Witam. Planuje przeprowadzke do Wloclawka. Powiedzcie mi tak...

Witam. Planuje przeprowadzke do Wloclawka. Powiedzcie mi tak szczerze jakie jest to miasto?

13 komentarzy

peja

Prowokacja.

8 0
ID:27803

dzonny_killer

to zależy czego oczekujesz... gdyby nie panoszący się wszędzie "karmin", to byłoby to całkiem fajne miejsce... są szerokie perspektywy, ale niestety miasto jest fatalnie zarządzane... :p

3 5
ID:27805

meg

Nie wiem skąd i dlaczego chcesz się tu przeprowadzić ale ja osobiście ODRADZAM!!! brak słów a jeszcze jak chcesz sobie poszukać pracy to naprawdę życzę POWODZENIA!!!

3 6
ID:27806

waldus

Meg dla ludzi z twoim wykształceniem to , zapewne nie ma pracy w tym mieście , być może Ada ma w przeciwieństwie wykształcenie u ambicje i na pewno prace znajdzie, bo praca jest tylko nie ma robić komu

5 3
ID:27807

ben Jakov

Jak wiadomo, są trzy kolorowe miasta w Polsce (po "kaczemu" - Wolsce): Biała Podlaska, Zielona Góra i Czerwony Włocławek.

4 2
ID:27808

Pytanie

A czy należysz do partii ?

2 2
ID:27810

Ja

Miasto jest fajne jeżeli jesteś starszą osobą. Większąść młodych z tego miasta ucieka.

3 1
ID:27814

dzonny_killer

Benie Jakovie... takie to proste, ale jakże zabawne :))))))))))))))

2 1
ID:27816

cykluś

Włocławek to miasto połozone wsród lasów.W jakakolwiek stronę sie Szanowni wybierzecie trafiacie w leśną gęstwinę.Widok miasta od strony Szpetala Górnego jest urzekający.
Za rzadne skarby nie opuściłbym mojego miasta.
Tu urodzili sie moi pradziadkowie,dziadkowie oraz rodzice.
Gdzież miałyby spocząć moje doczesne szczątki jak nie pięknym,prawie parkowym cmentarzu.
Tylko niespostrzegawczy nie zauważaja zmian.
Niech sobie powstaja Obi,Fokusy,Wzorcownie,Reale,Tesco-najważniejsze jest dla mnie zagospodarowanie terenu.Niech znikaja "białe plamy" w postaci brudnych i starszących połaci ziemi.Zabudowa plombowa w miescie po woli uporządkowywuje pierzeje ulic.
Przedmiejska,Reja,Królewiecka,3-go Maja,Piekarska,wypełniaja sie budownictwem plombowym (może nie zawsze pasującym do otaczajacej zabudowy-tu ukłon w stronę architektów) ale zawsze znikaja wolne place oraz parterowa zabudowa.
A ile jeszcze jest do zabudowania ?
Chocby fragment kwatrału pomiędzy Starodęska a POW gdzie mieszczą się budynki dawnej fabryki termometró(wobecnie wynajmują to komornicy) oraz budynki archiwum miejskiego przy ul.Ks.Skorupki .

4 0
ID:27818

anty

włocławek to piękne miejsce :)

5 1
ID:27837

zbuntowany_kaloryfer

Ada! Zwiedzanie Włocławka proponuję rozpocząć kameralnie. Czyli np. umówimy się, a następnie wynajmiemy pokój w hotelu, który to pokój będziemy zwiedzać ze 3 godzinki;))). Bardzo dokładnie go zwiedzimy krótko mówiąc;)))

3 4
ID:27840

witto

Jeśli lubisz brudne, zaśmiecone ulice, uwielbiasz ekstremalną jazdę samochodem po dziurawych drogach, kochasz stać w korkach (wtedy masz chwile zasłużonego odpoczynku), jedynym zapotrzebowaniem na rozrywkę są seriale tv i jak oni śpiewają, fascynują Cie ludzie szarzy, bez uśmiechu na twarzy, ubrani w ciucholandach lub na pchlim targu, nie zamierzasz nigdy pracować a jeżeli już to za max. 1000 zł, podziwiasz osiągnięcia polityczne byłych działaczy PZPR, to Włocławek jest miastem dla Ciebie. Na pewno poczujesz się jakbyś mieszkała tu od zawsze.

4 1
ID:27847

echo włocławka

Jeśli robisz to dla faceta, zmień faceta bądź zmuś go do zamieszkania gdzie indziej. Jeśli dla szkoły, jest tyle innych, znacznie ciekawszych kierunków niż pedagogika wczesnoszkolna czy administracja. Jeśli dla pracy, tu nie ma pracy... Jeśli sama nie wiesz dlaczego, dowiedz się i jak najszybciej to zmień.

0 1
ID:28170


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA