Do redakcji i użytkowników. Co sądzicie o tym by na...

Do redakcji i użytkowników. Co sądzicie o tym by na podstronie "Włocławianie piszą" można było wyszukać temat według tego który był ostatni ale także według kolejności najczęściej komentowanych.
Przydało by się to by ominąć niektóre według mnie mało istotne tematy i móc kontynuować poważne dyskusje nie musząc ich szukać na dalekiej stronie.Szukając wtedy według najczęściej komentowanych można by od razu widzieć najważniejsze dyskusyjne tematy.Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

16 komentarzy

<->

Wydaje mi się ,że wszystko jest ważne skoro się pisze na tej stronie.

2 0
ID:24317

do mr.betterknow

DYSKUSJE...? smieszny jesteś...

2 1
ID:24323

A-Z

tak juz było i sie nie przyjeło.

1 0
ID:24335

szuja

Ja popieram.Temat nawet ciekawy jeżeli zejdzie na drugą stronę ,przepadł .Wątek sam powinien żyć albo schodzić na dalszy plan.Tak jest na innych forach np. w Gazecie Wyborczej.Ale to komplikuje chyba moderowanie tematu.

3 1
ID:24337

barbapapa

zawsze jest tak ze informacja ma krotki zywot i nie dlatego ze malo ciekawa bo jest subiektywne ale dlatego ze jest ich duzo jak dla mnie zbyt duzo> Uzytkownicy raczej wola tematy tzw luzne gdzie mozna "dowalic" komus byc niesympatycznym i tak rozladowuja swoje frustracje i to widac juz teraz..... Tez popieram i zobaczymy co wyjdzie.... intuicja mowi mi ze.... nici!!! Pozdrawiam

2 1
ID:24340

do mr.betterknow-a

No to załóż sobie stronę dla tej lepszej yntelygencji i dyskutujcie o tym ile diabłów zmieści się na łepku od szpilki.

2 3
ID:24343

cyklista

Dołączam do Szanownych -mr.beterknow i szuji.

3 1
ID:24347

dzonny_killer

i ja również popieram ideę Pana Lepszego, popartego przez Szuję oraz Barbapapę, że o Szanownym Cykliście również wspomnę :)

3 1
ID:24354

1mw

Zaopiniowane pozytywnie, miłego używania ;)

5 1
ID:24357

To ja...

Popieram
Ps: Cykluś zdrowy?

0 0
ID:24375

barbapapa

no i jestesmy w domu! Jad kapie az milo! Ludzie skad te kompleksy????

0 0
ID:24380

zxxc

Rozładowywanie swoich frustracji na forum jest tańsze niż pojechać na urlop i odpocząć ;)

1 1
ID:24399

dzonny_killer

dzięki Szanowna Redakcjo za wysłuchanie głosu ludu ;-) przydaje się!

1 0
ID:24403

cyklista

Dziękujemy 1mw (pierwszemu moderatorowi włocławek.info) za pozytywne ustosunkowanie się do próśb.Pozdrawiam Redakcję

2 0
ID:24408

1mw

Zadowoleni użytkownicy to szczęśliwa obsługa portalu :-)

Każda sensowna propozycja dotycząca funkcjonalności portalu zostanie na pewno rozważona i jeśli tylko będzie to możliwe - wdrożona.

A jeśli o moją rolę na portalu chodzi - to raczej jest to całościowa obsługa techniczna, czyli dlaczego wszystko działa tak jak działa :) (lub nie) ;)

5 0
ID:24418

A-Z

Pisałem że to było już i dochodziło do absurdów, czesto stare wiadomosci sprzed kilku dni były na pierwszym miejscu a biezace na odległych miejscach, nie byo to dobre no ale to w gestii obsługi portalu na która nie mozna powiedziec złego słowa tak ja uwazam.

0 0
ID:24431


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA