Telebim we Włocławku... myślałem że to coś fajnego i...

Telebim we Włocławku... myślałem że to coś fajnego i się skusiłem ale się zawiodłem:( przez dwa tygodnie jazdy samochodem udało mi się raz zobaczyć swoją reklamę (mojej firmy)... chyba trochę przesadzili z ilością spotów przez co prawie nikt nie widzi mojej reklamy.
W Azji jest tego rodzaju nośników dużo ale tam lecą 3 reklamy maksymalnie i to ma sens a tu porażka bo co setna osoba mnie widzi... ale wtopa

17 komentarzy

reklama telebim

ile taka reklama kosztuje i ile to wyswietlen jest, jak dlugich itd ?

1 0
ID:17220

rocky_balboa

Wiedziałeś za co płacisz.

1 0
ID:17224

zawiedzony

ile by nie kosztowała to jestem wściekły:( władowałem się na umowę 3 miesiące a jak nie widać mojej reklamy tak nie widać.

0 0
ID:17233

mix

chyba lepiej jest reklamowac sie w internecie, ludzie widza czesciej moga kliknac wejsc poczytac o firmie, a na telebimie reklama przeleci i musisz pamietac o nie ze cos chciales. Moim zdaniem necik jest o wiele lepszy i tanszy

0 0
ID:17235

Kierowca

Kiedyś wydający zgodę na ustawianie reklam brali pod uwagę również bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego. W przypadku telebimu w okolicach skrzyżowania ulic Okrzei i Wronia na pewno nikt nie przejmował się tym zagadnieniem. Telebim stanowi zagrożenie,rozprasza uwagę kierowców na tym skrzyżowaniu.

0 0
ID:17240

zibi

Jeśli masz nową firmę zapytaj się na lokalnym portalu pracy o reklamę, pomagają lokalnym przedsiębiorcom umieszczając ją w zasadzie za darmo

0 0
ID:17242

Marek

Reklama tylko na necie jest czytana i tania

0 0
ID:17243

Iwona s

z tym internetem to tez nie ma co przesadzać bo nikt specialnie nie siedzi i nie klika na reklamy i nie czyta a do tego na portalach lokalnych:D
przynajmniej ja nie znam takich ludzi:)
reklama musi być przypadkowa i docierać do klientów:) nie może być nachalna
proponuje żebyś rozejrzał się na rynku

0 0
ID:17294

Kalif

~zawiedziony a jaką konfigurację wziąłeś na tym ekranie?? chodzi mi o częstotliwość pętli i długość tej reklamy może za rzadko?? Pytam bo ja tez zastanawiam się nad ta formą reklamy i różne opinie słyszę.Chociaż wydaje mi się ona sensowna. Co do internetu też sprawa nie jest taka prosta. Jest wiele portali, żeby dobrze trafić trzeba byłoby mieć ją na każdym. Jedni czytają q4 inni włocławek.info a jeszcze inni inne a niektórzy żadnego z powyższych.Poza tym na portalach też są pętle i sam mając reklamę na jednym kilkanaście razy musiałem odświeżać stronę żeby się pojawiła.

0 0
ID:17296

xxxxx

stary no to jest bez sensu bo ludzie stoja na swiatlach max minute i jada dalej!! telebim bedzie mial sens jak beda tam max trzy reklamy a w innym wypadku to wyrzucony pieniadz w bloto

0 0
ID:17332

spitsbergen

Akurat tam są gigantyczne korki ( jeśli mówimy o tym wielkim telebimie przy Wroniej)i stoi się tam wyjątkowo dłuugo, także reklam można się naoglądać sporo.
Inna rzecz , że te korki doprowadzają mnie do szału!

0 0
ID:17347

iwona s

też nie polecam szkoda kasy i czasu. Fajny bajer ale na chwile bo o tak nikt na to nie patrzy:) pozdrawiam

0 0
ID:17382

apartament

A ja jestem z tej reklamy zadowolona, zareklamowałam apartament w Międzyzdrojach na ekranie przy wienieckiej i już w pierwszym tygodniu miałam kilka telefonów. Na ten moment obłożenie do końca sezonu.

0 0
ID:17494

zawiedzony

apartament bo gdyby wiedziała to wszystkie apartament nadmorskie z reguły w sezonie są zajęte:) wiec nie naganiaj bo mnie tez tak nagonili

0 0
ID:17506

zawiedzony

i nie opowiadaj ludziom głupot ze reklama z dnia na dzień działa hahhaah no skutki reklamy trzeba poczekać trochę czasu a Twój przykład nie jest adekwatny bo wez reklamę poza sezonem i jeśli będziesz miała polowe apartamentów zajętych to będzie sukces sukces ale przy tej częstotliwości wyświetlania to zapomnij :D

0 0
ID:17507

apartament

~zawiedziony, ja nie twierdzę że apartament jest obłożony tylko dzięki reklamie na ekranie, reklama zadziałała szybko bo była puszczona w odpowiednim momencie (sezon urlopowy) i tak jak wcześniej miałam mało klientów z Włocławka teraz mam ich więcej, po prostu mi się opłaciła. Nie wiem jaką ty miałeś częstotliwość wiadomo że im częściej tym lepiej, moja wyświetla się średnio co 3 min a twoja?

0 0
ID:17521

as

to ześ nie kierowca, bo obowiazkiem kierowcy jest obserwacja drogi i pobocza a nie gapic sie po bilboardach i reklamach. one są dla pasazerow i innych widzow :)

0 0
ID:28834


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA