No to nastał czas na troszkę humoru: Siedzi dwóch żuli...

No to nastał czas na troszkę humoru:

Siedzi dwóch żuli w parku popijając denaturat. Obok przechodzi eleganckie małżeństwo i mają wodę mineralną.
- patrz! oni piją wodę!
- nooo... jak zwierzęta!

Wchodzi facet do urzędu. Urzędniczka udaje, że go nie widzi. Facet próbuje nieśmiało zagadać:
- ale tu much...
- dokładnie 78. Te dwie siedzące z boku na szafie mają chore skrzydełka

Jaki jest największy plus anoreksji?
- jak nadepniesz na widły to Cię nie trafią

W centrum miasta idzie piękna, wystrojona blondynka niosąc świnię pod pachą. Idący vis a vis facet pyta się mocno zdziwiony - skąd pani ją ma ma???
Świnia na to:
- na loterii wygrałam;)

Blondynka do blondynki:
- dziś 7 razy przejechałam na czerwonym świetle i ani jednego mandatu!
- i co??
- no nic - pojechałam do Prady i za zaoszczędzone pieniądze kupiłam torebkę!

Szef zwołał naradę pracowników i mówi im, że w związku ze spadającymi obrotami musi kogoś zwolnić, ale nie może się zdecydować kogo. Proponuje więc pracownikom aby ktoś zgłosił się na ochotnika. Po kolei odzywają się pracownicy:
- jak mnie pan zwolni to będzie dyskryminacja samotnych matek!
- jak nas pan zwolni to oskarżymy pana o rasizm! - mówią zgodnie Murzyn i Chińczyk
- jak mnie pan zwolni to będzie dyskryminacja niepełnosprawnych, a to bardzo poważny zarzut i szkodzący wizerunkowi firmy - mówi niewidomy, kulawy dziadek
- jak mnie pan zwolni to będzie dyskryminacja feministek, kobiet niezależnych - mówi ześwirowana stara panna
- związkowca nie może pan zwolnić - mówi facet z "S"
W tym momencie wszyscy zaczynają patrzeć na najbardziej pracowitego i zdolnego typa, z 3 fakultetami, dzięki któremu firma jeszcze jako tako się kręciła. Ten wstaje, kołysze łapkami i mówi aksamitnym głosikiem:
- wiecie..? właśnie przed chwilą uświadomiłem sobie, że jestem pedziem..;)

12 komentarzy

cyklista

Kobieta zainteresowana mężczyzna w pewnej chwili zwraca się do niego z zapytaniem.
-Przepraszam a ile lat Pan sobie liczy ?
-Osiemnaście lat z hakiem -odpowiada mężczyzna
-Z jakim hakiem -z zaciekawieniem dopytuje kobieta
-A to już musi Pani osobiście sprawdzić.

2 0
ID:23173

rolnik

U nas na świnki mówią blondynki.Jakie fajne kawałki.Kaloryfer,ziemia głęboko zamarznięta?

0 6
ID:23179

dzonny_killer

- Dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu?
- Bo brzydko wygląda ;-)

4 0
ID:23189

zxxc

Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa...
- Dzień dobry, zapraszam Pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tu natryski, sauna, solarium, jakuzzi, można korzystać do woli.
Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi.
Wchodzą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, fura żarcia, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... ateista czuje, że musi być jakiś hak.
Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami, jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie wie, o co chodzi.
Kolejny lokal - kotły, ludzie w smole się prażą, nieludzkie wycie, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista nie wytrzymał:
- Panie Diable, ale o co chodzi, tu impreza, tu czytelnia, a tu kotły, smoła...
- A nie, na tych niech pan nie zwraca uwagi, to katolicy, jak wymyślili, tak mają.

3 1
ID:23197

zxxc

Jedzie pociąg po Polsce i nagle wstrząs, zjeżdża w pełnym pędzie na łąkę, przebija się przez las i staje w życie. Pasażerowie ochłonąwszy po pierwszym szoku, wyskakują z pociągu i lecą do przodu do maszynisty.
Znajdują go głupawo uśmiechniętego.
- Panie, co się stało?
- No nic takiego, na torach stał ruski sołdat, ręce skrzyżował, o tak!
- Coś Pan narobił, wykoleić pociąg z takiego powodu, trzeba było go przejechać!
- Też tak zrobiłem, on spier**lił na trawę, ja za nim, on w las, ja za nim, dopiero sku***syna w życie dorwałem!

3 0
ID:23199

Mr.BetterKnow

-Dlaczego kobiety dłużej żyją?
-Bo nie mają żon.

Dobry pomysł.Czasem trzeba się pośmiać żeby się nie zatruć tym co jest na około.Pozdrawiam

1 0
ID:23200

zbuntowany_kaloryfer

Znalezione w necie:
"Mam zakład oponiarski.
Ostatnio przyjechał do mnie taki jeden bananowiec, wziął najdroższe opony, których od kilku sezonów nikt nie chciał kupić, i pyta, czy pompujemy azotem, bo to komfort, bezpieczeństwo itd.
Odpowiedziałem, że samym azotem niekoniecznie, ale mogę mu zaproponować specjalną mieszankę: 78% azotu, 21% tlenu i homeopatyczne dodatki argonu, helu i innych gazów szlachetnych, ale będzie musiał zapłacić za to stówkę.
Skorzystał z oferty, a ja zgodnie z umową napompowałem mu koła powietrzem." :]]]]]]]

3 0
ID:23224

zbuntowany_kaloryfer

A oto fragment ogłoszenia - propozycji pracy dla potencjalnego kanara zamieszczonej na pewnym włocławskim portalu. Jak dla mnie hit miesiąca;]]]]]. Lepsze niż niejeden kawał.
"Jeżeli posiadasz:
*zaświadczenie o niekaralności
*lubisz kontakt z ludźmi
*stawiasz na własny rozwój
Oferujemy:
*bezpłatne szkolenia
*atrakcyjny system wynagrodzenia
*elastyczny czas pracy
*przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole"

Jak przeczytałem "jeżeli lubisz kontakt z ludźmi", "jeżeli stawiasz na własny rozwój (sic!!!)". Az parsknąłem;))
I już sam nie wiem, czy te wypychle są tak totalnie zakłamane i cyniczne, czy też mają mózgi sprane do tego stopnia, że takie brednie uważają za prawdę?

4 0
ID:23241

szuja

zbuntowany_kaloryfer
A CO TY PROPONUJESZ W ZAMIAN KANARÓW? Może sam założysz firmę i będziesz pilnował uczciwości kasowania biletów.Myślę ,że zatrudnisz ludzi minimum z mgr Hahaha

0 4
ID:23249

dzonny_killer

Panie Better... my katopisiory wiemy, że zdarzają się kobiety posiadające żony i to jest wstrętne (yyy tzn. z reguły one są brzydkie, dlatego się parują ;-) ), choć oczywiście w żaden sposób dwie żony by mi nie przeszkadzały (oj ksiądz proboszcz nałoży na mnie ekskomunikę ;-) ), ale dwóch mężów... tfuuu, fuuuj!

- dlaczego kobiety chodzą w butach na wysokim obcasie, malują się i perfumują?
...
- bo są niskie, brzydkie i śmierdzą

3 0
ID:23259

zbuntowany_kaloryfer

Sopot. Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie. Publika szaleje:
- Jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz! No więc zaśpiewała. A gdy skończyła - publika znów krzyczy:
- Jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz! I tak trzeci raz, czwarty, piąty... W końcu zmordowana już Mandaryna woła do publiczności:
- Kochani ale ja już nie mam siły śpiewać...
A publiczność:
- Śpiewa, aż się nauczysz!!!!!;)

Opowiada kumpel kumplowi:
- Przychodzę wczoraj do domu, żona w samym szlafroku, w łazience kąpie się jakiś typ, pościel na łóżku pognieciona... Wiesz co, spodziewałem się najgorszego!
- I co??
- I faktycznie! Wchodzę do kuchni, otwieram lodówkę - patrzę - a cholernej flaszki nie ma!;)

Do McDonalds przychodzi Rooney i Ronaldo:
- Dwa wieś macki - mówi Rooney.
A kelner na to:
- Widzę, ale co podać?;)

2 0
ID:23268


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA