Chciałbym spytać kto z numeru IP:77.91.54.XXX komentuje i...

Chciałbym spytać kto z numeru IP:77.91.54.XXX komentuje i podszywa się pod mój nick "Mr.BetterKnow"?

Czyżby próba dyskredytacji?

Chciałbym zauważyć że nie używam łącza firmy SAT...M a numer ten z tego łącza pochodzi.

Z tego co wiem kiedyś przed zarejestrowaniem nick'a numer IP:77.91.54 w 2008 używał pan "~szuja" w 2009 "~sufragan" który pisał sobie sam tematy i je komentował pod innymi Nickami a w 2010 niejaki "~KamiL" , "~nata" ,"~Pasaż SM Zazamcze","~anti avanti","~sklepowa","~Przekręty" i wielu innymi...

SZUJA miałem do Ciebie szacunek a Ty się tak sprzedałeś?
Specjalnie zarejestrowałeś nick "SZUJA" by pod twoim "oryginalnym" nickiem nie było numeru IP i by nie powiązać tego z Tobą?

Pamiętaj prawda wygrywa a kto mieczem wojuje od miecza ginie.Gdybyś nie ruszył mojego nicka to bym tego nie zauważył ale ty się połaszczyłeś na to by zdyskredytować normalnego szczerego człowieka.W internecie każdy pozostawia ślady...a ja potrafię je wytropić.To był twój płytki chwyt a pójdziesz na głębokie dno.

Administratorów i innych komentujących proszę o pomoc w sprawdzeniu czy to rzeczywiście ten sam człowiek który teraz jest zarejestrowany jako "szuja".Jeśli okaże się że to prawda nie widzę innego wyjścia jak zablokowanie użytkownika.Dla dobra portalu użytkowników i prawdziwej dyskusji.Nie możemy na to pozwolić dla dobra każdego nie ważne jakie ma poglądy.Każdy ma prawo się wyrazić ale nie można tak manipulować dyskusjami.Tacy ludzie mogą specjalnie sprowadzać dyskusje na boczny tor,powodować kłótnie dyskredytować innych,budować sztuczną dyskusję itp.
Czas to skończyć."Szuja" nie jest jedynym takim.Mam nadzieję że redakcja się tym zajmie i skomentuje to.

zobaczcie sami jeden z przykładów:

http://www.wloclawek.info.pl/wloclawianie_pisza,comments,3955.html

17 komentarzy

cyklista

Szanowny MrBetterKnow należy dodać tutaj jeszcze jeden nick "Arystom".
Pod tym nickiem (IP:77.91.54.XXX) postanowił dyskredytować również mnie wypisując że nie rozróżniam skrzyń manualnych od automatycznych,że mylę sprzęgło z hamulcem itp.
Jestem przekonany, że Szuja jest zarejestrowany na tym portalu również pod nickiem "Rolnik".
Dałem temu dowód tuż po zarejestrowaniu się "Rolnika"-ta sama retoryka zdań,tok myślenia oraz forma zapisu.Nawet w formie pisanych swego czasu limeryków.
Charakterystyczną rzeczą jest, że Szuja swego czasu jak pijawka przyczepił się do Czcigodnego Zbuntowanego-Kaloryfera.Mało tego próbował stawiać przytyki z racji zawodu Jego małżonce.
W chwili obecnej zmienił ofiarę i zaczął atakować Szanowną Stachę. Wypisując niestworzone pierdoły o rodzeniu dzieci.
Trudno mi zrozumieć czym podyktowane jest jego postępowanie .
A może po prostu V-ta kolumna...

4 2
ID:23214

JARPAŁ

ale tu hakerstwo się szerzy!

0 0
ID:23217

dzonny_killer

Panie Better... za bardzo nie rozumiem Pańskiego poirytowania tym, że ktoś się pod Pana podszywa. Rozwiązanie już dawno było i nadal jest banalne. Wystarczy się zarejestrować i nikomu hasła nie podawać. Teraz to niejako płacz nad rozlanym mlekiem, bo nigdzie nie stoi w prawie napisane, że nie można pisać pod nickiem nie zarejestrowanym.

3 0
ID:23218

Rambo a dla Ciebie BAMBO

Człowieku weź sobie zarejestruj nicka i będziesz miał spokój. OMG

3 1
ID:23219

Mr.BetterKnow

Niestety zarejestrowanie nicka w moim wypadku nie ma racji bytu.Przynajmniej na ten czas.Nie mogę podawać moich prawdziwych danych ale załatwię parę spraw i to zrobię.Co mogę powiedzieć,źli ludzie są w większości instytucji i mediów.Zajmuje się poza tym portalem innymi drażliwymi sprawami w mieście i nie tylko.Gdybym podał swoje dane mógłbym mieć "trudności" w naszym mieście.A coś o tym wiem.Nie znam też pracowników portalu więc nie mogę im ufać i nie mogę też ich dyskredytować a Włocławek jest malutki.Myślę że wiecie o co chodzi.Trzeba martwić się o swoją pracę rodzinę i bezpieczeństwo i uczyć się na błędach przeszłości.

Pana Dzonnego,Cyklistę i Zbuntowanego Kaloryfera zapraszam do prywatnej dyskusji bo są sprawy których nie mogę ujawnić na publicznym portalu.Uważam panów za inteligentnych i godnych poważnej dyskusji.A jest parę ważnych faktów których wielkość przerosła oczekiwania po moim wczorajszym internetowym śledztwie.Chciałbym się nimi z wami podzielić.

Proszę odezwać się na [email protected]

Pozdrawiam

4 1
ID:23221

florsenior

Jak zauważyłem to tak naprawdę nie macie co do roboty.Zajmujecie się rzeczami na które normalny człowiek nie ma czasu.Sami wywołujecie wilka z lasu a potem urządzacie sobie polowania.Komentując sami prowokujecie do zbędnej dyskusji,Czy tego nie zauważacie?Czy też nie chcecie?Ale nie.!Wy chcecie być najważniejsi.Chcecie być kreatorami! Zawsze zaczynajmy od siebie a potem zwracajmy uwagę na innych.

3 4
ID:23225

zbuntowany_kaloryfer

Mr.BetterKnow. Muszę przyznać, że zaintrygował mnie Twój post. Brzmi trochę jak propozycja zorganizowania WikiLeaks bis;)). Toteż odezwę się.

Florsenior, zatem nadal jedz, wydalaj, oglądaj piłkę nożną i ciesz się bogactwem, różnorodnością swojego wewnętrznego świata. Grunt to szerokie horyzonty;))

5 1
ID:23227

dzonny_killer

@florseniorze - zasadniczo ciężko Ci odmówić racji, ale nie byłbym sobą, gdybym nie powiedział "ale".
Ale po to komentujemy wydarzenia, aby czasem wywołać tego wilka, aby sprowokować i wytknąć błędy, aby podzielić się informacjami (to zawsze podstawa sukcesu), aby zweryfikować swoje poglądy etc. Jeśli ktoś chce znaleźć się na świeczniku, to musi się nieco bardziej postarać. Poza tym mam nieodparte wrażenie, że wiele nicków często pochodzi od tych samych osób, że np. przed wyborami wiele postów było sterowanych (np. przez kandydatów, z Urzędu Miasta).

@Panie Better - może mnie pamięć myli, ale podczas rejestracji na tym portali nie jest wymagane podawania swoich prywatnych danych (ewentualnie e-mail, ale to również nie problem, aby założyć sobie nowe, anonimowe konto). Dlatego ten argument do mnie nie dociera. Sam również nie jestem chętny do przedstawiania się (mnie to nie przeszkadza, ale nie chcę kłopotów dla tych, którzy mnie znają), ale to mi nie przeszkodziło w zarejestrowaniu się tutaj. Źli ludzie otaczają nas, ale nigdy nie wiemy kto jest kim, dopóki nie wbije nam noża w plecy... ale to już nieco za późno...

4 0
ID:23231

Mr.BetterKnow

Florseniorze niektórym właśnie na tym zależy by ludzie nie mieli czasu,sił,własnego zdania i pomysłu.Moi przodkowie od wielu pokoleń walczyli by być wolnymi a gdyby żyli tylko tacy jak pan to dawno byśmy wszyscy żyli w jednym wielkim obozie koncentracyjnym.

Tak naprawdę to skąd pan znalazł czas by tu się dopisać?Ja czuje że to tez pana dotyczy.I żadna inteligentna dyskusja nie jest zbędna a tym bardziej nie wolno jej przerywać w środku i utrudniać by doszła do jakiegoś setna problemu.

3 1
ID:23233

zxxc

@~Mr.BetterKnow
Gdybyś chociaż kliknął w "zarejestruj" (górny prawy róg portalu) to dowiedziałbyś się, że jedyne WYMAGANE dane to: nazwa, hasło i adres e-mail. Uzupełnianie wszystkich pozostałych danych odbywa się po rejestracji, jest dobrowolne i najpewniej pozostaje tylko do wiadomości redakcji gdyż nigdzie poza podejrzeniem własnych ustawień tego nie widać.

Więc w czym kłopot?

5 1
ID:23234

Mr.BetterKnow

Mój e-mail ma prawdziwe dane więc koło się zamyka.
A czemu tak wierzysz w redakcję?Przecież to tylko prywatna firma.
I nie jest niezależna.

3 2
ID:23239

szuja

Oczywiście ,ze robię sobie jaja z wszystkich tych co nie chcą rejestrować się na forach a udają wielce mądrych i kulturalnych zmieniając nicki przechodząc na inne fora i pisząc następne bzdety.Mało raz sa czerwoni ,raz zieloni a raz czarni.Pozdrawiam m.in.
coola,temidę itd.

3 4
ID:23242

szuja

Na miejscu zdarzenia spotkałem trzech "denatów", z których dwoje dawało oznaki życia w postaci przekleństw. Tego typu kawały właśnie opowiadasz Mr.BetterKnow.Hahaha

1 4
ID:23243

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny Cyklisto, zapewne zauważyłeś, że już od dość dawna nie reaguję na prostackie zaczepki typów, o których pisałeś. Kiedy zorientowałem się, że typy takie "nie robią sobie jaj" i żartów, lecz po prostu lubią i uprawiają zwykłą, pospolitą agresję dla samej agresji - przestałem reagować na prymitywne zaczepki tych okaleczonych psychicznie ludzi. Poza tym Czcigodny Cyklisto - jeżeli przypadkiem wdepniesz w kupę na ulicy albo kopniesz w pustak perfidnie ukryty w trawie, to czy kłócisz się z nimi? Czy próbujesz nawiązać "dialog"? Otóż to;)))

6 0
ID:23253

zxxc

@~Mr.BetterKnow
Tak ale redakcja nie jest w stanie wyciągnąć danych osobowych z maila założonego gdzieś? Pozatym istnieją strony udostępniające maile na potrzeby rejestracji np. http://10minutemail.com
Więc nadal nie widzę problemu w rejestracji...

4 0
ID:23262

szuja

Porządek musi być.Niezależnie z kim chce się jakiś palanciunio identyfikować np. ze Zbonim, czy też http://www.andthevalleyshook.com/2010/7/26/1588717/better-know-a-freshman-kadron
Hahaha

0 1
ID:23291

Tedy

Sam fakt rejestracji nie upoważnia "autora"Szuje i innych do obrażania , a administrator info.powinien bardziej panować nad sytuacją.

3 0
ID:23316


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA