Malo nie spadlam z fotela ogladajac w CW program o...

Malo nie spadlam z fotela ogladajac w CW program o kandydatach z Bloku dla Wloclawka!!! Ludzie ! Nijaki pan Barski to....dziennikarz naukowiec i ufolog!!! Jak babcie kocham smiech na sali!! To facet po zawodowce bodaj i ma hopla na temat UFO i tyle!! Jaki to dziennikarz na litosc Boga?? Czy dziennikarze nie poczuli sie obrazeni... Czekaja nas spotkania 3 go stopnia co Wy na to???

11 komentarzy

Krzysztof

ja wykasowałem CW z pamięci mojego TV i Państwu proponuję to samo.

24 0
ID:19457

cyklista

WY - zwrot często spotykany za czasów PRL-u zwłaszcza w stosunku sekretarz POP - pracownik bezpartyjny.
My towarzyszko barbapapo jesteśmy bezpartyjni.
Co zatem WY towarzyszko pijecie z mocnych trunków aby przejść na TY ?

20 3
ID:19458

Jozin z Południa

Wiem Krzysiu, nie ma jak to siebie zobaczyć na szkle, proponuje Ci Stopklatkę z twoim foto i herbem w tle :)
Co do dzienikarstwa, hmmmm Olbrychski - mój ulubiony aktor lat zaszłych dopiero obronił mgr. więc przed panem Barskim jeszcze sporo latek.
To tak samo jakoby firma monopolowa na Włocławek zajmowała się marketingiem. To tak jakby piasek na pustyni sprzedawali.

0 22
ID:19460

Lolek

Na I miejsce w SLD to trzeba mieć 5000zł, a ten ufoludek ,który niedawno zaistniał i chciałby za darmo załapać sie do" miejskiej elity".Poczekaj, zaistniej, podłucz się.

21 1
ID:19463

chasm

cyklista, nie czepiaj się człowieka. Dla nie wiedzących, słowo "Wy" oprócz oczywistych dla niektórych poPRLowskich naleciałości oznacza również zaimek oosobowy w liczbie mnogiej (chyba zaimek, nie wiem, zatwardziałym polonistą nie jestem :)
Nie lepiej odpowiedzieć merytorycznie, lub po prostu wcale?

16 1
ID:19465

dziennikarka

Jestem z wykształcenia dziennikarką i czuję się urażona. To trochę tak jak z braćmi Mroczek, mówią, że są aktorami a tak naprawdę kończyli jakąś. Ten pan na księżyc w poszukiwaniu zaginionych talerzy z innych galaktyk.

20 2
ID:19467

B-UFO-N

Pan S.B.( jaki super skrót można utworzyć z jego inicjałów) do niedawna jeszcze był w miarę mądrym facetem. Piszę W MIARĘ. Od pewnego czasu zaobserwować można u niego odbicie w główce objawiające się kompleksami z powodu przybywających latek.
Bandamka na główce,młodzieżowy styl ubierania,obsesyjne otaczanie się kobietami i nadmierne ślinienie ich dłoni podczas powitania.
Jestem w stanie podejrzewać o to że po wizycie w WC (nie mylić z pewną TV) na efekt przemiany materii też patrzy jak na zjawisko paranormalne i dopatruje się przy jego produkcji osób z innej galaktyki.
To że jego idol z Zatroskanego Bloku o własne portfele na codzień serwuje nam ze swoją szanowną małżonką sporą dozę science fiction nie oznacza że potrzebujemy więcej takich osób pośród kierujących naszym realnym miastem. Czekam z niecierpliwością aż reality show jakim są wybory pozwoli oczyścić nam scenę polityczną z fantastów.

20 1
ID:19469

..jda

Nie wszędzie wykształcenie pomaga,a niekiedy wrecz szkodzi.
Znani ludzie sztuki i aktorzy nie mają nawet matury ale potrafią się zachować, a wiekszość wykształciuchów to .....

1 4
ID:19477

zbuntowany_kaloryfer

"Talent" Mroczków najtrafniej podsumował Jan Nowicki. I słusznie - wszak asfalt swoje miejsce znać powinien;))

16 1
ID:19493

Janek

Pan Jan z Kowala juz nie wie co mówi,często zmienia swoje poglądy
Czas przestać pić tą kowalską krzakówkę-lepsza i zdrowsza Siwucha.

1 16
ID:19498

Paranienormal.pl

Pan Staś od UFO też czasem zmienia zdania. W niektórych opowieściach troszkę się gubi. Może to też ma związek z parowaniem kosmicznego trunku z głowy pod chustą. Jedyną rzeczą na którą mogę mieć nadzieję jest fakt szybkiego znikania UFO. Może Staś-polityk też szybko odleci z galaktyki radnych.

13 0
ID:19499


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA