czy ktoś wie coś na temat mordobicia na zabawie w...

czy ktoś wie coś na temat mordobicia na zabawie w Machnaczu??

17 komentarzy

DJ-Polska

O tą imprę Ci chodzi?

0 0
ID:17340

DJ-Polska

A może to:



Sorry ale tych imprez tyle mają że ja nie nadążaju:)

0 0
ID:17341

DJ

Lub to:



I to wszystko było w Machnaczu? Ale ta Polska się skurczyła a tyle długu.

0 0
ID:17342

DJ-Polska

MOTTO! Imprezy kosztują! Kto ma płacić za DEGENARATÓW!!! ODEZWA DO NARODU! POLSKO OBUDŹ SIĘ!!! OBUDŹ SIĘ!!!

0 0
ID:17343

cyklista-wylogowany

Brawo,brawo i jeszcze raz brawo.

Dla Największego Niezależnego Włocławskiego Portalu
W Ł O C Ł A W E K . I N F O. PL

I nikt mi nie wmówi,że tutaj królują nożyczki cenzora.

0 0
ID:17344

Marek

Popieram cykliste chwalac portal za niezależnosc oraz odwage, tu mozna wszystkiego sie dowiedziec bez wzglednu na to jaka obcia rzadzi - dzieki

0 0
ID:17350

egotec

Dobre! Świetne! Prawdziwe!

Ale nam się teraz dostanie od niejakiego "bóma"
No dawaj bóm - co teraz napiszesz?

0 0
ID:17353

rocky_balboa

@cyklista-wylogowany

"Brawo,brawo i jeszcze raz brawo.

Dla Największego Niezależnego Włocławskiego Portalu
W Ł O C Ł A W E K . I N F O. PL

I nikt mi nie wmówi,że tutaj królują nożyczki cenzora."


Nie ma czegoś takiego jak niezależność na rynku mediów. Jaki cenzor taka cenzura. Wzięli na siebie odpowiedzialność za cenzurowanie, a ich wiedza kończy się na obcinaniu nazwisk (najczęściej powoduje to nieczytelność przekazu).

Zwolenników PiS uświadomię, iż w żadnym kraju nie ma czystości polityki, ale tak duży odsetek brudu u nas jest spowodowany nieudolnością waszych wodzów i działaniem emocjonalnym a nie rozumowym. Jak PO ma nie być zadowolone, gdy sami działacie na swoją niekorzyść - jako opozycja taka elita. To wasza ciemnota i małostkowość otwiera drogę na wszelkie działania waszych wrogów, można pójść krok dalej i stwierdzić, że celowo robicie zadymy aby odciągnąć uwagę społeczeństwa od rzeczy fundamentalnych dla funkcjonowania państwa. My ludzie pracy dziękujemy PiS za taką Polskę.

0 0
ID:17354

Orwell

Cześć CYKUŚ!:)

0 0
ID:17355

logo

Autor tego tekstu zapomniał o udowodnionym pochodzeniu żydowskim bajkopisarza Dorna czy rodziny Kaczyńskich-Kalksztein.

0 0
ID:17356

pablo.

Zamiast DJ-Polska powinno być dj-pisland and rydzyk brothers.

0 0
ID:17359

rocznik966

logo, pablo DJ nie zapomniał oni byli w moim materiale. My się jednoczymy ale teraz jest PO u steru z nimi trzeba najpierw zrobić porządek - przekażcie bómowi

0 0
ID:17361

cyklista-wylogowany

Szanowny Rocky-Balboa.
Zarzuty wobec administartorów portalu są ze wszech miar bezpodstawne. Występuję tu nie w postaci wazeliniarza w stosunku do redakcji lecz ludzika który wszystkiego rodzaju organizacje polityczne i partyjne ma w głębokim poważaniu.

Czy kiedykolwiek administartor zablokował i niedopuścił do rozpowszechnienia na portalu włocławek.info moich postów.?

Czy kiedykolwiek administrator skrócił do inicjałów podawane przeze mnie nazwiska?

Otóż nie Czcigodny,nigdy nie dotknęła moich postów ręka cenzora.
Jesteś Szanowny zalogowany dość krótko na tym portalu stąd zapewne nie znasz moich może nieco ostrych i kontrowersyjnych (może nie dla wszytkich Czcigodnych Internautów) postów.
Człowiekiem który potrafi logicznie myśleć może być tylko człowiek wolny od jakichkolwiek wpływów z zewnątrz i bez wiązania się z jakąkolwiek grupą.
Uświadamiany byłem jako małe pacholę "pracując na nasłuchu" pod rodzinnym stołem " słuchając informacji o wyczynach bolszewików w obozie NKWD w Kutaisi opowiadanych przez mojego ojca.A pożniej słuchając już jako uczeń wiadomośći z tranzystorowego radia o wydarzeniach grudniowych 1970 roku(Radio Wolna Europa,Głos Ameryki,Radio Londyn czy będącej pod opieką chińską Radio Tirana).

Być może Waszeć jest z pokolenia które nie pamięta słów -Wy rozumicie,zrobicie.Wam(Was wyślemy do ośrodka socjalistycznej resocjalizacji)kiedy to towarzysze partyjni zwracali się w liczbie mnogiej do pojedyńczej osoby.Z grzecznośći możnaby w stosunku do Nas również użyć dużej litery.

PS.Propozycja cyklisty na nazwę występującego zespołu-

"POalej Syjon"

To nazwa w jidisz- pochodząca od przedwojennej organizacji żydowskiej-Jidisze Socjalistisz-Demokratisze Arbeter Partaj "Poalej Sion"
I niech tym humorystycznym akcentem budzi nas codziennie oddwarzana przy zaglądaniu do:
Największego Niezależnego Włocławskiego Portalu
W Ł O C Ł A W E K. I N F O .PL
Pozdrawiam myślących inaczej niż nakazują znajdujące sie w obcych rękach "mendia" z szechterówką na czele.
Cyklista

0 0
ID:17363

Brawo-

Zainteresowany ,trafiłeś w dziesiątkę to właśnie ta zgraja bawi się naszym kosztem !!!!!!!!!

0 0
ID:17365

rocky_balboa

@cyklista-wylogowany

Możesz mi wierzyć lub nie, ale są pewne nazwiska, których redakcja by tu nie przepuściła :) Nie ma czegoś takiego jak częściowa cenzura, zastanawiam się w którym momencie redakcja powie stop.

0 0
ID:17373

wojak

jak zrobimy porządek z tymi popaprańcami w kraju to obiecuje że zgłosze się na ochotnika i jade do Palestyny, za naszą wolność i waszą

0 0
ID:17375

szuja

rocky_balboa
Bajer!

0 0
ID:17390


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA