Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu i załączonych do...

Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu i załączonych do niego linków doszedłem do wniosku ,ze w obecny ustrój doprowadził i wychował m.in. na drodze katechezy nowe pokolenie składające się z k.... i złodziei.I nie jest to jakiś margines.

7 komentarzy

dzonny_killer

omamy Cię nie opuszczają... :p

8 5
ID:27279

negocjator

i rosną w siłę karierowicze szefowie co nie płaca ludziom pensji albo płacą jałmużnę i ciągle drą ryja że wszystko źle się robi ... a zwyczajnie im słoma z butów wystaje !

7 1
ID:27297

dzonny_killer

q.... było, jest i będzie... a że dorośli są zajęci wyłącznie sobą, kasę, pogonią za karierą etc. to dzieciakom pierdzielec strzela do łba i stąd takie oto "kfiatki"... olbrzymią rolę w degeneracji najmłodszych pokoleń odgrywają media z internetem na czele, który obecnie jest idealnym zaprzeczeniem przykazania "nie będziesz miał innych bogów przede mną"... Nie wiem, dlaczego Szujo tak się podnieciłeś tymi artykułami... przecież to już od dawna istnieje w społeczeństwie... co więcej taki np. profesor Bronek Geremek ma na swoim koncie kilka publikacji o prostytucji w średniowieczu... polecam, gdyż to dużo ciekawsze prace, aniżeli te wypociny z pomorskiej :p

6 2
ID:27310

kortyzol

Mieszkałem w różnych miastach i z niejednego pieca chleb jadłem ,ale takiego q..., na taką skalę i uprawianego przez tak młode dziewczyny nie widziałem.Nic z tego dobrego nie wyniknie.Najgorsze jest to ,że przykład idzie z góry ,czyli w tym przypadku od księży.Myślę ,że szuja ma rację.

4 3
ID:27320

cykluś

Czcigodny Dzonny Killer.
Trafiłeś w samo sedno.Bardzo dobrze ,że wróciłeś na łono włocławek.info.Pozdrawiam.

2 1
ID:27327

dzonny_killer

Szanowny Cyklisto... niejako wziąłem przykład z Ciebie... :))) choć w innych okolicznościach... Ciebie również miło było z powrotem poczytać :)))

1 1
ID:27328


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA