Juz niebawem zaczne byc tymczasowa mieszkanka Włocławka.Czy...

Juz niebawem zaczne byc tymczasowa mieszkanka Włocławka.Czy mozecie pocieszyc mnie i podac zalety tego miasteczka? czy znacie ciekawe miejsca gdzie mozna wybrac sie z dziecmi.Szukam tez fajnego placu zabaw.

25 komentarzy

kortyzol

Jak zaczniesz używać polskich liter ,to zaraz Ci odpowiem.

0 0
ID:16510

jaruzel

Odpuść sobie...zostań w Lubrańcu

0 0
ID:16514

Włocławianka

Włocławek to historyczna i pięknie położona miejscowość nad Wisłą otulona lasami i jeziorami. Niestety mieszkańcy i włodarze miasta nie potrafią wykorzystać atrybutów miasta i okolic. A szkoda!
Dla dzieci polecam wycieczki rowerowe: kierunek Wieniec Zdrój,jezioro Czarne ,jezioro Wikaryjskie. Spacery w parku im.Sienkiewicza ,oklice Zawiśla , bulwary. Wypady nad Zalew Wiślany -Zarzeczewo,gdzie można popływać żaglówką lub poserfować.
Polecam również zapoznanie się z historią miasta i odwiedzenie wspaniałych zabytków - katedra, kościół św. Witalisa, kościół św. Jana Chrzciciela i wiele innych.
Zachęcam do odwiedzenia galerii sztuki i zapoznania się z twórczością cenionych w Polsce i w świecie włocławskich artystów.
To ciekawe miasto zamieszkałe przez dobry ludzi , chociaż nie zawsze można to dostrzec.
Życzę by miała Pani możliwość spojrzenia na moje miasto tak jak ja je widzę.
Pozdrawiam

0 0
ID:16516

observer

Brawo Włocławianka. Podoba mi się Twój opis miasta i okolic. Pomimo wielu wad nasze miasto ma też wiele zalet i uroków.

0 0
ID:16517

mieszkaniec wwka

droga Aniu Włocławek to dziura zabita dechami nie ma tu pracy a jak trafi się ogłoszenie dam pracę to za tysiąc zł z wymaganym wyższym wykształceniem, znajomością trzech języków obcych i na jedno miejsce 200 chętnych jeżeli chodzi o stan dróg to cały kraj się z nas śmieje centrum miasta to zrujnowana dzielnica pełna pijaków i sypiących się starych kamienic jedyna atrakcją są brudne jeziora w których ludzie kąpią psy oraz hipermarkety....

jednym słowem to miasto emerytów bo młodzi jak mieli możliwości to uciekli stąd

0 0
ID:16518

poznanianka

Miasto nie może być ani ładne ,ani miłe skoro mieszkańcy mają takie zdanie o sobie i o mieście- patrz komentarz wyżej.
To jest ten problem Włocławka! Ludzie to Wy tworzycie to miasto!!! Pora na zmianę mentalności!!!

0 0
ID:16524

gość

Mądrzy ludzie nie uciekają! Mądrzy ludzie "budują" , tworzą...
Głupi ludzie nie potrafią dostrzec ,tego co mają!!!
A emeryci są super! Tworzyli to miasto, a dziś wydają swojej emerytury, by inni/ Ci co nie znają języków obcych /mogli zarobić swoje wypracowane 1000,00zł
Pozdrowienia z lepszego miasta!

0 0
ID:16525

arti

zapraszam na 3go maja ---Ciekawaaa!!dzielnica;p

0 0
ID:16535

szuja

observer- tobie jednak coś dolega,soczewka Ci się w radarku nie zepsuła?

0 0
ID:16538

observer

Czepia się gówno okrętu i krzyczy płyniemy. To zdanie jest adekwatne do komentarzy które dodaje niejaki prymitywny szuja do moich wpisów. Cóż,chłop ze wsi wyjdzie,wieś z chłopa nie.

0 0
ID:16542

szuja

Observer- nie widziałem ,ze jesteś ze wsi,ale mi to nie przeszkadza.Co się martwisz ,co się smucisz itd.

0 0
ID:16545

szuja

Musi to być naprawdę gówniany okręt i z daleka śmierdzi.Buhaha

0 0
ID:16549

rocky_balboa

Włocławek to piękne miasto z wieloma możliwościami. Może trochę zaniedbane, ale takie są prawa okresu przemian w jakim się znajdujemy. Przypominam, że było to miasto "robotnicze", nastawione na przemysł, a co się stało po 89' wiadomo. Jak to mówią ekonomiści, tylko tam, gdzie jest nisza można stworzyć coś nowego, pięknego i jest potencjał inwestycyjny. Tą niszę (również psychologiczną) stworzyły licznie zlikwidowane zakłady i firmy kooperujące (w tym wiele firm z branży świadczącej usługi pracownikom).

Włocławek dzięki ludziom upartym powoli się odradza. Pomyślcie o ruinach jakie nam pozostawiono, miasto odradza się jak Feniks z popiołów.

Tak się zmienia Włocławek.
http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/12800.html
Wygląda na to, że mamy pierwszego prezydenta, który otrząsnął się z marazmu.

0 0
ID:16552

judyta

WŁOCŁAWEK MA SWOJE UROKI ,ZABYTKI .... PARKI ITP , ALE MENTALNOŚĆ NIEKTÓRYCH WŁOCŁAWIAN , MA WIELE DO ŻYCZENIA .

0 0
ID:16556

Internauta

co to za gosc o nicku szuja? zakompleksiony jakiś facet któremu nie wyszło w życiu.

0 0
ID:16564

szuja

Nie każdy internauta wyszedł z pod mistrzowskiego dłuta.Jak dobrze przyobservovać.Hahaha

0 0
ID:16576

rocky_balboa

Szuja, to szuja, taki młody forumowy trol.
Na zasadzie antywzoru służy społeczeństwu :D

"Uprasza się o nie karmienie trola" ;P

0 0
ID:16579

szuja

rocky_balboa
ty też masz fajnego nicka ,jakbyś dostał z cycka.Hahaha

0 0
ID:16590

gość

Uwierz mi.To miasto nie ma zalet.Poważnie zastanów się nad przeprowadzką.Baaardzo poważnie!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

0 0
ID:16605

rocky_balboa

Zapraszamy do Włocławka wszystkich ludzi dobrej woli, a tych pełnych jadu i zatopionych w beznadziei własnej egzystencji zapraszamy wszędzie indziej.

I to właśnie będzie najbardziej istotna zmiana.

0 0
ID:16617

też gość

Ty rocky balboa to jesteś niewidomy czy zadłuzony intelektualnie? Nie dostrzegasz problemów tego miasta? Problemem tym są tacy ludzie jak Ty, ślepi na wszystko albo udający,że wszystko jest ok lub mający niezłe zaplecze finansowe albo uzbierany niezły kapitał na koncie.Zarobiony kosztem kogo? oczywiście tych naiwnych,poczciwych,uczciwych aż do bólu ludzi,którzy kiedyś też wierzyli,ze to miasto ma perspektywy.Teraz natomiast są na emeryturach po 30-stu a nawet 40-stu latach pracy i zastanawiają się jak przetrwać do następnej emeryturki.Obudź się człowieku bo chyba przespałeś wieeeele lat notorycznego niszczenia polskiej gospodarki.To jest problem nie tylko tego miasta...niestety.
A ten twój nick....Byłeś prześladowany w dzieciństwie?Nick ma odstraszać tych co omylnie mogą uznać,iż jesteś mięśniakiem?...Według mnie mogącym wyłącznie wyżywać się na forum,kryjąc za monitorem kompa.Bierny,mierny ale wierny...tylko komu??? :)

0 0
ID:16621

rocky_balboa

te gościu :D

Tylko i wyłącznie takim ludziom jak ty możemy podziękować za stan do jakiego zostało doprowadzone miasto. Lubowanie się w narzekaniu, strach przed zmianami... w partiach opozycyjnych takich jak ty jest na pęczki. Ich praca to mącenie, wyszukiwanie wszelkich negatywów (także tych wyimaginowanych) oraz wychwalanie tego jak im jest źle (jakby nie było dobrze). Ich diagnoza rzeczywistości to "trzeba stąd uciekać bo wyrok już zapadł, a wszyscy co zostaną to już są martwi".

Klimat beznadziei wylewa się z twojego domu i zaczynasz zarażać już poza nim. Więcej takich w kraju i możemy go zaorywać.

Sądzisz, że ile trzeba zarabiać by wychować swoje dzieci na porządnego obywatela??

0 0
ID:16676

też gość

Ach te twoje wstawki Rocky balboa - typu:cytuję:''te gośćiu'',same mówią za siebie.Jak zwykle nic nie zrozumiałeś.A co do twojego postu to podsumuje go tak: Zmień dilera albo bierz o połowę mniej.A i oczywiście idź do okulisty,bo masz poważną wadę wzroku skoro nie dostrzegasz tego co dla innych jest oczywiste.Ludzie twojego pokroju lubią zadymy,draki dlatego wszystko im odpowiada i nic nie wadzi.Bye!!!

0 0
ID:16694

rocky_balboa

To ty nic nie zrozumiałeś chyba nie otworzyła ci się odpowiednia klapka w głowie.

Komuna się skończyła, możesz mieszkać gdzie chcesz. Jak cię tak boli to miasto, to proponuję otwarcie atlasu i adieu. Co chcesz udowodnić, siedzisz na gwoździu i narzekasz że d... boli.

Jakie zadymy niby lubię i jakiego pokroju jestem człowiekiem? Lubię robić zadymy z powodu tego, że wszystko mi odpowiada? Trzymaj się tematu i próbuj dalej :)

0 0
ID:16698

colonel

Czytam wpisy na tym portalu i nadziwić się nie mogę nad głupotą internauty o nicku szuja.W życiu realnym na pewno jest zwykłym zakompleksionym ...

0 0
ID:16814


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA