Pod hasłem"Czy pamiętasz kiedy ostatni raz byłeś...

Pod hasłem"Czy pamiętasz kiedy ostatni raz byłeś pałowany ?"
proponuję budowę we Włocławku muzeum poświęconej bohaterskim chłopcom z ZOMO
czyli co lewicowa dyktatura proletariatu serwowała Narodowi.
Oczywiście obowiązkowo izba pamięci.Ba trzy izby co tam jedna.

W pierwszej pod hasłem "I ty będziesz lżej oddychał" znana "ścieżka zdrowia" po przejściu której zwiedzający nie utraciwszy przedtem przytomności trafi do polowego gabinetu lekarskiego wystawiającego obdukcję(to na wypadek niezadowolenia zwiedzającego muzeum) aby następnie zostać brutalnie wepchniętym do izby z napisem "To nie cyklon B-to tylko gaz łzawiący".

I tu w oparch gazu zwiedzający ekspozycję będzie mógł sobie przypomnieć -lejąc krokodyle łzy- o wyższości przewodniej siły narodu mateczki PZPR nad kapitalistycznym imperializmem.
Ostatnią izba pamięci będzie "Sala masażu korekcyjnego" w którym zwiedzający na własnej skórze przekonają się o leczniczych właściwościach białych pałek zomowskich.

Na zakończenie zwiedzania będzie można zrobić sobie okolicznościowe zdjęcia -"an face" oraz z profilu z nadanym przez służby numerem identyfikacyjnym.
Tak na wszelki wypadek gdyby płacono odszkodowania.

8 komentarzy

dzonny_killer

Ostatni raz "pałowano" mnie non stop w latach 2006-2010. Przy pomocy pały próbowano wbić mi do głowy same sukcesy komuszków we Włocławku. Teraz po większości w RM już pierwszą sesję możemy zatytułować: "pa.... się"

39 43
ID:22916

Robin Hood

Ach cyklista.... Znowu o PZPR. Pisałem kiedyś już o Twoich kompleksach... Ale z innej beczki, mam dla Ciebie cytat: "...i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom...". Czy wypowiadając te słowa w kościele rozumiesz ich sens?

8 4
ID:22920

cyklista

Szanowny Robin Hood informuje, uprzejmie, że w cerkwi imieniem Świętego Mikołaja we Włocławku mszę celebruje diakon śpiewem.

2 2
ID:22926

Pytanie

Do Robin Hood -Ale....winowjca powinien wyrazić skruchę i odprawić pokutę ,a tu ani skruchy ani pokuty nie widać .Myśle ,że cytat jest jest przynajmniej o dwa poziomy wyższy od tych ,których ma dotyczyć .A poza tym ,czy oni znają definicję WSTYDU .Popatrz na włocławskie ,,lewe'' stolki ,tam sami aparatczycy z krwi i kości ...aż dziwne ,że nie uzywaja zwrotu,, towarzysz ,towarzyszka''....Oj choć ostatnio klęczeli w katedrze ,co by to miało znaczyć ?

5 1
ID:22933

szuja

dzonny_killer | wczoraj, 14:19:31

Ostatni raz "pałowano" mnie non stop w latach 2006-2010
Hehe i tak ci zostało.Za mało kaszy gryczanej.

0 1
ID:22991

Stacha

Cyklista nie ma pomysłu na nowoczesne miasto- chyba dobrze mu było w tamtych czasach.Fakt, było bezpieczniej na ulicach ale nie ma co wspominać.Proponuje cykliście napisać książkę-wspomnienia ZOMO-wca.

0 1
ID:22996

szuja

~Stacha
A tobie co się znowu stało.Pewno ciąża!

0 0
ID:23005

cyklista

Szanowna Stacho. Raczej tytuł powinien brzmieć- "Po drugiej stronie barykady" lub nieco humorystycznie "Byłem czeladnikiem spawacza" z uwagi na przymusowy pobyt w zasadniczej słuzbie wojskowej(1980-1982 JW 31-36)
W tamtych czasach pracowałem na budowach.Odnośnie pomysłu na nowoczesne miasto.Nikt w pojedynkę miasta nie zbuduje.
Chyba,że będzie to zaprojektowanie od podstaw nowoczesnego miasta na miarę obecnej stolicy Brazylii

1 0
ID:23006


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA