No i co panie PiSowki Zbonikowski? Ludzie się poznali na...

No i co panie PiSowki Zbonikowski? Ludzie się poznali na panu, nie pomogła propaganda, agresja i tendencyjność TV WC.Ciesz się pan w ogóle, że jest II tura!!! Teraz siedź sobie cichutko wraz z TV WC i módl się, żebyś chociaż te swoje procenty z pierwszej tury zebrał tym razem. Pałucki nie dał i nie da Ci żadnych szans!!!

18 komentarzy

aga lat30

Wstyd mi za nasze miasto, zn

1 0
ID:21346

Pan

Nie pomogło nawet sprzedawanie duszy diabłu.

1 0
ID:21347

;-)

ooo Aktyw Paluckiego juz od rana DZIALA no to niech Wasz wodz egzekwuje prawo w POLSCE i zastosuje sie do WYROKU SADU! Zbonkowski na prezydenta!!!

2 2
ID:21348

negocjator

sie dziwie że w ogóle bedzie 2 tura bo ten poseł to jakis nietutejszy z zachowania ... gadanie gadaniem a słoma nadal z butów wystaje ...

2 1
ID:21349

aya

propaganda czerwona!!!!!!!!!!!

3 1
ID:21350

ben Jakov

Nie cieszyłbym się tak bardzo, w II turze pójdzie na posła Melexa głosować zdyscyplinowany elektorat moherowy, plus urzędnicy i urzędniczki Pana Boga, do tego roszczeniowcy ze Starówki, i kto wie, kto wie...

1 1
ID:21353

B.K.

Tak podzielam zdanie co do Zbonikowskiego. Szczęście spotkało WŁOCŁAWEK,nasze miasto,że nie wpadnie w chciwe ręce tego młodzika.Niech się uczy najpierw pokory a nie odrazu hop do władzy.Martwi mnię tylko że przed Zbonikowskim nie uplasowała się Pani Kurt-Horonziak Olga. Jak ten pan demolował wózkami hol hotelowy gdzieś tam daleko od Włocławka to wymieniona Pani ciągle pracowała oddana dla Włocławka {jak zresztą zawsze} Pani Olga,jak wynika z moich obserwacji sesji Rady Miasta jest autentycznie,- powtarzam AUTENTYCZNIE oddana dobru zresztą swego miasta.Pragnąłbym żeby Włocławianie zauważyli jej wkład pracy i w przyszłości wzjęli to pod uwagę w wyborach.Błąd Pani Olgi polega tylko na tym, że nie umie sprzedać swej pracy jak inni którzy tylko statystują a potem się przed wyborami pojawjają i idą po trupach,krytykują wsio dookoła tylko we wiadomym celu jak kandydat PIS-u{zresztą nie wiem ponieważ przy nazwisku nie określił swej przynależności po cwaniacku}Mam nadzięję że Pani Kurt-Horonziak Olga przy tym zaangażowaniu dla Włocławka w dalszym ciągu,- za 4-ry lata obejmie prezydenturę we Włocławku.Pani Olgo,- jest teraz "jak jest" ale myślę że mimo wszystko nie odda Pani swych głosów Zbonikowskiemu.A za 4-ry lata wspomni Pani mój wpis. Pozdrawiam B.K.

4 4
ID:21356

:-/

wyprowadz sie

0 2
ID:21357

:-/

propaganda Paluckiego

2 2
ID:21358

wielebny on

To jest nie do pomyślenia..,
pis nie może wygrać...

3 2
ID:21359

Pielgrzym

Jak Zbonikowski wyobraża sobie prezydenturę? Wózki golfowe dla każdego urzędnika? Poza tym jedna rzecz. Skoro jest posłem, wybranym przez naród to dlaczego teraz gardzi tym stanowiskiem? Nie ma zamiaru dopracować jeszcze roku na państwowej posadzie za nasze pieniadze? To chyba wbrew jego obietnicom wyborczym sprzed 3 lat! Uważam, że tacy ludzie skaczący miedzy instytucjami zrywając kadencję nie powinni być nawet rejestrowani jako kandydaci. Strata i marnotrastwo publicznych pieniedzy i naszego czasu.

3 2
ID:21362

Pytanie

Zastanawiam się ,czy ci ktorzy tak,,pielgrzymująco'' i ,,Bez Kozery'' wypowiadaja się na tym forum o wyborach odbywali praktykę w MAGLU ,lub na blokadach Samobrony ? Bo z poziomem i kulturą jaka powinna cechować społeczeństo przyjęte do Unii ich wypowiedzi nie maja nic wspólnego .

0 1
ID:21374

dzonny_killer

wyczuwam strach w wypowiedziach postkomuszków... i bardzo dobrze! W całym kraju względnie normalnie, tylko Włocławek się czerwieni na mapie... wstyd jak stąd do wieczności. Kto tu kurna mieszka? Część to sama klasa robotniczo-chłopska, co widać, słychać i czuć. Część to starzy partyjniacy i ich rodziny tęskniące za starymi, dobrymi (ale tylko dla nich) czasami. Dziwi mnie podejście "młodzieży", ale oni nie znają tak naprawdę historii, żyją internetem i tak naprawdę społeczeństwo nam głupieje, więc łatwiej nim manipulować. Zbonikowski nie porywa, ale "prawie" każdy będzie lepszy od czerwonego pana, więc mam nadzieję, że wysadzi z siodła pałuckiego i przez 4 lata "czerwonej zarazie" jątrzącej Nasze Miasto nie da racjonalnych argumentów do bezsensownej dyskusji. Na szczęście we Włocławku nie jeżdżą melexami :)))

3 0
ID:21384

barbapapa

cieszy mnie ze ZBONIKOWSKI dostal po lapkach i tez licze na ODPOWIEDZIALNOSC BToW i innych w drugiej turze! Zobaczymy czy rzeczywiscie chodzlo o miasto czy o stolek My zas musimy zmobilizowac innych by zaglosowali nie tyle za PALUCKIM co PRZECIW Zbonikowsiemu.

2 0
ID:21403

szuja

dzonny_killer |
Ale dostaliście w pupkę psioczki ,hehehe i to w całym kraju a Sld powoli idzie w górę. Boli .co? Bo musi tu****e .Dobro rodzi się w bólach, paniał?

0 1
ID:21465

Piekgrzym

Zbonikowskiemu zostało jeszcze rok uczciwej pracy w sejmie. Dziwię się, że jego wyborcy pozwalają na opuszczenie stanowiska, o które ich prosił 3 lata temu.

1 0
ID:21468

jacek Młodkowski

Włocławek to Czerwona misto!
Postawmy na młodego polityka! Żegnaj komuno !

0 0
ID:21547

kuzmowicz

mam nadzieje że wygra Zbonikowski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:21548


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA