Dzisiaj ok. godziny 18.00 u zbiegu ulic Planty i Kaliskiej o...

Dzisiaj ok. godziny 18.00 u zbiegu ulic Planty i Kaliskiej o "mały włos" nie straciłem życia. Przechodziłem przez ulicę na zielonym świetle, gdy nagle przekroczył to skrzyżowanie, na czerwonym świetle dla niego, terenowy samochód na włocławskiej rejestracji. Udało mi się odskoczyć w ostatniej chwili. Długo po tym nie mogłem się uspokoić. Apeluję do naszej POLICJI - Zwalczajmy takich piratów z całą surowością. Sam od wielu lat jestem kierowcą i coś takiego nie mieści się w mojej głowie, choć ostatnio widziałem wiele takich przypadków. STOP CHAMSTWU, GŁUPOCIE I PIRACTWU NA NASZYCH ULICACH - M.L.

8 komentarzy

Stacha

Na skrzyżowaniu Warszawska -Szopena-Królewiecka-Starodębska to normalka-nawet autobusy MPK jeżdżą na czerwonym- o chamstwie nie wspomnę- szczególnie kierowcy w "furach" CW.Tyle razy pisałam i co... cisza.

2 1
ID:24819

Pytanie

Możesz podać ten nr rejestracyjny ku przestrodze innych ?

3 0
ID:24821

piwo$z

@Pytanie
Jasne.... człowiek ledwo z życiem uchodzi a ty jeszcz mu karzesz numery zapamiętać.

3 1
ID:24824

negocjator

w niedziele wyjeźdzając z reala gość też ciemną terenówką z pasa do skrętu w prawo pojechał sobie w lewo ... bo mu sie nie chciało czekać jak wszyscy normalni kierowcy ... takich debili powinni tępić i zabierać prawa jazdy za takie manewry ...

1 0
ID:24828

asia

A policja mogłaby wyciągnąć konsekwencje od tego kierowcy. Są tam przecież kamery.

1 0
ID:24831

negocjator

Wronia / Okrzei ... tam się cuda dzieją ... ile razy bym nie jechał w lewo na wiadukt tyle razy wyjeźdzają auta na czerwonym świetle we Wronią ... albo w lewo w Okrzei ... proponuję tam monitoring i wysyłać materiały filmowe wraz z mandatami do kierujących ... aaaa i zapomniał bym o cwaniakach przy zwężce na lewym pasie na Okrzei którzy nie chcą stać na pasie prawym w długiej kolejce tylko jadą pasem do skrętu w lewo następnie wracają na pas do jazdy na wprost !

1 0
ID:24834

zxxc

@negocjator: akurat ze wszelkiej maści zwężkami to w tym kraju mało kto potrafi jeździć. Jeśli prawy pas jest zapchany a lewy wolny, to logiczne że aby nie zablokować skrzyżowania zajmuje się lewy. A korona by z głowy nikomu nie spadła gdyby ludzie nauczyli się jeździć "na suwak". Tylko wtedy należy jechać do końca lewego pasa i potulnie NA KOŃCU czekać aż ktoś rozumny Cię wpuści. Największe korki na zwężeniach powodują debile którzy wbijają na prawy pas sporo PRZED końcem pasa (spowalniając bardziej kolumnę samochodów na prawym), podczas gdy odbywać się to powinno na samym końcu.

2 0
ID:24836

dzonny_killer

tak czy siak zlikwidować straż miejską, zastąpić jej etaty policjantami, którzy obstawią najbardziej newralgiczne miejsca... trochę mandatów, zabrane prawo jazdy i po kilku tygodniach nie będą mieli co robić!!!

0 0
ID:24911


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA