Wiesz Młody nie dodałeś jeszcze jednego,że można jechać...

Wiesz Młody nie dodałeś jeszcze jednego,że można jechać na Cypr i tam się ślinić. Jeśli chodzi o przekręty to dlaczego Kalinowskiemu Urząd Skarbowy prowadzi dochodzenie.Kuropatwiński z Samoobrony pisać dobrze nie umiał ale nie musi do końca życia jako skrzypek na dachu grać. Ha,ha,ha

22 komentarze

młody

A co mnie obchodzi jakiś Kalinowski czy Zbonikowski? Napisałem co myślę o lewicy i tyle. Czytaj szuja, czytaj, staraj się zrozumieć, czytaj jeszcze raz i odpowiadaj, że cham ze mnie, a nie że Kalinowski coś tam kręci, czy Zbonikowski się upija? Rzeczywiście kapitalne argumenty na złodziejstwo SLD.

0 0
ID:1462

szuja

A co Kalinowski kręci wg. Ciebie ,może lody? Ha,ha,ha. Jak walisz po łbach to nie patrz z jakiej jest partii, tylko czy zasłużył.

0 0
ID:1469

SLD

Kolego Młody. Chcę Cię poinformować, że za takie teksty SLD kierowało i wygrywało już niejednokrotnie procesy sądowe. Jeśli masz dowody, że ktokolwiek złamał prawo to idź do prokuratury i złóż doniesienie. Jeśli dowodów nie masz, to bardzo uważaj na to co piszesz.
Przypomnienie to dotyczy wszystkich bez wyjątku.

0 0
ID:1474

cham

hahaahahah, jeśli to jest sposób SLD na poprawe wizerunku to brawo panowie postkomuniści. Ale te czasy minęły, możecie se straszyć swoje rodziny co najwyżej. My sie was kompletnie nie boimy, a jeśli chodzi o tzw: "złodziejstwo" czy też "przekręty" to dowodem mogą być np. informacje każdej ogólnopolskiej stacji Tv w okresie rządów Millera i reszty tej ekipy. Malo było przykładów? Przestańcie się napinać jak dzieci, przytoczcie lepiej argumenty. Nikt sie was nie boi - to jest załosne.

0 0
ID:1476

:)

Mam wykształcenie prawnicze i jakoś nie widze tu znamion przestępstwa. Widzę jedynie śmieszną próbę zastraszenia mieszkańca. Nie zamkniecie nam ust, NIGDY!

0 0
ID:1477

młody

Przepraszam SLD to zbawca świata, nigdy nie było upaprane żadną aferą, jest krystaliczne i wspaniałe!!!!!!!!!!

0 0
ID:1479

młody

Dzięki cham.

0 0
ID:1480

Robert

Z ukończonym kierunkiem studiów to różnie bywa. Znam też ludzi np. po budowlance co ściany nie potrafią postawić.

0 0
ID:1482

SLD

Informacje medialne, a prawomocne wyroki to poważna różnica.
Nie jest to zastraszanie, ale zwrócenie uwagi na wagę słów. Posłanka Sawicka nie była SLD, partia ta nie maiła nic wspólnego z fundacją "solidarność". To nie Posłowie SLD balowalina na Cyprze i.tp.
Wszystkie partie polityczne (w każdym kraju) są odzwierciedleniem społeczeństwa. W każdym społeczeństwie (partii) są ludzie uczciwi, pożądni, prawi, sprawiedliwi. W każdym społeczeństwie (partii) zdarzają się też przypadki patologiczne. Najważniejsze by tego nie ukrywać, tylko eliminować. Mówienie, że w SLD są sami przestępcy to taki sam chwyt marketingowy jak ten podawany przez Jareczka, że PO cieszyła się największym poparciem w więzieniach. W ostatnich wyborach przyklejono (z udziałem byłego Prezydenta) SLD chorobę filipińską, ale kilka miesięcy później okazało się, że dotknęła ona również prawicę np. Panią Kruk.
Spierajmy się na argumenty merytoryczne. Próba obciążenia partii, której kierownictwo jest najmłodsze ze wszystkich ugrupowań parlamentarnych, odpowiedzialnością za PRL, zbronie w Chinach czy Korei jest śmieszne. Nie ma znamion dyskusji o sprawach przyszłości naszego kraju, województwa, miasta.

0 0
ID:1483

do sld

teraz to juz przesadziles, jesli wedlug ciebie wybryk na cyprze (jeszcze nie udowodniony) mozna porownac do waszych wyczynow to gratuluje ale mojego glosu juz nigdy nie otrzymacie, ztego co wiem to ma spotkania sld przychodza kyminalisci wiec mi nie mow ze ta organizacja jest tak wspaniala

0 0
ID:1487

sld

Cypru jeszcze nie udowodniono - to fakt, ale za jazdę po pijanemu w VIII 1999 r. obecny Poseł jednak prawo jazdy na rok stracił - to też fakt.
Co do kryminalistów to daj choć jeden przykład. Jeżeli osoby skazane prawomocnym wyrokiem uznajemy za kryminalistę to radziłbym sprawdzić otoczenie jedego z lokalnych posłów (z prawicy).

0 0
ID:1496

Monte Christo

SLD...
Cóż, spierajmy się na argumenty...A jaki argument przeciw temu, co napisał MŁODY?Procesy? Przecież, jak napisałeś w każdej partii są ci "dobrzy" i ci "źli" więc według Twojej teori wogóle nie warto się rozwodzić nad żadnym tematem, bo zachodzi obawa, że cokolwiek nie powiesz, to obrazisz kogoś uczciwego po którejś stronie!"jareczek" też nie jest Twoim kolegą i też mółby się"obrazić" za takie nazywanie i co?Mam nadzieję, że każdy z tych postów wyciągnie wnioski i nie trzeba wcale kierować spraw do prokutarury! Jeżeli chcesz faktów-Jacek Kurski podczepił się pod konwój...swego czasu Marek Siwiec będąc szefem kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego uciekał swoim BMW przed blokadami policyjnym, nie pamiętam, ale miał na liczniku chyba 170 km/h, a moze więcej,i zatrzymany dostał upomnienie...To nie było niebezpieczne?Dlatego nie ma sensu najeżdzać na siebie nawzajem tylko zdroworozsądkowo podejść do sprawy - jak trzeba przyznać się do błędu, a jak trzeba to potępić naganne postępowanie!
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!

0 0
ID:1500

do sld

Wiec mowisz ze zbonikowski stracil prawko za jazde po pijaku?
nie wiedzialem:).Jednak fakty wskazuja na to ze sld to organzacja broniaca:sb-kow,ub-kow,jaruzela i reszty komuchow
z sld wywodzil sie stoklosa,miller,kwasny,rywin,jagiello itd itp.Co do lobuzow i gangsterow to sam ich wokol w swoim srodowisku poszukaj.To takze dzieki sld nasze miasto trafilo do bydgoszczy i teraz jest jak jest.Jak powiedzialem na moj glos juz nie liczcie!

0 0
ID:1501

pazdzioch

do monte christo=> nie gadaj z komuchem:) skonczylo sie ich panstwo, mam nadzieje ze w przyszlej kadencji zabraknie ich w sejmie, pozostanie przy nich jedynie beton i pustaki kukaki ludzie ktorzy slepo ida nie mogac dostrzec bledow

0 0
ID:1502

szuja

Tak czy inaczej wybudowane rękom roboli zakłady we Włocławku kto rozkradł, sprzedał jako wydmuszki ,no kto??? Pewnikiem "komuna"!!!
Niech rozkwita Katolickoprawicowa Stypa.

0 0
ID:1505

mati

a kto wysylal za darmo wytworzone przez tych roboli dobra do rosji?

0 0
ID:1508

baran

a kto rzadzil krajem przez 10lat(najgorsze w okresie wolnej polski)zlodzieje

0 0
ID:1510

Monte Christo

Szanowny Paździochu!
Dzięki za radę, ale w odróżnieniu od UB i SB wolę stosować SIŁĘ ARGUMENTÓW NIŻ ARGUMENT SIŁY;-))na pytanie Szui odpowiadam-prywatyzacja majatku narodowego rozpoczęła się na początku lat 90-tych, a więc też za lewicowego ministra skabu pana Kaczmarka-mówiono, że posiadał 150 tys. akcji jednej z włocławskich fabryk-tak słyszałem od pracowników firmy-ile w tym prawdy - nie wiem;-))sprawdź, na pewno uda Ci się identyfikować-wiele ich we Włocławku nie było...Jeżeli chodzi o kolejne wybory, to mam nadzieję, że polskie społeczeństwo jest na tyle dojrzałe, że wybierze dobrze dla Polski i wśród wybranych nie będzie tych złotoustych, którzy tylko mówili o miłosci ojczyzny dla samego mówienia!Pozdrawiam!

0 0
ID:1518

Sufragan/szuja

Koleś ,tak naprawde to wszyscy kradli, kradną i będą kraść. Wszystko zależy tylko kiedy zostaną dopuszczeni do KORYTA albo trafi się okazja.Mało wszyscy udają ,żę to nie oni. To św. Antoni zabrał Jej cnotę pod miedzą.Dam Ci najprostrzy przykłąd odprowadzanie podatku za handel na tzw"Pchlim targu"gdzie powinny z samej nazwy być tylko starocie i nic więcej.Jak się mówi na samca pchły ?

0 0
ID:1546

ananas

Sory, gdzie znajdę post Młodego?
I to właśnie chodzi.

0 0
ID:1558

szuja

O ANANAS a skąd Ty tu się znalazł? Miło Cię powitać!

0 0
ID:1565

ananas

Ano gdzieś się zdematerializowałem, żeby pojawić się gdzie indziej:)
Wesołych Świąt, szuja. I nie przesadzaj przy stole.

0 0
ID:1566


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA