kStawiam pytanie dlaczego we Wloclawku sa takie drogie paliwa

kStawiam pytanie dlaczego we Wloclawku sa takie drogie paliwa

7 komentarzy

Stacha

We Włocławku zawsze było i jest najdroższe paliwo -to właściciele stacji paliw winduja ceny.Jak można zrozumieć Orlen - na ich stacji 200km od Włocławka jest tańsze paliwo niż u Nas ,a Płock jest oddalony tylko o 50km..

0 0
ID:974

wiktor

ten temat juz kiedys byl walkowany i nic z niego nie wyniklo, wiec bedac zawsze w "terenie" tankuje paliwo do pelna, wszedzie tylko nie u nas. Dzis w Warszawie do pelna ON za 3,89 na stacji Lukoil i niech nasi sobie ceny trzymaja - obroty maja przez to nizsze

0 0
ID:975

drajver

95oktanów: 3,99 na poczcie polskiej, 4,15 w maresie.
wystarczy sie przejechać na kazika;)

0 0
ID:979

andrew

na ;poczcie już nie tankuję bo jak tam lałem to silnik chodził jakby się zepsuł ...wszędzie jest taniej bo we Włocku stacje mają gdzieś klientów...w wawie jest taniej niż w tym zapyziałym mieście. gaz 2.13 gdzie we włocku 2.25 ..

0 0
ID:980

negocjator

paliwo na poczcie to sie nadaje wiecie na co... woda sama nie paliwo... tylko problemy miałem z silnikiem po ich tanim paliwie ... tam to by sie przydała kontrola tej stacji przez odpowiednie służby ... aktualnie tankuje na olkopie - nowa stacja .. i jestem zadowolony...

0 0
ID:981

obi

na Olkopie - no to daleko nie zajedziesz...

0 0
ID:983

wojtek

W ubiegłym tygodniu tankowałem ON na Bliskiej 4,13zł za litr. Po przyjeżdzie do Poznania wszędzie było poniżej 4zł a najtaniej na Łukoil 3,71zł. Toż to jakaś paranoja!!!. Był u mnie siostrzeniec który mieszka na stałe w Niemczech i nijak nie mógł pojąć jak to jest możliwe aby na różnych stacjach tej samej firmy były takie różnice. Owszem miedzy firmamai tak, między stacjami przy autostradach i poza nimi też ale między stacjami tej samej firmy ale w różnych miejscach to już nie!!!

0 0
ID:989


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA