Oczekuję jednoznacznej odpowiedzi od KKW, czy...

Oczekuję jednoznacznej odpowiedzi od KKW, czy nieumieszczanie logo partii z której się startuje na wszelkiego rodzaju materialach reklamowych / plakaty, banery itp / jest zgodne z prawem. Wg tłumaczenia kandydata PiSu jest to robione w celu pozyskania dodatkowych wyborców nie kojarzących kandydata z jego ugrupowaniem. Na logikę jest to zwykłe OSZUSTWO. Przecież wprowadzony w ten sposób w błąd wyborca może żałować swojej nieświadomej decyzji od której nie będzie odwrotu.Czego się wstydzi ów kandydat ? Zaznaczam ,że wszyscy pozostali nie wstydzą się logo swoich ugrupowań.Pytam więc, czy jest to zgodne z ordynacją wyborczą i czy moze to skutkować przyszłymi protestami wyborczymi ?

9 komentarzy

Polka

Kobra sam jesteś oszust!!! Zbonikowski niczego się nie wstydzi, przeceż jest wzmianka na plakatach, że jest to materiał komitetu wyborczego PiS. Zresztą każdy wie, że Zbonikowski jest z PiSu więc o co chodzi?! Ja zagłosuję na ZBONIKOWSKIEGO - mam dosyć już tych starych pierników - stawiam na młodość.

1 4
ID:20515

profek412

Widać nawet członkowie tej partii się jej wstydzą.

3 0
ID:20518

seniorka

na odpowiedz tu nie czekaj bo to bez sensu! Wystarczy napisac pytanie do KKW lub samemu sprawdzic co mowi ustawa droga Kobro! A tak na marginesie to pal licho opcje polityczna wazne zeby ZADEN TAKI MLOKOS NIE WYGRAL bo ... bedziemy mili pajdokracje w 100% i obojetnie z jakiej partii ktos z tych wilczkow wejdzie! Tego sie boje i daje na msze moze Opatrznosc pomoze bo na mieszkancow tylko liczyc to tak jakby gliwe pod topor polozyc bo ... beda w domu a nie przy urnach i to jest KLOPOT ot co!

3 0
ID:20520

KOBRA

Polka z całym szacunkiem, ale chyba dostałaś specjalny egzemplarz plakatu od kandydata, może nawet z autografem i może dlatego taka Twoja histeryczna reakcja. Weż głęboki oddech i popatrz na materiały pozostałych kandydatów. Pozdrawiam

0 0
ID:20526

cyklista

A może napis przynależność do partii wykonany został atramentem sympatycznym lub znajduje się na odwrocie plakatu wyborczego.

0 0
ID:20530

do Polki

jesli Kobra to oszut to ty jestes skończona slepota..O jakiej wzmiance ty piszesz?Jesli nie chce ci sie ruszyc pupci z domu i zobaczyc plakatów na miescie to przejrzyj przynajmniej rekamki wyborcze na portalach internetowych.Ja na reklamach Zbonikowskiego jakoś niedoparzyłem sie logo pis.Chyba ze to jakis przekaz podprogowy.

1 1
ID:20532

Stacha

Czy każdy musi znać Zbonikowskiego? A może ktoś wrócil z zagranicy i nie orientuje się kto kim jest. To jest jawne oszustwo .

1 0
ID:20543

Zaskroniec

Czesc Kobra ja zaskroniec, u Paluckiego tez nie na wszystkich jego "Plakatach" widac Lewice

0 0
ID:20549

Wesoły wylogowany

....bo PiSowcy to same .... :)) ...nie członkowie. Kobiety wyrzucają od siebie :)

0 0
ID:20581


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA