Mam pytanie,które zadaję publicznie, czy osoba używająca...

Mam pytanie,które zadaję publicznie, czy osoba używająca niezalogowanego nicka Mr.BetterKnow postępuje zgodnie z regulaminem ? I drugie pytanie ,czy nazwa nicka jest identyczna używanego przeze mnie?Proszę o odpowiedź moderatora.Kto kogo opluwa i kto pod kogo się podszywa. Jak się np. idzie do banku i podpisuje umowę ,to się najpierw czyta ,to co jest napisane małym drukiem szanowny przemądrzały Ciumo*u.Gdzie jest napisane ,że nie mogę mieć 10 nicków.Na koniec dodam ,że wara od MOJEGO nicka,jasne?

12 komentarzy

wloclawek.info.pl

Szanowny Szujo, szczerze nie rozumiemy dlaczego Pan zarejestrował się na tym nicku (mr.betterknow podszywając się pod kogoś innego) powoduje Pan zamęt na forum. Nie dość że podpisuje się Pan pod trzema nickami - to jeszcze mogliśmy zrozumieć, ale rejestrowanie się pod kolejne nicki uważamy za delikatną przesadę z Pana strony.
Pozdrawiam

6 2
ID:23301

zbuntowany_kaloryfer

W każdym towarzystwie znajdzie się osobnik siejący ferment bez żadnych powodów. Chwast, co przeszkadza żyć drugim - jak to mawiał Boguś Linda w "Psach".

6 3
ID:23303

cyklista

Chciałbym podziękować Redakcji portalu włocławek.info za ujawnienie prawdy.
Domyślałem się ,że Szuja alias Rolnik to jedna i ta sama osoba.Natomiast nie spodziewałem się występowania jeszcze pod trzecim zalogowanym nickiem.
A zatem Dr.Jeckyl i Mr Hyde przechodzi do historii.Potrojenie jażni to ewenement w historii psychiatrii.
Pozdrawiam.

5 2
ID:23305

dzonny_killer

Jakkolwiek można oczywiście mniemać, że Szui problemy ....., to mimo wszystko postępuje zgodnie z prawem (nie jest to normalne zachowanie, bo nikt takich odchyłów od normy nie przewidział - czas na poprawki regulaminowe) i Pan Better (ten właściwy) jest sam sobie winien - mógł zarejestrować się i mieć św. spokój.
@Szanowna Redakcyjo - podoba mi się Wasza interwencja... pytanie czy zrobicie coś z tym dalej, czy tylko jak nasze władze miejskie... trochę krzyku, a później samo ucichnie.
@Szujo - trzeba Ci przeczytać uważnie regulamin... tam masz wszelkie odpowiedzi na nurtujące Cię obawy i pytania. Wg mnie wielkość liter również ma znaczenie ;-)

3 0
ID:23311

szuja

wloclawek.info.pl
Przecież ,to proste,.co tu jest do zrozumienia.Wszystko wytłumaczyłem.Jeszcze raz powtórzę ,że ten nick wcale nie był mi potrzebny.Biorąc pod uwagę fakt ,iż nie ma możliwości wyrejestrowania się samemu,proszę o usunięcie z rejestru loginu mr.betterknow.
Cyklista:Każdy ma coś .Pan np. poluzowane szprychy i duże kłopoty z rozróżnianiem kolorów i aż tak żeby mylić czerń z czerwienią.Hahaha

3 3
ID:23323

cyklista

Szanowny Szujo.
Dziekuję za właściwe zdiagnozowanie u mnie choroby.Od tej pory przy złapaniu mnie podczas przechodzenia na czerwonym świetle będę powoływał się na postawiona przez Pana diagnozę-daleko posunięty daltonizm.

2 1
ID:23330

pamar

Tu muszę zaprotestować i niejako stanąć w obronie używających kilku nicków. Czy szanowni internauci, a także szanowna redakcja wloclawek.info.pl nie dopuszcza myśli, że z jednego komputera (a co za tym idzie jednego adresu IP) może korzystać kilku członków rodziny o odmiennych przekonaniach politycznych i różnym spojrzeniu na różne sprawy?

3 1
ID:23338

zbuntowany_kaloryfer

Oczywiście, że z jednego komputera może korzystać kilka osób o odmiennych poglądach. Tyle, że akurat w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z poglądami identycznymi, a także z bardzo charakterystycznym kaleczeniem języka ojczystego. Co dość jednoznacznie wskazuje, że za tymi nickami stoi jedna i ta sama osoba.

3 0
ID:23340

szuja

Kaloryfer,nic nowego nie odkryłeś bo ja nic nie ukrywałem .Mało, już dawno na forum o tym pisał cyklista.Ale ,że cyklista pisze często brednie ,to nikt mu nie uwierzył.Fakt ,że korzystam teraz z dwóch nicków a korzystałem z trzech.Ty do kopania w ziemi też używasz kilku narzędzi,szczególnie zimą.Zresztą tu nie Jarocin.

1 2
ID:23342

szuja

NAJLEPIEJ JEST JEDNAK JAK W TAKIEJ RODZINIE GDY JEDEN KALECZY CIAŁO A DRUGI JE ZAKOPUJE. INTERES ,TO INTERES.

0 4
ID:23347

dzonny_killer

Wiesz co Szujo... masz ostre problemy, ale... na swój sposób nawet jesteś niegłupi ;-) czasem nawet uśmiech wywołasz (komuchy swoimi wypowiedziami również to czynią, ale to tak na marginesie) ;-)
Aby nie stwarzać sztucznych problemów na pewno jakimś rozwiązaniem, choć nie idealnym, byłoby pozwolenie na pisanie postów osobom wyłącznie zalogowanym.

5 0
ID:23352

szuja

Amen!

0 0
ID:23384


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA