PARKOMETRY Dziś po raz pierwszy skorzystałem z...

PARKOMETRY
Dziś po raz pierwszy skorzystałem z parkometrów zamontowanych w naszej mieścinie. Chciałem kupić bilecik na 1godz. (za 1,60,-) wrzuciłem 2zł i .... szok. Te "inteligentne" maszyny nie wydają reszty. Czyżby nie potrafiły obliczyć różnicy? A swoją drogą czy nie ma polskich firm które by na tym zarabiały? Bo o ile wiem to jakieś Litewskie konsorcjum tu kaskę "zbija" a polaczki będą te "parkingi" remontować.

15 komentarzy

forsmark

Nie płacz.Był przetarg i te ,jak ich nazywasz "polaczki" go nie wygrały.Ciesz się że miasto nie będzie okradane przez parkingowych jak dotychczas.Swoją drogą,ciekawe jak wypadnie porównanie ilości sprzedanych biletów przez parkingowych i parkometry?

0 0
ID:1581

kaczor

do przetargu staneły dwa konsorcja: polsko-litewskie polsko-niemieckie. Wygrało to pierwsze. Tyle w tym temacie.

0 0
ID:1582

kondomy

miasto bylo okradane przez parkingowych????????ciekawe kto okradal parkingowych??????????miasto??????

0 0
ID:1583

wiesław polak

A kto okrada parkujących mieszkańców Włocławka -oni już za to zapłacili podatkiem...

0 0
ID:1584

ananas

Jak traktować kogoś, kto pisząc o własnym, ponad 120-sto tysięcznym mieście, używa określenia „mieścina”? Kogoś, kto współobywateli ponad 36-cio milionowego kraju, traktuje słowem „polaczki”?
Jak śmiecia..

0 0
ID:1585

ananas

A po drugie, gościu, skarżysz się gdzie możesz. Na wszystkich forach. Nie zapomnij o Pomorskiej i Nowościach.

0 0
ID:1586

do ananas

Po pierwsze - nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę Twoim gościem, bo z chamstwem nie obcuję. Po drugie - to nie jest moje własne miasto. A po trzecie to naucz się czytać "między wierszami". Jak widzisz, mam więcej kultury, bo pisząc do Ciebie używam wielkich liter. Myślę, że jestem większym patriotą niż Ty. Na tym zakończę, bo moja inteligencja nie pozwala mi na dalszą konwersację z Tobą.

0 0
ID:1587

szuja/sufragan

Szanowny panie Kierowco z Koziej Wólki gdzie diabeł mówi dobranoc a ludziska jeżdżą po wodę do pobliskiej rzeczki.Jaką to masz furmanke ?Konie też pewno na owsie wypasione!Jak Ci się chamie Włocławek nie podoba to won. Pamiętaj ,że nawet na polnych drogach też się powinno włączać kierunkowskaz.Co za ciemnota i to w XXIw.

0 0
ID:1589

inteligencja

a co jest jej za mało??

0 0
ID:1591

pazdzioch

wszedzie na swiecie placi sie za parkowanie w centrum miasta:)

0 0
ID:1594

Patryk Gey

przecież te parkometry jeszcze nie działają, ahahahhahha

0 0
ID:1616

Mariusz

Prawo jest dobre, jeśli jest respektowane. Przy tym wszystkim powinno być jeszcze egzekwowane. I co że stoją parkometry, i tak nikt nie korzysta, bo i po co! Przecież Włocławek to nie chociażby Toruń, tu nikt mandatu nie wystawi! Panowie z ZDM czy jak tam się to nazywa pojawiają się na ulicach regularnie co pół roku, jak wychodzi ważność abonamentu dla mieszkańców strefy. Tak najłatwiej ściągnąć pieniądze, najlepiej od tych co płaczą i płacą. A gdzie równość mieszkańców wobec prawa!! Jaki to zaszczyt mnie kopnął, że mieszkam w strefie! Płacę, nie mam gdzie zaparkować i jeszcze muszę czytać żale jakiegoś przyjezdnego z okolicy!!! KIEROWCO płacz i płać, nie podoba się to parkuj u siebie na wspólnej miedzy.

0 0
ID:1626

ananas

Kierowco.
Do ananansa.
Poczytałeś?
Milcz.

0 0
ID:1631

mieszczuch

rada miasta nam zafundowała te sprytne maszyny, podziękujmy
im za to

0 0
ID:1773

winny ustrój

To wszystko przez przetargi – gdyby nie było idiotycznych kryteriów w postaci najniższej ceny to może wszystko inaczej by wyglądało. Zasada jest prosta, jak coś jest najtańsze to jest do d… ale tak już to w Polsce jest!

0 0
ID:1774


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA