Gdzie w Naszym mieście można kupić gaz do obrony???

Gdzie w Naszym mieście można kupić gaz do obrony???

7 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Fifi, a czego Ci potrzeba?? Osobiście polecam VX, Sarin albo Tabun - ze względu na wyjątkową skuteczność. Osobnik potraktowany nimi zazwyczaj w tym życiu już nigdy nikogo nie zaatakuje, jako że stanowią one expresowy bilet do piekła;)). Chyba, że masz sentyment do przeszłości - wtedy akuratny będzie cyjanowodór (zwany powszechnie jako "cyklon B"). Stary ale jary;)))
W niezbędniku skauta przyda się też iperyt - pasqdnie poparzy skórę napastnikowi;)). No i fosgen; Też ma swoje zalety: zniechęci do dalszych ataków na Ciebie;)), a potraktowany nim napastnik będzie się dławił oraz rzygał dalej niż widział;)).
Niestety, wymienione gazy mają jedną, pasqdną wadę - nie kupisz ich we Włocławku ani w żadnym sklepie na Ziemi;))

6 1
ID:27170

anty

kiedyś w wiślaninie były ze dwa stoiska na których sprzedawano takie rzeczy, ale czy funkcjonują nadal to nie wiem.

0 0
ID:27171

ja66

Na Piekarskiej,sklep z bronią o ile coś się nie zmieniło.Gaz pieprzowy możesz też zamówić przez internet.
Oto link:
http://www.hotspray.pl/

1 0
ID:27174

zbuntowany_kaloryfer

A dokładnie sklep z bronią znajduje się nie na Piekarskiej, lecz kawałek dalej - na Złotej. Vis a vis sklepu z art. chemicznymi i agd;)

0 0
ID:27176

dzonny_killer

a przed kim chcesz się bronić??? przed urzędnikami, przed sld, czy przed bandytami?

0 0
ID:27192

fifi

nie czuje się bezpiecznie w Naszym mieście więc postanowiłam kupić gaz.dzięki za wskazówki pójdę na Piekarską ; )

0 1
ID:27228

nieznański

Sklep z bronią był na ul.Złotej ,a nie na ul. Piekarskiej

0 0
ID:29059


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA