Przepraszam ,ze może jestem namolny ale chcę zadać...

Przepraszam ,ze może jestem namolny ale chcę zadać ostatnie pytanie w zakresie kupna tel. komórkowego. Może ktoś już używa podanej na linku marki i zechce się podzielić wiadomościami na temat działania sprzętu np. odbioru tv itd.Bardzo dziękuję.
http://allegro.pl/8mp-telefon-9700-wifi-tuner-tv-mp4-pl-dostawa-2dni-i1447776479.html

9 komentarzy

expert

Daruj sobie, skladane przez dwoch chinczykow w garazu. Szkoda twojej kasy.

0 0
ID:26088

Pytanie

Pamiętaj - im więcej funkcji tym......częściej latasz i szukasz gniazdka do ładowarki - coś za coś ...a po Nokii 6310i(do 14 dni bez ładowania ) będzie to dla Ciebie udręka ...trudna do zaakceptowania .To wnioski z własnych doświadczeń ....ale Ty wybierasz.

0 0
ID:26094

Rambo

Na czym to jest? Android czy Win Mobile czy jakiś Symbian w końcu jaki procesor? Chińszczyzny teraz dużo nawet upodabniają się do IPhona...

0 0
ID:26103

Tomek.L

Kortyzol, Wejdź na stronę pewnego dużego sklepu RTV obok naszego kina i tam za 300 zł jest całkiem spory wybór telefonów, które posłużą Ci znacznie dłużej. Kolega przywiózł sobie takie chińskie coś, popracowało toto 4 miesiące i do kosza. Może w firmowym fonie za tą kasę nie będzie tylu bajerów ale nerwy też są cenne :)

0 0
ID:26110

szuja

Pomaleńku kol Rambo ,pomaleńku z tymi Chińczykami .Czytał ktoś co jest napisane na baterii w Nokii 6310i ?

1 0
ID:26111

Tomek.L

Szuja - cały świat wytwarza produkt tam gdzie siła robocza jest najtańsza, jest jednak różnica pomiędzy dopracowaną technologią, odpowiednimi komponentami i nadzorem jakościowym a chińską masówką za kilka złotych. Wedle sprzedającego w tym "wszystkomającym" telefonie jedną z ważniejszych danych jest - metalowa obwódka wokół ekranu. Zapewne to będzie najtrwalszy element tej słuchawki :). Dalej twierdzę, że lepiej mieć coś mniej efektownego ( w tym przypadku - ?) a bardziej efektywnego.

0 0
ID:26123

szuja

@Tomek.I.
Wszystko się zgadza ale ja napisałem całkiem o czym innym.Nie łapiesz ,czy jak?Bez tych chińskich baterii, wiesz co można zrobić po 8 latach z tą fińską komórką.Hahaha

0 1
ID:26128

ananas

kortyzol, druhu, ty monotematyczny? Popatrz na Pytanie...

0 0
ID:26131

szuja

O @ananas się odnalazł!

0 0
ID:26140


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA