Witam.Gdzie najszybciej można się dostać do neurochirurga...

Witam.Gdzie najszybciej można się dostać do neurochirurga ? Dzisiaj byłem w szpitalu się zapisać i termin dopiero mam na czerwca.W ubiegłym roku stwierdzono u mnie dyskopatie i chodziłem na rechabilitacje a teraz doszło do tego że od tygodnia chodzę o kulach bo niestety inaczej w ogóle nie mogę się poruszać.A lekarz mi mówi żebym czekał na swój termin.Proszę o POMOC.Z góry dziękuje

7 komentarzy

negocjator

te terminy są śmieszne ! najlepiej zaplanowac chorobe na pół roku wcześniej !

1 0
ID:27826

włocławianka

to i tak o miesiąc wcześniej jak do urologa. Mnie powiedziano, że z a p i s y będą dopiero w lipcu i mogą mi zaproponować wtedy np.październik, A ja przez tem czas mogę kopytka wyciągnąć. Pozostaje tylko iść prywatnie - tu natychmiast przyjmują. Pozdrawiam.

1 0
ID:27833

Krzysztof

Proponuję udać sie do NFZ-tu na Kilińskiego i przedstawić całą historię choroby. Czytałem kiedyś, że ktoś udał sie tam w podobnej sytuacji, ale nie z prośbą o przyśpieszenie wizyty lecz z żądaniem natychmiastowego przyjęcia. Podobno poskutkowało! Można też złóżyć na ich ręce skargę odpowiedniej treści. Swoją drogą to nikt nam terminu składek nie odkłada na później tylko trzeba płacić je w ustalonym terminie. A choroba nie wybiera i nie może czekać aż łaskawie zostaniemy przyjęci przez lekarza. To z naszych składek mieszkają w luksusowych willach i jeżdżą wypasionymi samochodami.

5 0
ID:27842

Ja66

Witam
Mam podobnie jak Ty.Niestety najprawdopodobniej będziesz musiał udać się prywatnie na rehabilitację.Nie zwlekaj, dyskopatia to wredna choroba.Mogę polecić ośrodki na ulicy:Promiennej,Mickiewicza,Kilińskiego - te ośrodki akurat znam.Oczywiście prywatnie bo na NFZ raczej bym nie liczył ale próbuj, może uda się na NFOZ.Odradzam ośrodek na Kaliskiej. Obsługa baaardzo niemiła a terminy, że lepiej nie pytaj.
Pozdrawiam

2 0
ID:27849

Pytanie

To prawda jak NFZ podpisuje z takimi amatorami jak Kaliska umowy to aż dziwne ....? A co na to Sanepid ?

2 0
ID:27860

Re dla Krzysztofa

Rehabilitacja to dobra rzecz, jednak w tej sytuacji chyba nie obejdzie się bez konsultacji neurochrurgicznej i pewnie jakiegoś zabiegu. Proszę się zapytać
w poradni nerochrurgicznej szpitala w Toruniu 56- 6101-411. Tu jest link http://www.szpital-bielany.torun.pl/pzmenu.php?f=zpch_pn&m=menu

0 0
ID:27936

Re dla Krzysztofa

Jeszcze jedno bym dodał jeśli mogę? Nie podejmuj decyzji w oparciu i rozmowę z jednym lekarzem. Warto "zasięgnąć języka" u innych medyka tak by mieć większą pewność. Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia.;)

0 0
ID:28155


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA