W Telepizzy dziewczyny przyjmują pieniądze na kasie,a potem...

W Telepizzy dziewczyny przyjmują pieniądze na kasie,a potem bez mycia rąk robią pizze (widziałam 2-krotnie na własne oczy). Może jakaś inspekcja sanitarna by tam w końcu zajrzała? Przecież pieniądze są bardzo brudne! Fuj...

10 komentarzy

cham

dokładnie taka sama sytuacja jest w piekarni na Michelinie. Pani stojąca na kasie i przyjmująca pieniądze w międzyczasie podaje chleb i bułeczki :). Tu też by się jakaś inspekcja przydała.

0 0
ID:923

negocjator

TAK JEST WSZEDZIE.. TO SAMO U RZEŹNIKA NA LEŚNEJ W DOMKU... NAWET JAK JEJ COS SPADNIE NA ZIEMIE TO I TAK PODAJE TO KLIENTOWI ... ZASADA JEST TAKA KTO KASUJE PIENIĄDZE NIE POWINIEN DOTYKAĆ MIESA ... ALE CÓŻ ŻYCIE ŻYCIEM A PRZEPISY POSZŁY W LAS ...

0 0
ID:924

OBSERVER

Sytuacja naganna.Jednak czy nie jest to post napisany przez konkurencję?Przecież wystarczy zwrócić uwagę pani która podaje pizzę na brak higieny i życzyć sobie podania nowej pizzy.Pani na pewno poda nową i wystraszona faktem na pewno będzie myła ręce.

0 0
ID:925

Baśka

sugerujesz że robie w pizzerii?? haha, dobre :D
chodzi mi o podstawowe zasady higieny!!! A to że tamto jest małe i bez farszu, to już inny temat

0 0
ID:926

zez

Baśka,
- poszedłem i sprawdziłem,żadna dziewczyna nie siedzi na kasie , natomiast widziałem jak podchodziła do kasy ,stanęła przy kasie i wykonywała rutynową czynność pobierania opłaty za usługę,
- może czasami jeżdzisz motocyklem albo siadasz na konia i wydaje się Tobie,że można i " na kasie",
- czasami ręce umyte są i tak brudne...,
- pieniądz nie śmierdzi / zgadnij kto to powiedział ? /

0 0
ID:928

cham

zez, jesteś żałosny na maksa, nie wiem czy to miało być śmieszne? robisz tu za błazna? dobrze że ktoś poruszył ten temat! płace - wymagam! przynajmniej higieny!(marne to i niesmaczne - same ciasto i ser+ 2 grzybki) Ja wiem, że niektórzy to nawet siadając do obiadu po wizycie w wc rąk nie myją, ale ręczę głową, że każdy chciałby, żeby pizzaman (woman) miała czyste rece przy pracy... A może jestes pracownikiem tej firmy?

0 0
ID:929

szuja

Droga * Basiu" znowu nie odrobiłaś lekcji.Przyganiał garnek kotłowi.Ciekawe co porabiasz.

0 0
ID:941

rondel

Chyba kocioł garnkowi :) hehe.

0 0
ID:942

szuja

No coś Ty.Własnie dobrze napisałam. Teraz jest zamiana i solidarnie się drapie bociana. Role sie zmieniły mój Ty miły .Po tym będzie znowu historyczna zmiana na nowego cygana.A naród głupi też to kupi/ cyt.posła Kurskiego/.

0 0
ID:954

Barbara

cos mnie skusiło żeby tu zajrzeć...no i prosze...mysklisz ze na swiecie jest 1 Baśka?ja tego art.nie pisałam

0 0
ID:973


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA