Redakcja portalu www.wloclawek.info.pl informuje, że...

Redakcja portalu www.wloclawek.info.pl informuje, że wykasowała artykuł dotyczący osoby "X" uwzględniając stanowisko osoby o której była mowa w artykule.

9 komentarzy

Kuba

Zastanawiające...skąd ta osoba wiedziała, że to o niej !!!! Coś w tym musi byc :) BRAWO !!!!!

0 0
ID:697

patwa

Na szczęście zdążyłem przeczytać. Administrator portalu naprawdę musi być bardzo strachliwym i tchórzliwym człowiekiem, że wykasował wypowiedzi o kimś, kto wprost nie został spersonalizowany, chociażby pośrednio, lecz występował pod tajemniczym kryptonimem "X". Któż i czymże wywarł aż tak potężną presję na administratora? Z drugiej strony, ten ktoś (prawdopodobnie ów "X") bardzo się przestraszył tego co niektórzy napisali. Czyżby była to "najprawdziwsza prawda"? Czy czasem nie jest tak, iż opisane zdarzenia były faktami opisanymi tak bardzo prawdziwe, że przez to groźne dla teraźniejszości i, zwłaszcza, przyszłości? Panie "X", przed prawdą nigdy i nigdzie się nie schowasz, nawet po wielu, wielu, wielu latach ona zawsze zwycięży, nie da Ci beztrosko i spokojnie żyć z "brudnym sumieniem". Przynajmniej do końca Twojego cielesnego bytu na Ziemi. Tylko prawda Cię wyzwoli. Poza tym, jak mówi stara ludowa mądrość, tylko winni się tłumaczą (w tym przypadku straszą administratora portalu konsekwencjami prawnymi). Żenujące!!! Nie jest, Panie "X.", zupełnie tak jakby nie było ludzi, którzy przeżyli tamte czasy...

0 0
ID:698

wloclawek.info.pl

Szanowni Internauci

Redakcja portalu www.wloclawek.info.pl na wyraźną prośbę jednej ze stron owego sporu zdecydowała się na wykasowanie artykułu, jak również opinii o panu "X".

Decyzję taką podjęliśmy do momentu wyjaśnienia powyższego sporu w organach wyższej instancji.

Redakcja portalu chce być bezstronna, ale zarazem nie chce podgrzewać atmosfery tego konfliktu.

0 0
ID:700

Znajomy pewnego pana

Brawo.Uderz w stół a nożyce same się odezwą :) O to chodziło.Jak widzicie drodzy internauci nie padło żadne nazwisko,nawet inicjały pana "X".

0 0
ID:701

cham

wszystko to cuchnie. jakby to były kłamstwa, to czemu znikło? ktoś musiał nastraszyć admina, nie ma bata. czyli jednak coś w tym chyba było...

0 0
ID:705

ananas

Popatrzcie na sprawę z drugiej strony.
Admin usunął, admin wytłumaczył. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Nie do pomyślenia na q4.

0 0
ID:714

szuja

To jest a tego nie da rady. To nie ale należy się wyjaśnienie. Ostatno wysłałem dwa komentarze do artykułu o włocławskim szpitalu do konkurencji i nic. Napisałem odzielnie pocztą o wyjaśnienie i też brak odpowiedzi. Rośnie drugi dyrektor o którym było tak głośno w telewizji, też przecież z reklamy.

0 0
ID:716

Dura lex

Dziwna dla mnie jest reakcja osoby o kryptonimie "X" Bez żadnych nazwisk i imion od razu tak ostro zareagowała na umieszczenie na portalu informacji.

0 0
ID:718

wiktor

ananas masz racje - zaczyna mi sie tu podobac poniewaz wszystko co sie dzieje nie jest owiane jakas tajemnica tylko w miare szybko wyjasnione - co, dlaczego z jakiej przyczyny, widze ze w koncu cos w tym miescie zaczyna dzialac sprawnie i tak jak sie nalezy
pozdrawiam

0 0
ID:723


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA