Żarty sobie robią.Czy wasze prawa jazdy są tylko na dobrą...

Żarty sobie robią.Czy wasze prawa jazdy są tylko na dobrą pogodę?.Czy może jak jest zima za bardzo widać jak "uczycie"?
Niech Word znika jak nie może na pewno znajdą się ludzie którzy bardziej szanują pracę i innych ludzi i dadzą sobie radę.
Rozumie trudne warunki ale przecież UM zagwarantował odśnieżanie podobno.
Ręka rękę myje jedni nie sprzątnęli śniegu a drudzy dobrze o tym wiedzą że to ich winna ale żeby nie było przypału oraz by nie zniszczyć sobie samochodzików zwalają wszystko na pogodę.
Porażka.
http://www.word.wloclawek.pl/

10 komentarzy

Mw

Kpina.Ja do pracy nie będę jezdził,powiem że są trudne warunki.

2 2
ID:23128

sum_tmp

no ta bo bez egzaminu na moto w styczniu to cała gospodarka stanie

wiesz ilu we włocławku zimą na moto jeździ ????
dla 3 nie warto robić egzaminów bo oni prawko już mają !

2 1
ID:23129

xyz

Mysle ~Mr.BetterKnow ze niepotrzebne sa Twoje emocje, poniewaz kategoria A i A1 dotyczy motocykli i to raczej nie chodzi o zniszczenie samochodzikow (a w tym przypadku motocykli) tylko bardziej o komfort egzaminowanego. Tu chodzi zeby zdac egzamin a nie zeby po egzaminie chorowac na zapalenie pluc. Twoje komentarze powyborcze sugerowaly, ze masz jakiekolwiek pojecie o lokalnej polityce jednak tym komentarzem zaprzeczyles temu. Pozdrawiam...

3 0
ID:23134

Mr.BetterKnow

Sam już nie wiem?

1 2
ID:23139

kolego

kolego kat. A sa to motocykle a w zime jak wiesz lub nie wiesz na motocyklu sie nie smiga bo pojezdzisz 3 godziny a smarowania caly dzien! POZDRO

1 0
ID:23143

szuja

~xyz całkowicie się zgadzam,a nawet dopiszę ,że koleś~~Mr.BetterKnow to tylko pozer.Haha

1 1
ID:23156

dzonny_killer

Ja bym powiedział, że Mr.BetterKnow słyszy, że dzwonią, poznaje melodię, ale nie wie, w którym kościele grają ;-)

Ogólnie to śmieszy mnie kiedy ktoś twierdzi, że z powodu warunków atmosferycznych nie można przeprowadzić egzaminu. Bo co? Bo ktoś nie umie jeździć? Bo nie zda? ŻENADA

2 0
ID:23167

cyklista

Czy oznacza to jednoznacznie, że poprawek na kartę rowerowa w tym roku nie będzie?

0 0
ID:23172

rolnik

To ty cyklista nie masz karty na swoja furmankę?

0 0
ID:23180

Mr.BetterKnow

Jestem uczciwym człowiekiem i przyznam się do błędu gdyż dostałem informację bez nazw kategorii.Każdy może się pomylić ważne by umieć się przyznać do błędu.

Po drugie w innych latach nie było tego problemu i nie wszystkie miasta mają ten problem.

Po trzecie to jakiś Pan bez honoru z numerem IP:77.91.54.xxx zaczyna pisać komentarze podszywając się pod mój nick.

2 0
ID:23201


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA