Czy możliwe jest że tankując taką sama ilość paliwa na...

Czy możliwe jest że tankując taką sama ilość paliwa na stacji paliw X zrobiłem więcej kilometrów niż na stacji Y? Ostatnio zatankowałem 20 litrów na jednej a później na drugiej stacji(moje auto spala ok. 8 litrów na 100 km, a różnica wynosiła około 40 km) Czy to oznacza że w mieście chrzczą paliwo? Proszę o opinie na ten temat zmotoryzowanych.

5 komentarzy

anty

a może po prostu jeździłeś bardziej ekonomicznie? chociaż oczywiście kwestia jakości paliwa jest istotna - nie bez powodu na benzynie 98 robi się więcej kilometrów niż na 95 (o ile jest się w stanie powstrzymać przed testowaniem dynamiki silnika na lepszym paliwie).

1 1
ID:19008

zxxc

Jeśli chodzi o LPG to różnica między stacjami "markowymi" a "u pana Mietka na podwórku" jest na korzyść markowych.. Szkoda że ludki wlewając kilka groszy taniej nie kumają że wcale nie oszczędzają ;)

3 0
ID:19012

Pytanie

Mam podobne obserwacje ,a po programie reporterów ,jestem pewien ,że to nie przypadek .Liczydła na stacjach są konserwowane przez ludzi ,którzy mało zarabiają , a każde liczydło można przyspieszyć lub opóźnić ,więc ..... reszta ...pokazana w reportażu ...

1 0
ID:19013

Olga

Co Do LPG to różnica jest kolosalna na Polnej koło Barkiej takuje i na 25 litrach gazu przeleżdze 308 km a na paliwie jak takowałem na okręznej (ponoć markowa stacja) przejeździłem zaledwie 240 km cykl ten sam trasa i prawie te same parametry jazdy

0 1
ID:19016

Kierowca

Do Olga powinnaś się podpisać pracownik lub pompiarz, stacja o której piszesz to najgorsza stacja w mieście.

0 0
ID:19064


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA