gdzie we włocławku można podłaczyć alfe romeo pod...

gdzie we włocławku można podłaczyć alfe romeo pod komputer(diagnostyka)stare wejscie nie OBD.dzieki za info

8 komentarzy

tomasz podolski

na koncu dziewinskiej na pewno podłączy koszt 5o zł

1 0
ID:25465

karsek

ludzie dajcie spokój 50 zł za podłączenie komputera to zdzierstwo, maksymalnie to powinno kosztować 20zł

1 1
ID:25473

na szrocie ci podlaczy

szrot!

0 0
ID:25481

jon

a kto ciebie pyta o zdanie karsek??

1 1
ID:25482

anty

za wisłą, skręcając z mostu w prawo na lipno, na zakręcie odbija się w jakąś dróżkę w prawo w dół, i gdzieś tam jest zakład... dokładnego adresu nie znam, ale wiem że jest na pewno - byłem tam rok temu (też z ar) i nie było problemu :)

0 0
ID:25486

alfa romeo

karsek, widac ze nie wiesz o czym mowisz, z psem chodzisz tylko i czasem autem za 4 tysiece pojedziesz do kauflandu albo tesco i uwazasz nic nie powinno sie kosztowac, bo zaplaciles grosze to za grosze naprawiac i kupowac czesci, ubezpiecczenie OC tez za grosze itd. Tyle tylko, ze auto juz stracilo wartosc 30 000 tysiecy albo wiecej i teraz to wszystko trzeba by praktycznie wymienic, aby odtworzyc pierwotna wartosc, prawidlowo to powinno sie jezdzic do serwisow i z ksiazeczka i tam diagnoza to 150-200 zl, tak jak to robi sie gdy ma sie auto i sie o nie dba, ale u nas to ludzie niektorzy maja auta za tyle ile rower kosztuje, jedza szynke z wartoscia 30% miesa, itd.

bazyl, jezeli ktos we wloclawku podlaczy alfe romeo i ma takie urzadzenie i do niego oprogramowanie ktore rowniez jest drogie, bo niestety koncerny utajniaja informacje albo kaza placic wysokie stawki cenowe za licencje ,i jeszcze facet wie o co w tym chodzi, bo ma wiedze, doswiadczenie, i wie, ze urzadzenie urzadzeniem ale ma błędy, ktore wylapie tylko ktos kto to robi z namyslem i zrobi ci diagnostyke nie-OBD za 50 zl to sie ciesz, bo to bedzie wyjatkowo tanio, mialem w tamtym roku alfe romeo i niestety nie moglem jej nigdzie zrobic, Ja w przeciwienstwie to innych osob, wiedzialem jak kupowalem alfe romeo ze beda problemy i z czesciami i naprawa, stad gotowy bylem placic za naprawe,bo cena auta w komisie to jedno plus jakies 3000 dodac trzeba na jakies naprawy roznego typu, jakby chcial tanio to pieszo bym chodzil, albo kupil seicento albo tico. Naprawilem alfe romeo, niestety nie we wloclawku, kazdy kto spojrzal to mi mowil NIE, a w warszawie za 150 zl diagnostyke plus dodac do tego jeszcze naprawa i czesci, bo niestety wyszlo, ze bez czesci sie nie obejdzie, warsztat wcale nie tak od razu znalazlem, bo dopiero w ktorys tam n-tym. O autoryzowanych nie mowie bo oni nie naprawiaja auta, tylko czesci sprzedaja, wstawiaja nie co trzeba itd. Alfe romeo mialem 3,5 roku, w tamtym roku w listopadzie sprzedalem ,teraz jezdze bmw serii 3 z 2004 r. Z tego co wie obecnie to jeszcze bym zobaczyl w centrum,
- tam jest sklep komputerowy jest taka uliczka jest diagnoza komputerowa, facet robi sam,moze twoja alfe ci akurat zrobi, wtedy nie wiedzialem o nim, wiec tylko ci mowie, bo moze uda sie
- troche dalej na okrzei jak jedziesz od netto do mcdonald's, tez robia, ale nie wszystkie auta z tego co slyszalem, i wiem, bo akurat mi mojej alfy nie zrobili, bo nie moglo sie urzadzenie skomunikowac, mimo kilku prob.
Próbuj, jak naprawisz to powiedz gdzie zrobiles, pozdro !

0 0
ID:25488

karsek

Ludzie uważajcie na włocławskich pseudo mechaników bo to naciągacze i oszuści, mało jest dobrych i uczciwych niestety w tym mieście.

1 0
ID:25498

Pytanie

Karsek- ma rację ,najlepiej pokazać im przyczynę usterki ,dostarczyć części ,a oni cię podsumują jak......... Polecam Bujaka -jeden z nielicznych fachowych i uczciwych ....

1 0
ID:25552


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA