Nie było mnie w mieście dni kilka. I oto jak zostałem...

Nie było mnie w mieście dni kilka. I oto jak zostałem powitany: przy ul. Toruńskiej zatrzymałem się do kontroli. Policjant po chamsku odezwał się do Pani Kaloryferowej. Kiedy zwróciłem Mu uwagę zostałem zmuszony do wyjścia z auta jak bandyta jakiś.
"Uprzejmego" policjanta informuję, że każdy obywatel noszący to samo nazwisko otrzyma od Pani Kaloryferowej (lekarki w jednej z naszych przychodni) recepty na najdroższe przewidziane ustawą leki.
Cyklisto Szanowny - dzięki za podsumowanie humanistów. Jako, że jaja sobie robię ze wszystkiego w gruncie rzeczy, nie nie obrażam się. A tak swoją drogą spację stawia się po przecinku;)

9 komentarzy

cyklista-wylogowany

Witam Szanownego Zbuntowanego-Kaloryfera.Biję sie w piersi,że z lekka zaczynam niedomagać zarówno z ortografii jak i gramatyki.Wykluczam obecności sympatycznej polonistki przy pisaniu postów.Wpłynęłoby to na jeszcze wiekszą niespójność myśli.Pozdrawiam.
P.S.Odnośnie sprawy demagogii-odwołuję stwierdzenie,że te zdolności maja wyłącznie humaniści.

0 0
ID:15599

pamar

@ ~zbuntowany_kaloryfer
Widzisz kaloryferku, gdybyś był rzeczonym bandytą to z pewnością pan POlicjant przywitał by Ciebie grzecznie, przeprosił by za zakłocenie spokoju. Wszak to najliczniejszy elektorat obecnych pracodawców POlicji. Druga sprawa to Twoja reakcja, odwet na schrowanych ludziach, często biednych, którzy POniosą zbiorową odPOwiedzialność tylko dlatego, że noszą to samo nazwisko co bliźni. Ale wszak to PO chrześcijańsku, PO katolicku, prawda?
A teraz z innej beczki: ze względu na utrzymujące się wysokie temperatury grzejniki i wszelkie odmiany kaloryferów są mało POżądanymi przedmiotami.

0 0
ID:15600

zxxc

Ja wczoraj trafiłem na bardzo miłego pana policjanta ;) Po ludzku i sam z siebie zszedł z 500zł i 10pkt na 200 i 6pkt ;) Z racji tych tysięcy km, które rzeźbię każdego miesiąca - bardzo miła niespodzianka ;)

0 0
ID:15606

BaB

Panie kaloryfer...wnioskując z Pana wypowiedzi pewnie kontrola byla jeszcze bezpodstawna...:)))

0 0
ID:15607

Przepraszam

Przy której dziurze zostałeś zatrzymany ? Oni teraz dbają ,by kierowcy nie stwarzali zagrożenia dla dziur.

0 0
ID:15613

rolnik

Kaloryfer czy ty grasz w palanta? Ale figura i żona wielka DOHTOROWA.Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą.

0 0
ID:15619

ananas

kaloryfer, enigmatycznie podana informacja, może być odebrana jako półprawda lub manipulacja. I tak traktuję Twój wpis. Zbulwersował Cię sam fakt zatrzymania, czy to że policjant zapodał, że np. Twoja żona ma ładne rajstopy? A sama konkluzja jest doprawdy żenująca.

0 0
ID:15620

Stacha

Kogo to obchodzi kim jest Twoja żona a kontrola jest kontrolą i nieważne jest nazwisko. Musiałeś być agresywny albo chcesz dowalić poicjantowi. Zamień sie z nim na tydzień a zmienisz zdanie. Ostatnio ekipa Kaczyńskiego też miała spotkanie z Policją i zapłaciła.

0 0
ID:15626

rolnik

Ale cisza.Kaloryfer-hej,hej!

0 0
ID:15633


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA