Zastanawiam się dlaczego duchowni katoliccy jako jedyni tak...

Zastanawiam się dlaczego duchowni katoliccy jako jedyni tak często i w takiej ilości nie przestrzegają Dekalogu, do którego tak usilnie przekonują.Czyżby nie wieżyli w tego ,który te przykazania napisał?

8 komentarzy

Menel

No to pomyśl, bo to nie boli, czy drogowskaz, idzie w kierunku, który pokazuje?

4 1
ID:22630

+++

Piszę się wierzyli... Zwróć czasem również i na siebie uwagę...

Czy to że prof. Religa palił jak smok to znaczy, że nie był super kardiochirurgiem... ???

Przecież palenie m.in. na serce szkodzi... :-/

3 2
ID:22639

Katolik

A skąd wiesz ilu duchownych nie przestrzega dekalogu??? Czyżbyś prowadził jakieś badania socjologiczne czy też czerpiesz wiedzę z plotek???

I pamiętaj, że "że z uczynków Prawa żaden człowiek nie może dostąpić usprawiedliwienia w Jego oczach. Przez Prawo bowiem jest tylko większa znajomość grzechu" (Rz.3:20).

Oczywiście "Prawo jest słuszne, sprawiedliwe i dobre" (Rz.7:12), ale to nie jedyna miara człowieka jest jeszcze wiara, nadzieja i miłość - a z nich największa jest miłość. (1 Kor. 13)

Pozdrawiam :)

2 3
ID:22640

szuja

~+++ | dziś, 14:53:49
Masz racje ,chyba co innego chciałem napisać i co innego napisałem. Zostałem ukarany przez siły wyższe za negatywna opinie o pomocnikach diabłów. Też czarnych ,podobnież!

5 0
ID:22642

ananas

szuja...co u ciebie?...temat, który poruszyłeś jest niewygodny dla niektórych..."pisze się wierzyli"....tylko to zauważył śmieszny gostek, ale skoro ma trzy krzyże w nicku.....pozdrawiam radio MA RYJA z okazji kolejnych urodzin..przyłączasz się do pozdrowień?

1 1
ID:22648

Pytanie

,,Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty dostąpi Królestwa Niebieskiego''- cytat do analizy w kontekście ,,osiągnięć'' Komisji Majątkowej z udziałem rzeczoznawców z...... SB .......

1 0
ID:22664

Katolik

Ile w Was agresji i jadu...

0 0
ID:22680

Pytanie

Do Katolik -jeśli realia są jadem ,a prawda agresją , to czym są cytaty z Pisma Świętego w odniesieniu do polskich realiów ?

0 0
ID:22766


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA