T... K.... ale chyba dla dla łysych napakowanych. Dziś...

T... K.... ale chyba dla dla łysych napakowanych. Dziś wieczorem byłem świadkiem dwóch pobić klientów którzy w efekcie końcowym leżeli nieprzytomni na deskach, Ochrona - brak słów po prostu jej nie ma. I to zdarzenia bez awantur więc nie było mowy o prowokacji. Najgorsze jest to że w obu przypadkach sprawcy wyszli sobie jak gdyby nigdy nic. Po mimo wskazówek i upomnień klientów. Najgorszy lokal w mieście!!!! Ludzie co tu się dzieje!!! Nie chodźcie tam!!! Pozdrawiam .
Normalny

9 komentarzy

Pytanie

Moderator jak zwykle odbiera prawo oceny czytelnikom ...Czy T K figuruje na liście tajne przez poufne ? Czy to nazwa zakazana ?

2 1
ID:26246

anty

@Pytanie
jakbyś był wystarczająco bystry (bo o inteligencję po przeczytaniu twojego wpisu cię nie podejrzewam) to zorientowałbyś się, że na portalu w dziale 'włocławianie piszą' wszystkie nazwy własne klubów, firm, sklepów, hipermarketów, lokali itp. są cenzurowane w ten sam sposób.

0 0
ID:26250

Pytanie

Do anty , ale właśnie ja pytam -dlaczego ? Wolny kraj ,wolni obywatele ,wolne media ,(podobno wolność) a tu T.... K.....Tak jak za komuny ....jesli ktoś coś pisze to w wolnym kraju za to odpowiada ,a Ty rozumiesz inaczej ?

1 0
ID:26256

anty

tak jest, pokrzycz sobie.
nie rozumiesz, że portal odpowiada za treść zamieszczanych komentarzy, i może zostać posądzony o szkalowanie dobrego imienia?

0 0
ID:26257

Pytanie

No widzisz -obrażasz ludzi a sam nie rozumiesz co to jest wolny kraj i wolne media .W wolnym kraju ,jesli szkalujesz i obrażasz to SAM odpowiadasz za swoje czyny i nikt nie musi twoich wypowiedzi cenzurować .Portal to nie PZPR , a jeśli zostanie POSĄDZONY to zawsze może wskazać autora ....

1 0
ID:26261

dzonny_killer

Szanowny Anty przeczytaj sobie tekst umieszczony pod dodawaniem komentarzy! Cytuję: "Szanowny internauto zanim dodasz swoją opinię do artykułu pamiętaj, aby dotyczyła ona tematu związanego z artykułem. Pamiętaj, w sieci nie jesteś anonimowy i to Ty ponosisz całkowitą odpowiedzialność prawną za treść swojej wypowiedzi/opinii. Dodanie opinii jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu.
Jeżeli uważasz, że któraś z zamieszczonych na portalu opinii łamie powyższe prawo lub dobry obyczaj "Zgłoś do Moderacji".".
Co za tym idzie, ja również nie rozumiem dlaczego nazwy są cenzurowane. "Włocławianie piszą" to forum wymiany zdań, poglądów, opinii, więc nazwy własne nie powinny być zabronione (tym bardziej, że jednak czasami niektóre są dopuszczane! Ciekawe dlaczego?), a cenzura jednak powinna występować wyłącznie w przypadku wulgaryzmów.

3 0
ID:26264

jon

a do niedawna był to taki przyjemny lokal .jednak zmiana ochrony zmiana managera pani St... na dobre nie wyszła

0 0
ID:26267

zxxc

A nikt nie wpadł na pomysł, że sam autor posta mógł tak napisać?

3 1
ID:26269

szuja

To ja poproszę autora ,żeby się ustosunkował i napisał ,że napisał albo napisał,że nie napisał.Hahaha
@dzonny_killer jak ty tego nie możesz zrozumieć ,to ja jestem kaźmirz.Buhaha

0 0
ID:26282


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA