Zalało fragment jedynki po ulewach, który został już...

Zalało fragment jedynki po ulewach, który został już oddany do użytkowania. Jestem pod wielkim wrażeniem nieudacznictwa naszych władz.Prezydent tak bardzo chce otrzymać reelekcję, że wychodzi z założenia, że lepiej dużo zrobić, ale już jak to mało go obchodzi. Most rdzewieje, Kapitulna to bubel, rewitalizacja Zielonego Rynku nie tylko załatwiła handlowców, ale też nie wygląda lepiej niż wcześniej, jedynka zalana. Po prostu rządzą nami ......, którzy za wszelką cenę pragną utrzymać władzę, a komfort mieszkańców maja głęboko w nosie. Mam nadzieję, że Pałucki przegra.

8 komentarzy

kortyzol

A ty dostałeś rozwolnienia.

0 0
ID:17564

muchozol

Haha, dobre. A który to odcinek Kapitulnej jest tym bublem?? ten rozkopany, czy może ten jeszcze nie remontowany??
Kolega Wtopa wstawił chyba komentarz sponsorowany:)

0 0
ID:17567

Pytanie

O co Wam chodzi ? O te ,,trochę ''wody na drodze ? Głosowaliście przecież na hrabiego ,który odkrył ,że ,,woda i tak spłynie do morza '', przykład idzie z góry ,więc wystarczy trochę poczekać ....i woda spłynie .

0 0
ID:17569

rocky_balboa

Trzeba umieć czytać dokumentację! Przecież to ma być jedynka z basenem :D

0 0
ID:17576

pamar

Kolego ~muchozol w Twoim poście to dopiero widać sponsorowanie: nieważne co powiedzieć byleby odciągnąć uwagę od spraw istotnych!
Niech żyje propaganda sukcesu!

0 0
ID:17580

Antypis maximus

Przecież nie została jeszcze uruchomiona kanalizacja deszczowa, więc w czym rzecz? Oj żal tył ściska. Skupcie się lepiej na organizacji festynu z okazji Dnia Steropianu. Życzę, aby "gwiazdy" disco polo dopisały ;)

0 0
ID:17583

negocjator...

w wyborach pałucki poleci, a za nim cała świta nierobów co załatwiają wakaty po szkołach i urzędach swoim znajomkom ...

0 0
ID:17589

ja

to forum zamienia się w przedwyborczą walkę na słowa nie interesuje mnie kto startuje w wyborach i kto wygra bo dla zwykłego zjadacza chleba to bez znaczenia ale to co wypisują o obecnym prezydencie może świadczyć ze jest to robota ludzi p-i-s-u lub jakiejś innej tam konkurencji
moim zdaniem kasę na przedwyborcze reklamy powinni oddać biednym byłby z tej wojny jakiś szczytny cel
Tak naprawdę to walka o stołki jednych z drugimi a nie o lepsze jutro szarego mieszkańca
pozdrowienia dla pazernych kasy kandydatów którym ciągle mało

0 0
ID:17799


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA