Firma Max Max która sprzedała mi ,,imitację'' butów...

Firma Max Max która sprzedała mi ,,imitację'' butów zimowych i opiera się z uznaniem złożonej pisemnie reklamacji chyba szykuje sie do zwiniecia żagli .Świadczą o tym chyba 70% obniżki -pomyślcie zanim będzie musztarda po obiedzie ....

6 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Ty znowu z tymi butami... Olej kobieto te cholerne buty, ciśnij je w kosz - no i nie wchodź więcej do tego sklepu! I zapomnij o całej sprawie, wszak złość urodzie szkodzi;)))

6 3
ID:26099

Pytanie

Czy dajesz mi do zrozumienia ,że prawo w Polsce obowiązuje tylko uczciwych ludzi a ,,biznesmeni'' są poza nim ? Że gwarancja jest dla naiwnych ? Ja postaram się udowodnić ,że jednak płacąc prawdziwymi uczciwie zarobionymi pieniędzmi należy oczekiwać prawdziwego towaru i prawdziwej gwarancji ....podobno jesteśmy w Unii ? Ty też jesteś ?

4 1
ID:26129

ananas

boszsz..ileż można.....zrób co masz zrobić i nie maltretuj kolejnymi wpisami. Chyba, że masz takie parcie na szkło, że nie możesz się obyć bez czytania własnych wypocin...żal.pl.

2 4
ID:26136

zbuntowany_kaloryfer

Ależ nie, nie Pytanie miła! Masz absolutnie całkowicie i jak najbardziej prawo dochodzić swoich praw. Ja tylko zwróciłem uwagę na fakt, że czasem lepiej odpuścić sobie pewne sprawy - bo zwyczajnie zdrowia szkoda!

2 1
ID:26137

Pytanie

Ananas- taki jesteś inteligo'' i nie Wiesz dlaczego piszę ? Ale jeśli musi być kawa na ławę to piszę dlatego by innych naiwnych ostrzedz przed takimi krętaczami - teraz masz jasność ? Myślę ,ze chyba lepsze to niż wypisywanie pseudopolitycznych lamentów ...i powyborczych pretensji ...które i tak są ignorowane przez adresatów ...życzę spokojnego wypoczynku ....

0 0
ID:26146

szuja

@Pytanie Po tym co tu na forum już napisali i sama napisałaś poszłaś i znowu kupiłaś tania podróbę. Wiesz co, ty nawet bijesz na głowę seniorkę z jej scenką.Hahaha

1 0
ID:26161


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA