jechałem przez cale Niemcy około 350 km i przez cały ten...

jechałem przez cale Niemcy około 350 km i przez cały ten odcinek nawet jak były roboty drogowe zwolniłem może do 90 km na godzinę przy stalej prędkości 120km /140 km ale jak przejechawszy świecko może ujechałem z 2 km korek na 20 km i stałem okolo 2 h i nasuwa się pytanie ludzie czy naprawdę jesteśmy tak upośledzonym krajem ze nawet jak budujemy drogi to nie umiemy zrobić pozadnych objazdów oni myślą ze jak budują to wszystko można bo robia autostrady które powinny być 20 lat temu zero organizacji wszystkiego i tak do ruiny idzie a i to sam owe wloclawku itp i tak ze wszystkim z politykami z partjami ale winić możemy tylko siebie dajemy robić się w konia ze wszystkim poczynając od tych iluzjonistycznych niby budów po wybory służbę zdrowia itd

10 komentarzy

goły

Tak Niemcy i Świecko oraz Włocławek piszemy z dużej litery. Czy można brać poważnie opinie ludzi nie potrafiących pisać ??

0 7
ID:20124

logarytm

..... no tak juz ze slowianami jest! Wilkopolska to zabor pruski i tam zupelnie inaczej mysla jest ten niemiecki porzadek a im glebiej w kraj tym gorzej a my? my to szkola rosyjska to raz a dwa kujawiacy to.... no troche flejtuszki co widac i slychac i czuc... niestety wiec??? Wyborca ma potezna bron ale czy skorzysta? czy ruszy dupsko na wybory... nie bo po co tak mowia ci ktorzy najwiecej narzekaja a udzialu w wyborach nie biora taka polska norma!

4 1
ID:20126

negocjator

pragnę zauważyć że oddany odcinek od dworca po wronią nadal nie posiada bezpiecznego przejścia dla pieszych ! ludzie mają przefruwać czy podkopy robić pod drogą ?! genialne te towarzystwo drogowo - remontowe !

3 0
ID:20129

Pytanie

Różnica polega na tym ,że w Niemczech miasta i drogi są dla ludzi a w Polsce odwrotnie .Tam Policja wystawia mandaty za dziury w drodze ich administratorom , a w Polsce jedynym winnym jest kierowca ....to jest dziki kraj .

4 0
ID:20131

zxxc

Ja wracając z Holandii stanąłem w korku pod Hannoverem na e30.. Z powodu remontu zamknięto 2 pasy autostrady i ruch odbywał się jednym pasem. Stanąłem w korku o 15 to do 18 przejechałem 8km. Piękny widok 3 pasy zarąbane samochodami po horyzont w każdą stronę ale urok stania w takim korku raczej nie specjalny.

2 0
ID:20133

ja

ale mnie rozbawiłeś przez całe Niemcy 350 km a co to LITWA??????? najdalej od wwka to byłeś pewnie w kowalu albo lipnie a niemcy widziałeś tylko na necie

2 6
ID:20134

Bogdan

Myślisz ?

1 1
ID:20137

wataaa

jak widać sa ludzie na poziomie i wyciągają wnioski pozytywne lub negatywne i widac ze maja kontakt z baza ale niektórzy widać ze są tylko wieszczami ortograficznymi i geografami nieważne ze ktoś napisał ze jedzie 350 km przez cale Niemcy ważne ze ktoś cos chciał poruszyć ale dobrze ze są oceny przy wypowiedziach widać ze ciemnoty z internetu nikt nie popiera

4 1
ID:20151

nie zawsze tak pieknie...

no to chlopie miales szczescie. Ja jechalem tez przez cale Niemcy, od granicy do granicy i do Swiecka zajelo mi ponad 8 godzin. Korki na autostradzie byly okropne. Jechalem co prawda w dzien i moze w nocy jest szybciej. Ja stwierdzilem, ze te cale Niemcy to jeden wielki ' shtauland' (korek). Myslalem, ze do Swicka nie dojade. Jak mozna bylo to smignalem nawet 180, ale potem kilka kilometrow 20, 30/h. Jeszcze po drodze tir z laweta z 15 samochodow sie przewrocil w poprzek i puszczali nas druga nitka. Trudno, czasem sie zdarza nic sie nie poradzi. Cierpliwosci, przyczepnosci ;)

0 0
ID:20154

Stacha

Może nie wiesz,że NRD się skończyło a Niemcy aby przejchać-całe -to trzeba mniej wiecej 1000 km przejechać.Gdy są roboty drogowe to jedziesz do 80 już nie wymyślaj -tam trzeba się dostosować do ograniczeń - nie to co w Polsce.

1 0
ID:20159


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA