Kiedy się rowerzyści nauczą, że ścieżki rowerowe są...

Kiedy się rowerzyści nauczą, że ścieżki rowerowe są dla nich. Po co gnacie ulicą ryzykując swoje życie zamiast wjechać na ścieżkę dla was przeznaczoną. Powyższe polecam zwłaszcza pracownikom DGSu, którzy wieczorem bez oświetlenia mkną ulicą Leśną.

5 komentarzy

negocjator

jazda rowerem ulica Leśną to skrajna nieodpowiedzialność ! jestem zgotowany jak mam takiego drivera przed sobą bo nie mogę go wyprzedzić bo z naprzeciwka jadą auta ! a chodnik cały wolny ... powinni tam wprowadzić zakaz rowerom po ulicy ... oczywiście dla ich własnego bezpieczeństwa !

0 0
ID:14044

merida

Nauczą się pewnie wtedy, kiedy bez problemu będzie można na nie wjechać i po nich jeździć. Jak na razie to ścieżki rowerowe we Włocławku są niestety zdominowane przez pieszych, więc nie możecie mieć do nich pretensji, bo między ludźmi na ścieżce nie da się jeździć!

0 0
ID:14047

wloclawianin

Bo po ścieżkach rowerowych łażą piesi...

0 0
ID:14048

miastowy ;)

no dobra, ale bardziej zaboli rowerzystę zderzenie z samochodem niż z pieszym...

0 0
ID:14049

profek412

Po 22 jednak na tych ścieżkach pieszych jest dosyć mało, a rowerzystów nie oświetlonych na ulicy bardzo dużo. A idąc tokiem rozumowania, że na rowerówkach są piesi dlatego jadę ulicą to kierowcy samochodów niech wjadą na chodniki bo na ulicach są rowerzyści. Oczywiście zachowania pieszych nie popieram i nie jednokrotnie też mnie denerwowali gdy jechałem rowerem.

0 0
ID:14066


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA