POSZUKIWANY !!!! SAMOCHÓD (TYPU VAN ) MARKI CHRYSLER VOYAGER...

POSZUKIWANY !!!! SAMOCHÓD (TYPU VAN ) MARKI CHRYSLER VOYAGER 2,8 CRD KOLOR CZARNY NR. REJ. CW61312 .ZA WSKAZANIE MIEJSCA POSTOJU NAGRODA . PROSZĘ O INFORMACJE SMS NA NR. 884-265-385

13 komentarzy

Pytanie

Był ze złota ,że go ukradli ?

3 8
ID:18802

fan- meleksa

od takich spraw to jest policja - zadzwoń i zgłoś sprawę a jak nie będą odbierać poszukaj ich gdzieś w krzakach stoją co kawałek z suszarką i dorabiają do pensji mają w gdzies pilnowanie naszych aut łatwiej wysuszyć portfele

7 0
ID:18807

negocjator

policja to ci przyśle pismo i za 3 tygodnie że sprawa umorzona ... oni nie szukają samochodów ... no chyba że masz rodzinę w policji albo jesteś synem polityka no to wtedy jest jakaś szansa ... a tak to auto albo pojechało za ruską granicę albo jest rozbierane na części gdzieś w garażu na wsi i śladu po nim nie będzie w ciągu 24 godzin ...

5 0
ID:18811

pzu

Trza bylo ubezpieczyc. Na alufelgi bylo pewnie stac a na ubezpieczenie nie. Teraz to juz po ptokach.

3 5
ID:18814

Premier

Sprawdź w okolicach włocka np. w Chodczu , może jest w częściach .

2 2
ID:18816

zxxc

No raczej po ptakach.. A na przyszłość ten patent w miarę skuteczny: http://r0x.pl/1f

1 1
ID:18828

rysiek---

mam wrazenie ze autor tego wpisu szuka zemsty.byc moze ten chrysler zajechal mu droge itd,czuje smrod w tej sprawie

5 3
ID:18833

egotec

Zadzwoń do Rycha, Zbycha albo Mira. Oni powinni coś wiedzieć. A jakby nie wiedzieli to na 100% Donek będzie wiedział!

3 2
ID:18834

zbuntowany_kaloryfer

Jeżeli już dywagujemy nt. kradzieży aut, to pomyślałem sobie właśnie. Hmm, gdybym tak na siedzeniu położył deseczkę najeżoną cienkimi i strasznie ostrymi gwoździami, a następnie przykrył pokrowcem. Czy byłbym wedle prawa winien okaleczenia złodzieja - czy nie (gdyby ten zdecydował się zadzwonić pod stosowny nr)? Oto jest pytanie. Wszak auto moje.. a posiadanie deski z gwoździami nie jest chyba w Polsce zakazane. No i wydaje mi się, że mam prawo trzymać tę deskę we własnym samochodzie.
Ps. Gdyby jednak złodziej okazał się pozbawiony instynktu samozachowawczego i pod stosowny numer zadzwonił, zawsze mógłbym się tłumaczyć, że ta deska to nie pułapka, tylko że ja zawsze jeżdżę siedząc na niej, bo moim największym marzeniem jest zostać cholernym fakirem, ot co!;]]]

3 1
ID:18843

rysiek--

dlaczego jak w mediach internetowych pokazuje sie zdjecia aut to sie zamazuje nr rejestracyjny auta, a tu tylko dlatego ze ktos szuka samochodu,nie wiemy nawet z jakiego powodu,ujawniamy wszystko,marke,kolor i numer.nie wydaje mi sie ze to zgodne z ochrona danych i moim zdaniem taki wpis powinien byc usuniety.nr rejestracyjny to tez dane ,dosc dokladne o czlowieku,z adresem.poza tym czytaja to ludzie i widzac takie auto na miescie nabieraja podejrzen itd a w sprawie nie wiemy nic,czemu to auto jest poszukiwane.

2 3
ID:18854

fan- meleksa

do ryśka
są dwie opcje albo naprawdę gościowi buchnęli furę i szuka jej jak umie ....
druga wersja- tym autem jechały jakieś fajne laski koleś uporczywie jechał za nimi chciał zabajerować ale one olały lamusa wcisnęły gaz i zaśpiewały napaleńcowi nas nie dogonią

2 1
ID:18860

NAGRODA !!!!

AUTO POSZUKIWANE JEST RÓWNIEŻ PRZEZ POLICJĘ .

1 0
ID:18869

zbuntowany_kaloryfer

fan meleksa - są jeszcze 2 opcje:
1. Sugerował to już Rysiek: zemsta. Może ktoś po prostu nie lubi sąsiada i chce, aby ludzie zaznajomieni z internetowym dziwnie mu się przyglądali. Możliwe też jest, że autor wpisu podał nr telefonu właściciela tego nieszczęsnego wana, który stoi zwyczajnie zaparkowany przed domem. To by było nawet niezłe;)) hehe
2. Auto "pożyczyło" sobie kilku licealistów tak dla jaj, aby się przejechać. Przejechali się i zostawili gdzieś w lesie. Mojemu znajomemu tak się kiedyś przytrafiło. Zupełnie nieuszkodzone, nawet niedraśnięte auto znalazło się na mini parkingu tuż obok j. Czarnego

2 0
ID:18870


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA