Dostałem ostatnio wysoki rachunek do zapłacenia za...

Dostałem ostatnio wysoki rachunek do zapłacenia za światło. Okazało się że inkasenci nie jeździli sprawdzać liczników tylko wystawiali kwoty z głowy.Od stycznia nie było u mnie żadnego z tych panów i dopiero niedawno sprawdzili licznik. Przez ten czas dostawałem faktury na podstawie fantazji inkasentów.Mieszkańcy okolicznych miejscowości również dostali do zapłaty wysokie kwoty w wyniku skumulowania brakujących nie z ich winy kwot.
Przykład nygustwa w tej firmie idzie jednak z góry.Jaki pan taki kram.Skoro pan dyrektor firmy energetycznej zamiast siedzieć w firmie i pilnować biznesu gania po lasach z dubeltówką w godzinach pracy to nie dziwię się że w jego firmie panuje taki burdelik. Ciekawe co na to powiedzieliby akcjonariusze i właściciele tej zacnej firmy gdyby dowiedzieli się kogo mają za gospodarza.

11 komentarzy

Tępak

Ale głupoty wypisujesz. W godzinach pracy czyli od 7 rano do np 17 w ogóle nie organizuje się polowań na zwierzynę bo jest pochowana po krzakach i śpi. Jeśli chcesz pisać donosy na szefa to sprawdź swoje wyssane z palca bzdury.

0 0
ID:18527

anty

za światło dostałeś duży rachunek, ale rozumiem, że za pozostałe zużycie prądu był na akceptowalnym poziomie?

0 0
ID:18534

ele_ktryk

a słyszałeś o radiowym odczycie liczników?..podjeżdzają goście firmowym autkiem czy to z energetyki, czy z mpec-u czy z wodociągów i skanują licznik a efektem ich pracy jest koperta z rachunkiem w skrzynce pocztowej...

0 0
ID:18536

rysiu

bo oni teraz maja komputer :) a tak na poważnie to obsługa pewnej ;) firmy dostarczającej prąd we Włocławku jest FATALNA i nie zmieni tego nawet fakt podświetlenia krzyża

0 0
ID:18539

do tępaka

Doczytaj dokładnie.Napisane jest (...)gania z dubeltówką(...). Nie jest to czynność równoznaczna z polowaniem w ciągu dnia.
Wszelkiej maści myśliwi i kłusownicy (czasem niestety niektórzy łączą obie funkcje)polują lub kłusują o innej porze dnia.
Swoją drogą chyba musisz być znajomym tego gospodarza a może razem ganiacie po lesie?

0 0
ID:18540

Volt

W głowie się poprzewracało panom energetykom. Ostatnio TVP nadawała program o przewałkach jakie robią. Przyjeżdżają i niby naprawiają coś w skrzynkach,pomieszają po czym znikają.Za jakiś czas zjawiają się znowu i "wykrywają" kradzież prądu.Oczywiście firma energetyczna nagradza w odpowiedni sposób panów "detektywów".W ten sposób panowie dorabiają sobie niezłe pieniążki do pensyjki.

0 0
ID:18546

papa

mnie tez oszukali.facet wpisał przez siebie stan licznika nie będąc nawet u mnie w domu.ale na szczęście zgłosiłem gdzie potrzeba i rachunek został anulowany:)

0 0
ID:18551

Pytanie

Niestety ,jeśli odczytów liczników dokonuje cukiernik lub kowal ,a nie elektryk ,po reformie odczytów wprowdzonej przez kolegę prezesa -to efekty takie ,jak widać -kasa ,ludzie tam tylko kasa się liczy , a los odbiorcy -płatnika nikogo nie interesuje .Na dubeltówkę i latanie po lesie trzeba na kimś zarobić ! A góra zarabia po 25 tyś miesięcznie .Za co?

0 0
ID:18578

Wesoly wylogowany

Fakt dubeltówka kosztuje,amunicja też.Może prezes zarabia z kilometrówki ganiając po lasach. Przez las ciągną się linie energetyczne więc może w ten sposób broni swoich przewodów przed złodziejami? Chyba na razie podczas tych spacerów wdepnął w g.... a tak na serio to w g....WARTE.

0 0
ID:18594

energa

Ten Pan co biega po lesie, juz nie jest prezesem ma pani stare info.

0 0
ID:18600

Patrol

A co powiecie na taką historię, że przerażony poprzednim rachunkiem za energię elektryczną poczyniłem zmiany w mieszkaniu. Dokonałem pomiarów poboru energii poszczególnych urządzeń, miałem już żarówki energooszczędne (więc zostały bez zmian), wszędzie zainstalowałem listwy antyprzepięciowe z wyłącznikiem, oddałem dekoder cyfrowy w miejsce odpowiedniej karty dekodującej, odłaczylem od gniazdek urządzenia, które używam sporadycznie. A na czas nieobecności w mieszkaniu odłączam listwy zasilające od gniazdek. I niespodzianka! Kolejny rachunek przyszedł o 15% wyższy!

0 0
ID:18613


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA