znalezione na jednym z wloclawskich portali - Zatrudnię...

znalezione na jednym z wloclawskich portali - Zatrudnię sekretarkę Wymagania: wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjat), biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie, umiejętność obsługi komputera, wiek 30 -45 lat, nienaganna aparycja, komunikatywność, ujmujący sposób bycia. CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres: [email protected]
LUDZIE TO NIE JEST NAWET ŚMIESZNE TYLKO TRAGICZNE JACY LUDZIE DOCHODZĄ DO PIENIĘDZY w polsce

9 komentarzy

chasm

A tak konkretnie.... "o ssso chosssi?"
W sumie nie bardzo rozumiem Twoje wzburzenie, rozwiń temat z łaski swojej.

PS. Nazwy kraju, nawet w internecie piszemy wielką literą.

3 3
ID:18996

zbuntowany_kaloryfer

Byłbym w stanie zaakceptować treść owego ogłoszenia gdyby zamieścił je np. ktoś z koncernu Galaxo, poszukując sekretarki do swojego przedstawicielstwa w jakimś kraju. Ale w tym wypadku za jego treść (tego ogłoszenia) należałoby w (...) autora. I patrzeć czy żyje;))

7 1
ID:18997

WPP

Również jestem ciekawy co jest nie tak z tym ogłoszeniem? Ktoś poszukuje dobrze wykształconej osoby na dane stanowisko i tyle...

2 6
ID:19003

Pytanie

Tu po rostu brakuje pytania -przynależność partyjna ? lub bardziej swojsko , po włocławsku -PARTYJNIŚCIE ?

3 0
ID:19014

Soho

Niestety we Włocławku trudno o sekretarkę, która włada językiem angielskim i bez problemu odbiera telefony. Mam juz trzecią i każda szybko do mnie przełącza jak ktoś gada w języku zza Odry lub zza Kanału... Taka jest smutna rzeczywistość. Kadry mamy słabiutkie jak i radnych i tych wszystkich posłów i senatorów. Lipa totalna.

1 5
ID:19017

zbuntowany_kaloryfer

Taaaa Soho. I gdyby już udało Ci się pozyskać sekretarkę władającą biegle językami obcymi, to zapewne uszanowałbyś ją umową-zleceniem i najniższą krajową... Chyba, że oprócz zadań typowo służbowych wykazałaby się innymi "kwalifikacjami" i chętnie robiła z nich użytek. Wtedy ew. kilkaset zł więcej. Taka jest smutna rzeczywistość. Lwią część przedsiębiorców mamy odczłowieczonych. Lipa totalna.

4 1
ID:19019

kat

Soho a moze za mało płacisz tym swoim sekretarkom i dlatego trafiają ci się samo "odrzuty"? Zaproponuj płącę adekwatną do twoich oczekiwań i wedy zobaczysz kto się zgłosi ...

2 0
ID:19020

cyklista

Ja protestuje.To wyrażna dyskryminacja męskiej części społeczeństwa.
Dlaczego nie pojawiają się anonse typu:

"Sekretarza biegle władającego języczkiem (może być z byłej PZPR) natychmiast zatrudnię.Praca w godzinach nadliczbowych niewykluczona.Preferowani wolni i bezdzietni"

1 0
ID:19021

zbuntowany_kaloryfer

Cyklisto Szanowny, kiedyś za to na stronie: http://demotywatory.pl/
widziałem skan powalającego wręcz ogłoszenia z jakiejś rosyjskiej gazety wraz z tłumaczeniem. Ogłoszenie brzmiało mniej więcej tak: "Dobrze płatna praca dla kobiet! Układanie podkładów kolejowych. Tel. xxxxx";]]]
Swoją drogą jeżeli masz poczucie humoru i lubisz się szczerze pośmiać to polecam wspomnianą stronkę.

0 0
ID:19038


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA