DZIWNE METODY POLICJI ... Wczoraj w godzinach nocnych...

DZIWNE METODY POLICJI ... Wczoraj w godzinach nocnych jadąc samochodem zajechano mi agresywnie drogę innym pojazdem i została mi zablokowana możliwość dalszej jazdy . Gdyby nie to , że był to oznakowany policyjny radiowóz to można by uznać , że jest to napad . Moim zdaniem policjanci liczyli na to, że jeśli ktoś jedzie w porze nocnej to na 100 % musi być pijany . Musiałem dmuchać w alkomat aż trzy razy bo okazywało się , że jestem absolutnie trzeźwy . No ,ale policjanci znaleźli jednak powód do nałożenia na mnie kary , za niezapięty pas bezpieczeństwa . Z tym się zgodziłem ,choć wcale nie musiałem bo było tak ciemno , że nie było szans żeby oni widzieli brak zapiętego pasa. Ok , uważam ,że skoro nie miałem zapiętych pasów to słusznie dostałem mandat ale metoda zatrzymania mnie była poprostu BANDYCKA i stresująca , a to chyba nie o to chodzi żeby widok policjantów powodował stres u człowieka . Uważam , że policjanci urządzili sobie polowanie ( wyrobienie normy ). Teraz ja mam prawo złożyć na nich skargę ( mam świadka ) , zastanawiam się czy tego nie zrobić .

12 komentarzy

szuja

Przemyśl czy wygrasz i ile nerw .Ewentualnie, najpierw zobacz jaka będzie reakcje na telefon Naczelnika Wydziału i ewentualnie umówiłbym się na rozmowę.

8 7
ID:27233

...

Złóż ! Trzeba tępić tych którzy myślą że jak pracują w policji to wszystko im wolno !

12 6
ID:27235

Grzegorz1

Policjant polski przy policjancie niemieckim wygląda jak kloszard.Zgodnie z prawem tępić dziadostwo.

5 3
ID:27237

ben Jakov

Policjant ma obowiązek kontrolowanego zatrzymać skutecznie. Jechałeś w nocy - zatrzymując Ciebie o tej porze, policjant ma także prawo obawiać się, że może nie będziesz chciał zatrzymać się, lub zechcesz policjanta przejechać. Masz pretensje do naszej policji, to przy okazji sprawdź "delikatność" policji francuskiej...
Będziesz miał skalę porównawczą...

6 4
ID:27238

Pytanie

A w okolicy której dziury-krateru to miało miejsce ?Czy poli(mili)cjanci mieli otwarte oczy ? Zażalenie do naczelnika -to konieczność ....

4 8
ID:27239

Zyga

Udaj się do Komendanta Miejskiego Policji i złóż odpowiednie oświadczenie,
jeżeli to nie pomoże sprawę bym skierował do sądu.Takie sprawy należy
nagłaśniać,jednocześnie działać tak aby więcej się nie powtarzały.

7 7
ID:27243

jaś

Wracali z BALANGI i chciel się zabawić w amerykańskim STYLU - dobrze że nie strzelali na wiwat i nie powalili cię na glebę - trzeba tępić takich !!!!

6 6
ID:27245

witto

łamiesz prawo i jeszcze masz pretensje? Pewnie mieli Ci wysłać smsa z prośbą o zatrzymanie

7 9
ID:27247

Anonimowo

Do Witto . Jechałem zgodnie z przepisami . Chyba są jakieś wymogi i uregulowania co do zatrzymywania pojazdów przez policjantów ? (np. "lizak" "czerwona latarka ")

8 5
ID:27253

negocjator

policja sobie za dużo pozwala i szuka wrażeń tam gdzie nie trzeba ! potrafi tylko uczciwego człowieka upierdzielić i ukarać mandatem ... kasę wołają na lewo za odstąpienie od czynności i to jest w Polsce norma ... popytajcie kierowców ciężarówek

7 5
ID:27254

Grzegorz1

Co robi we włocławskiej policji insp.R.J. były zomowiec z Płocka.Już wielki czas aby takich ludzi eliminować ze służby.Jest to skandal.A co na to Pani rzecznik Policji.

5 2
ID:27257

szuja

@negocjator
Jakby nie dawali ,to by nie brali. Oni tak negocjują .Jak to negocjator z negocjatorem.Hahaha

3 4
ID:27261


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA