Panie Prezydencie. Głosowałam na Pana. Ale chyba już mamy...

Panie Prezydencie. Głosowałam na Pana. Ale chyba już mamy dość pracy emerytów w Urzędzie i na ważnych stanowiskach w naszym mieście. Czy z naszego miasta już wyjechali wszyscy młodzi wykształceni ludzie, którzy nadawaliby się do pracy na kierowniczych stanowiskach. Czy w naszym mieście musza rządzić ciągle te same osoby? Sama jestem już na emeryturze ale chciałabym aby dać głos młodym nie tylko na wyborach.

8 komentarzy

szuja

Fakt,że też głosowałem na Pałuckiego, bo nie miałem na kogo innego.Ale z tymi emerytami to on już przesadził. Może lubi przesadzać jako rolnik po ATR ale tu UM a nie gospodarstwo rolne czy ogrodnicze

6 3
ID:27083

Olaf

Generalnie władze lokalną,sąd i prokuraturę mamy we Włocławku do "bani", a większość radnych to pazerni nieudacznicy.Nawet w takiej radzie bogaci bywają zamroczeni ich pazernością .

8 0
ID:27090

negocjator

emeryci do domu wnuków pilnować ! etaty młodym udostępnić ! dziadostwo w najgorszej postaci !

13 2
ID:27095

zxxc

Jestem za obniżeniem średniej wieku na ważnych stanowiskach, ale jak pomyślę o obecnych partyjnych karierowiczach od lewej do prawej to nie jestem już taki pewny.

8 3
ID:27104

zbuntowany_kaloryfer

Dokładnie zxxc! Bo niestety jednym z nieszczęść Włocławka jest też to, że tzw. młodsze pokolenie prące do korytka jakoś niespecjalnie odróżnia się pod względem kreatywności, fachowości i przygotowania zawodowego od pokoleń starszych... i to niezależnie jaką opcję polityczną przedstawiciele owego młodszego pokolenia reprezentują. Co z tego, że są młodsi? Także są (nie)sprawni. Tylko, że nieco inaczej;))). Lata mijają, a Włocławek jak miał pecha do ekip rządzących (i ludzi sprawujących różne odpowiedzialne funkcje), tak ciągle ma. Tak na dobrą sprawę to ktoś mógłby powiedzieć, że zupełnie przypadkowe osoby zajmują różne odpowiedzialne stanowiska... osoby, które kiedyś, jakoś tam "otarły się" o daną branżę. Osoby wbite na stanowiska dzięki układom, osoby "z łapanki";)). Fatum jakieś.

9 2
ID:27105

Pytanie

Podobno obok sali obrad ma być urządzona sala intensywnej terapii i w czasie obrad ma tam dyżur pełnic kardiolog -czy to może być prawda ?

4 2
ID:27106

zxxc

@zbuntowany_kaloryfer: lepiej sam bym tego nie ujął, aż bezwiednie odrazu dałem plusa ;)

5 3
ID:27107

szuja

@kaloryfer naprawd tym razem zasugujesz na plusa,ale mam pecha,maszyneria wysiada i nic z tego.Jest godz.17:11

2 3
ID:27110


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA