Zastanawiam się czy jednemu z zalogowanych na...

Zastanawiam się czy jednemu z zalogowanych na forach-Cyklista odbiło całkiem ,czy tylko poraził go upadek Zbonikowskiego a może to jego synuś .Czyżby rodzinne pieprzenie w bambus i nacjonalizm.Stąd takie znienawidzenie żydów i komunistów.Dlaczego za tym cyklista nienawidzi socjalistów.Przecież tak naprawdę to nie Piłsudski doprowadził do powstania uwielbianej przez niego RP,który sobie dupsko grzał i nie tylko w Niemieckim mamrze a Ignacy Daszyński.To dzięki Daszyńskiemu powstała nowa RP. To on negocjował z mocarstwami i on podpisywał nowe układy. Jak zachorował to Piłsudski to wykorzystał.Taki wielki skrót,przepraszam.Nasz cyklista czepia się tramwaju a we Włocławku tramwaje nie kursują.

21 komentarzy

cyklista

Szanowny Aryston.
Z tramwaju z napisem PPS to wysiadł niestety Piłsudski. Zresztą faktycznie nie Polak lecz litewski Żmudzin -faktycznie nie dowodzący w czasie bitwy warszawskiej oddziałami polskimi ( w tym czasie przebywał u swojej kochanki-a tak na marginesie zmieniał wyznania w zależności od wyznania swoich ulubienic).
Mnie najbliżej jest do Dmowskiego.

Czy to coś złego mieć inne poglądy. Czy nacjonalizm jest aż tak dokuczliwy. W każdym kraju europejskim są ugrupowania o charakterze narodowym lub jak kto woli nacjonalistycznym.

Dlaczego zaraz nienawidzi socjalistów ? Ja ich tylko i wyłącznie nie znoszę.

Dziwię się wrzucanie mnie do jednego worka z posłem Zbonikowskim.
Otóż ja nie należę do Prawa i Sprawiedliwości.Nie należałem,nie należę i nie będę należał do żadnej partii ani ugrupowania.
Nie mam ochoty chodzić na pasku jak pies i głosować zgodnie ze statutami wszelkich organizacji ani nakazami ich przywódców.Nie zmieniam zatem ugrupowań partyjnych w zależnośći od koniunktury politycznej.

Nie jeżdziłęm jak co niektórzy pociągami przyjażni polsko-radzieckiej ,aby po okresie "transformacji"(dla mnie to ciągle PRL-bis łącznie z napisaną w tamtym okresie konstytucja) usilnie dopychać się do pierwszych ławek w kościele garnizonowym.
A zatem nie obrażając Szanownego- że coś komuś odbiło- żegnam .

6 2
ID:22930

Mr.BetterKnow

A Panu niezalogowanemu o numerze IP:77.91.54.xxx...proponuje by jeśli chce być uważany za poważnego,aby używał jednego Nicka w wypowiedziach i nie robił nikomu wycieczek osobistych jeśli nie ma zamiaru wprowadzać czegoś wartościowego i rozwijającego do dyskusji.Jeśli chodzi o opinię to proszę o fakty i szacunek do innych bo na razie pana wypowiedzi nie świecą przykładem kultury i tolerancji a wręcz przeciwnie.A Pan Cyklista jak zauważyłem ma od pana dużo więcej kultury i potrafi wypowiedzieć się mając własne zdanie.

Gdy ludzie mają różne poglądy ale za to mają w sobie trochę kultury i zdrowego rozsądku dogadają się szybciej między sobą niż dwóch zatwardziałych krzykaczy którzy mają takie same poglądy.

Pozdrawiam Pana Cyklistę i Pana 77.91.54.xxx

6 1
ID:22938

dzonny_killer

"Źle się dzieje na forum wloclawek.info.pl" zakrzyknęli towarzysze od "czerwonych" minusów. Dlaczego? Bo okazuje się, że pojawiają się ludzie o mniej lub bardziej odmiennych poglądach, ale potrafiący kulturalnie i merytorycznie prowadzić ze sobą polemikę. Szacunek dla Mr.BetterKnow'a, dla Cyklisty i nieobecnego tu Xyz.

5 5
ID:22940

poliszynel

Cyklisto - czy nacjonalizm jest aż tak dokuczliwy oczywiście, że nie jest! Niebezpieczna jest skrajna forma nacjonalizmu czyli szowinizm, który jest tak typowy dla syjonistów!

Arystom
1. Dla wyjaśnienia czym różni się nacjonalizm od szowinizmu - podam na przykładzie rodziny:
-nacjonalistyczni rodzice w pierwszym rzędzie chcą zapewnić byt własnym dzieciom a dopiero w dalszej kolejności wszystkim pozostałym
-szowinistyczni rodzice w trosce o zapewnienie bytu swym dzieciom, zaczną mordować nie swoje dzieci.
2. Ludziom o innych poglądach zarzucano zaburzenia psychiczne i przymusowo kierowano do wariatkowa /już to przerabialiśmy/!
3. Pisanie prawdy nie jest równoznaczne z nienawiścią!
Rozumiem i pozdrawiam:) jeśli Twoje poglądy są ukształtowane na podręcznikach szkolnych pisanych m.in. przez takie osoby jak matka Michnika-Szechtera, jeśli jednak jesteś wysłannikiem ADL pozdrawiam samego siebie:)

Mr.BetterKnow - krótkie i w temacie pozdro:)

7 3
ID:22947

Andropow

~Mr.BetterKnow ,czy aby naprawdę zrozumiałeś co ja napisałem i co napisał cyklista.Czy przynależność do SLD ,to coś złego i czy uprawnia kogoś nazywaniem członków tej partii czerwonymi-czytaj komuchami. To moja wina ,że cykliście na stare lata wszystko się pomieszało.Mało podzielił nawet socjalizm na kilka socjalizmów i w tym zakresie ma trochę racji.Ma jakiś wielki żal ,może niech napisze do Pana Boga list i włoży w mur w Jerozolimie.Każdy ma jakiś żal.A co zrobili Amerykanie w Nikaragui,Wietnamie itd.Nie ubliżaj innym ,tobie też wybaczą.Ja mam na innym forum nicka,na którym jest cyklista ale jak komuś radzisz to najpierw sam się zarejestruj paproszku.Jeszcze jedno nie właź między wódkę a zakąskę.

2 5
ID:22949

Breżniew

Nie do pomyślenia do tej pory było żeby cyklista musi się podpierać takimi miernotami. Jak ktoś nie rozróżnia podstawowych pojęć politycznych (pomijam cyklistę),to nie powinien zabierać głosu. A krytykować forum ,to już przesada.

2 6
ID:22950

zxxc

@dzonny_killer
O ile mnie pamięć nie myli to przeważnie ty zbierałeś minusy :)

5 4
ID:22951

cyklista

Nie przesadzajmy z tymi minusami dla Dzonnego-Killera.
Oczywiście najlepiej jest na logiczne i merytoryczne poruszenie tematu przez Szanownego Dzonego nacisnąć klawisz z minusem.Po co prowadzić polemikę na argumenty skoro tychżę się nie posiada albo są na tyle płytkie w poruszanym temacie,że interlokutor boi się zbłażnic.
Najlepiej i najwygodniej jest obrzucić oponenta błotem i niecenzuralnymi wyzwiskami.
A tu niestety celność uwag i postów wraz z kulturą wypowiedzi (nawet na zaczepne i agresywne posty) pisanych przez Mr.BetterKnow'a oraz Dzonnego-Killera jest dla niektórych piszących nie do przyjęcia.
Pozdrawiam Obydwóch Czcigodnych

4 3
ID:22953

cyklista

Proszę bardzo czyżby Szanowny Aryston wcielał się w swoich postach w kolejne postacie Sowietskogo Sojuza ( Andropow, Breżniew-77.91.54.xxx).Postacie co bardzo kontrowersyjne.Ale to już wola piszącego.

5 2
ID:22954

bagażowy

poliszynel -ja ciebie też pozdrawiam,od razu widać żeś bagażowy.

0 3
ID:22955

zbuntowany_kaloryfer

Arystom, Szanowny Cyklista jest spoko gość. Osobiście to się nawet cieszę, że mogę w kulturalny, cywilizowany sposób porozmawiać z kimś o tak bardzo różnych poglądach. Oby więcej było takich ludzi!
Ps. Cyklisto, jak nastanie kataklizm (w grudniu 2012 r.) i kres rasy ludzkiej - to okaże się, że nasze poglądy nie są aż tak bardzo różne. Bo sprowadzą się do jednego: co danego dnia zdobędziemy do żarcia;)

7 0
ID:22956

zbuntowany_kaloryfer

Cyklisto, dodam jeszcze, że gdyby zaszła taka ekstremalna sytuacja to kot podobno w smaku przypomina królika. Czytałem też zapiski jednego z ostatnich żyjących kanibali, pochodzącego gdzieś z okolic Borneo. Twierdzi on, że "człowieczyna" jest całkiem strawna, choć nieco słodka. Typ ten (pochodzący z królewskiego rodu) twierdził też, że najlepszy kąsek to pieczeń z ramienia młodej kobiety. Ok, trochę ekstremalny pomysł - już wolę wspomnianego kota;)))

4 1
ID:22957

cyklista

Witam Czcigodnego Zbuntowanego-Kaloryfera.Czym miałby wspomniany kataklizm zostać spowodowany? Jedyną możliwością jest uderzenie w powierzchnie ziemi(ląd lub woda) asteroidy.Jestem przekonany, że NASA oraz obserwatoria śledzą ruch tych trochę budzących grozę przybyszy. Na którymś z portali związanych z astronomia podane są odległości oraz daty maksymalnego zbliżenia tych które już przeleciały koło naszej planety.
Jestem przekonany,że każde mięsko przyprawione zostałoby zjedzone(oczywiście gdyby było podane jako gulasz wołowy) dla zmylenia żarłocznego i glodnego konsumenta .Pozdrawiam.
Czy w tym roku równiez wyjeżdzasz na Słowacje?

3 2
ID:22958

poliszynel

~bagażowy he,he z...Andropowa na Breżniewa...kończąc na bagażowym...he,he. Pozdrawiam z umiarem i nie utożsamiaj mnie /poliszynela/ z tobą czyli bagażowym. Dźwigaj swój bagaż sam! Ja to nie ty! Nie potrafisz się zasymilować he,he...bo "twój" talmud na przeszkodzie stoi...

4 0
ID:22959

bagażowy

Ale ciebie i tak nie można, nie lubić nawet jakbyś był z PiS-u.Przynajmniej masz wszystkie szprychy.

1 0
ID:22965

zbuntowany_kaloryfer

Czcigodny Cyklisto! Sylwester AD 2010 będzie świętowany (spędzany) w domku. Co akurat nieszczególnie mnie martwi, jako że nie przepadam za dużymi imprezami. I to jeszcze z obcymi ludźmi. Wolę domowe, zaciszne biesiady;). Dodatkowy pozytyw jest taki, że gdzieś w mieście na pewno będzie o północy imprezka, na którą zabiorę oba małe klony, co zapewne spodoba im się. Chyba, że zacznę "świętować" wcześniej - wtedy nie zabiorę. Bo jeszcze nigdy nie prowadziłem po pijaku ani na kacu, a nawet na rower nie wsiadłem w takim stanie! To akurat wbiłem sobie w łepetynę jako zachowanie skrajnie naganne i nie do przyjęcia.

3 0
ID:22972

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny Cyklisto. Masz zajefajny wybór w wypadku kataklizmu w 2012 roku. Żyjesz albo umierasz. Wybór należy do Ciebie. Wybieraj. Ja mam rodzinę i wobec tego prędzej zjem sąsiada niż dam się zjeść sąsiadowi.

4 0
ID:22979

Lik

Buzi mu jescze daj. O tolerancji sie tu będzie wypowiadał. BUHAAAHAAA. A jak kampania trwała to juz zapomnieł o swoich wpisach.

1 2
ID:22983

dzonny_killer

Panowie, za dużo filmów ;-) Myślę, że do kataklizmu i końca świata nie dopuści sam theo paootzky ;-) W końcu nie po to tyle potów wylał, taką ciężką kampanię przeprowadził, tyle naobiecywał, żeby mu w 2012r. ktokolwiek wytknął, że nie zrealizował swojego programu wyborczego ;-) Choć w 2010r. kataklizmu nie było, a z realizacją programu z 2006 też bez rewelki.
@Cyklisto dziękuję za Twoje słowa. Wlały "mniodek" w moją duszę społecznika. Postaram się nie zawieść Cię (i innych).
@zxxc - szczerze mówiąc nie dbam o "plusy dodatnie, czy ujemne" ;-) Nigdzie nie kandyduję, ani nie startuję abym starał się "gromadzić" głosy. Konstruktywną krytykę zawsze przyjmę, ale niech ona wyraża się w słowach, a nie klikaniu w "czerwony znaczek" ;-)

3 1
ID:22985

szuja

Jeśli chodzi o Arystoma ,to ja się nie będę wtrącał do tej dyskusji,bo ten typ akurat ma ze mną na pieńku. Powiem tylko ,że cyklista dostał trochę po ......,bo i zaczął udawać tureckiego.

3 2
ID:22987

Mr.BetterKnow

To Ty szuja jesteś 77.91.54.xxx !!!!!!!!!!
Wydało się!!!!!!!!!
I co piszesz że nie będziesz się wtrącał do dyskusji z samym sobą?hahahaha

0 0
ID:23202


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA