Ja tego nie rozumiem... z miesiąc temu składałam CV i List...

Ja tego nie rozumiem... z miesiąc temu składałam CV i List Motywacyjny do Urzędu Miasta. Szukali ludzi na podatki no i co? I nic! Ale z tego co wiem to poprzyjmowali wiele osób ale większość do po 40tce i większość to znane nazwiska! a ja jako 25 latka nie mogłam dostać pracy. Dziwne,no tak praca jest ale tylko dla znajomych tych co siedzą w urzędzie i dla wyjadaczy. Pozdrawiam

17 komentarzy

negocjator

przecież to normalka ... listy zatrudnionych czekaja na swoją kolej ... wszystkim radze nie noscic tam żadnych dokumentów bo to jedna wielka ściema ... a figuranci musza byc zeby nie było ze swoich moich zatrudniają ..

5 1
ID:24556

seniorka

ludzie ludzie jak tak jest to w te pedy do prokuratora bo tak gadac to tylko plotka i nic z tego nie wyjdzie.... troche odwagi i tepic kolesiostwo

2 1
ID:24560

ben Jakov

Kiedyś to nazywało się depotyzmem. Teraz jest to zatrudnianie ludzi godnych zaufania...

2 2
ID:24563

zxxc

@~ben Jakov: chyba "nepotyzmem" :)

4 0
ID:24564

Tedy

Trzeba było dołączyć kopię legitymacji SLD.

5 2
ID:24565

Darusiaczek

Dokladnie kopia sld by sie przydała.... Człowiek chce dobrze a zawsze dostaje po "pysku" Kazdy widze w urzedzie pilnuje swej pupy. nie myslac o nas- biednych ludziach, ktorzy szukaja pracy i to uczciwie szukaja. a co najlepsze to ta słynna gadka : Skontaktujemy się z Panią/Panem... czlowiek czeka jak głupi i nic nawet nie zadzwonią nie podadzą powodu caly nasz rynek pracy

2 2
ID:24567

szuja

Niech żyją wiecznie idee solidarności i ich wcielanie w żyć.

1 1
ID:24571

Stacha

I co szuja nie polecasz pracy -?

2 2
ID:24586

Pytanie

Szujo, w jakie dni tygodnia przyjmowali ,,sekrytorze'' w KW PZPR przy pl 1 Maja ?

2 2
ID:24587

szuja

Stacha:a buzi?
Pytanie;szczerze napiszę ,że nie wiem .Ale przy okazji może wiesz czy Przewodniczący Solidarności w ogóle przyjmuje

3 0
ID:24592

Stacha

Szuja -buzi będzie jak pójdziemy na majówkę. Nie wiem czy przyjmuje- ostatnio widziałam włocławskiego przewodniczącego JD w telewizorze . Zajrzyj do siedziby przy Antoniego - nie pomyl z jadłodajnią - bo to w pobliżu.

3 1
ID:24596

Pytanie

do szuja -no chyba ......bo gdyby nie przyjmował , to z czego by się wybudował ?

3 1
ID:24600

dzonny_killer

Przykład jeden z wielu (z najbliższego mi grona): ogłoszenie o pracę w UM (stanowiska nie pamiętam, ale to do sprawdzenia). Chętni składają dokumenty. Ogłoszenie w UM, że na rozmowę zakwalifikowało się 5 osób. W wyznaczonym terminie pojawiają się 4 osoby (dwie z nich zostają celowo dłużej, żeby zobaczyć kim jest piąta). Piąta osoba tego dnia się nie pojawia, natomiast następnego dnia pojawia się ogłoszenie w UM, że najwięcej punktów na rozmowie kwalifikacyjnej uzyskała pani xxx (nie muszę dodawać, że to owa piąta). Takich przykładów można mnożyć do eNtej!!! Po około roku składania podań do UM i idiotycznych rozmowach pseudokwalifikacyjnych znajomy/a dał/a sobie już spokój z tą farsą, a ja żałuję, że tak późno się dowiedziałem... media miałyby ciekawy artykuł (z dowodami!!!).

2 0
ID:24614

Darusiaczek

To się nazywa rynek pracy - Włocławek się rozwija (miasto sexu i biznesu) Nic innego mi nie pozostaje jak dalej szukać pracy ale chyba najpierw wstąpie to jakiejś dobrej parti w tym przypadku SLD. To wtedy będę miała pracy tyle,że aż mi czasu zabraknie i sił a pieniądze same przyjdą dzięki moim przyszłym kolegą z SLD :-) a mogłam na Zbonika głosować haha

2 0
ID:24633

Czesiek

A ja myślę że to jest po prostu polityka prorodzinna albo "Rodzina na swoim" a przecież wiadomo rodziny muszą trzymać się razem więc dlaczego i nie w pracy ...

2 1
ID:24634

jaś

zapisz się do PZPR=SLD to cię zatrudnią - oddasz haracz i po krzyku !!!

1 0
ID:24639

Tedy

Przestroga!!!!!!!!!!Jeżeli już wstąpicie w szeregi SLD to pamiętajcie,że nie możecie wyrażać swoich opinii -tylko przytakiwać -czyli trzymać palec w d.....

2 0
ID:24649


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA