Oczom nie wierzę -LEWICA na kolanach w KATEDRZE w Swięto...

Oczom nie wierzę -LEWICA na kolanach w KATEDRZE w Swięto Niepodległosci !!!!!!!!!!!! A gdzie doktryna ,a gdzie laicyzm ,a gdzie przedgierkowsaka zasada ,,wiara to opium dla ludu'',a gdzie szkolenia polityczne na uniwersytetach robotniczych .......... amnezja?????

19 komentarzy

Bolek

A prawica robi to tylko na pokaz.

3 1
ID:20703

Danik

Zapytaj mocniej. Polacy to katolicy i powinni żyć zgodnie z dekalogiem. A jak się prowadzą?

3 1
ID:20708

szuja

Dlaczego chcą przywłaszczyć mojego nicka????

1 1
ID:20713

cyklista

Szanowna Pytanie
Zamiast rozpoczynać powrót na łono kościoła- spokojnie rozpoczynając od małych przydrożnych kapliczek z drewnianymi świątkami od razu do głównej świątyni diecezjalnej. Chyba,że na tacę w ramach pokuty kładziono same "Chrobre" .

1 1
ID:20714

szuja

Czy to prawda ,że p. p.kukucki i pałucki ze świtą pozdzierali sobie spodnie a po tym kolana do krwi.Czego to ludzie nie wymyślą,ze niby tacy pobożni.Może!

1 1
ID:20716

:-/

wlasnie inaczej ich uczyli... kto na pokaz robi TO ROBI...

0 1
ID:20720

Mad

No i co jeszcze zagorzały i szyderzy pisowcu

1 0
ID:20721

kenaj

Rozumiem,że czlowiek lewicy może być wierzący i praktykujący.Jednak publicznie powinien się zastanowić,czy aktywny udzial w umacnianiu polskiego muzeum feudalizmu,jakim moim zdaniem jest polski katolicyzm,przyniesie dobry wynik wyborczy?

3 1
ID:20722

poliszynel

Lewica tak ma: dziś w kościółku, jutro na paradzie gejów i lesbijek, pojutrze audiencja u papieża a kolejnego dnia zalegalizują związki homoseksualne i być może wystąpią o legalizację partnerskich związków zoofilów.

7 2
ID:20726

kat

Lewica widać liczy na poparcie tych w sutannach, a oni i tak poprą PiS bo nikt inny nie włazim im w tyłki jak jareczek ze swoją świtą ...

3 1
ID:20729

pazdzioch

do poliszynela: a jak to ma prawica kolego? dziś w kościółku a jutro ci oczy wydłubie bo mu zwrócisz uwagę że wepchał się w kolejkę. Ja już wybrałem only Pałucki, reszcie tak naprawdę nawet nie zależy żeby to wygrać

1 0
ID:20738

logarytm

Ludzie! poglady lewicowe nie oznaczaja ze wyznawca takowych w Boga nie wierzy? co ma piernik do wiatraka? mylicie z komunistami i to tymi z lat 50 tych. Socjalne myslenie to nic zlego przeciez a kosciol dla wsztstkich owieczek otwarty. Szanuj blizniego swego jak siebie samego...prawico kochana.....

3 2
ID:20740

pazdzioch

hehe, tyle że ci z sld to są właśnie głównie komuniści z lat 50 tych lub ich wychowankowie ale przecież nikt nie wymaga od nich wiary w Boga i klękania w kościele a jeśli to robią wbrew własnym poglądom to chyba coś z nimi nie tak?

2 1
ID:20743

gabrys

Pazdzioch reszcie zalezy na DOBRZE Wloclawian a tu masz racje PALUCKIEMU zalezy aby To WYGRAC ale NIC nie zrobic aby NAM SZARACZKOM SIE POPRAWILO. ONLY Zbonikowski!!!

0 2
ID:20747

katolik nie z wyboru

A kwach jakiej szkody nam narobił podpisując knkordat !!!

3 2
ID:20749

poliszynel

pazdzioch:) odpowiadam Kolego:) prawica tak jak piszesz "dziś w kościółku" a jutro w jarmułce "ci oczy wydłubie" i jeszcze żądać będzie pomników w każdym mieście! Z całym szacunkiem pazdzioch głosuj tak jak chcesz:) Na mnie główna "banda czworga" POPIS/SLD/PSL nie robi wrażenia! I traktuję ich tak jak oni traktują Nas i w wyborczym ogłupianiu nie mają u mnie szans!
Link /wpasował się tu JKM pod muzyczkę i czyjąś wiarę w lepsze jutro dla mnie JKM to następny oszołom/
Pomijając JKM w tym filmie, pod resztą się podpisuję:

2 0
ID:20750

Pytanie

Kochani -jeśli waszym zdaniem światopogląd laicki ,materialistyczny (w/g założeń tej partii) nie stoi w sprzecznosci z wiarą katolicką ,to znaczy ,że ,,czarne jest jednak białe'' ,a krowa powinna latać .... czy tak ?

3 1
ID:20757

pazdzioch

tak jest kolego :) napisałem że zagłosuję na Pałuckiego ale nie na sld bo uważam że zwłaszcza w wyborach samorządowych trzeba głosować na ludzi a nie na partie
ps. właściwie to kampania jeszcze się nie skończyła i kto wie czy nie zmienię zdania ;)

1 0
ID:20780

Zenek

Wlasnie trzeba glosowac na ludzi ZAGLOSUJE na Zbonikowskiego

0 0
ID:20927


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA