"Rzeczpospolita": Ogromne zadłużenie Torunia i...

"Rzeczpospolita": Ogromne zadłużenie Torunia i Włocławka

Ważne ,że miasto kwitnie w oczach.Czystość,ład i porządek .Po prostu jak Wydział Komunalny.Drogi wszystkie przejezdne, aż Do Zarządu Dróg Miejskich.
Ludzie maja pracy pod dostatkiem,zarobki też w granicach,to można by pobudować jeszcze kilka Wzorcowni itd.
Miasto Włocławek to raj .Proszę ,proszę nawet w parze z Poznaniem nas wymieniają.

7 komentarzy

mr.betterknow

Widzisz Szanowny Szujo...pisałem o tym już dawno.
Logicznie myśląc jeśli ktoś to zaplanował by przejąć władzę przez zarządców z komisji to już bliska może być data że urzędnicy wyznaczeni przez Ministerstwo urzędnicy przejmą władze na linii Poznań Toruń Włocławek.Kto wie być może komuś na tym zależy.A Pan Andrzej P. ma w tym pomóc.

Nie możemy dać się sprzedać i zadłużyć.
Pozdrawiam
Włocławek 22.03.2011 10:23

4 2
ID:27843

negocjator

ciekawe kto za to wszystko zapłaci ?! pan zapłaci i pan i pani zapłaci ! rozgrzebali całe miasto ,a nic nie widać żeby było zrobione ! wszystko zaczynają robić ale nie kończą ...dlaczego do tej pory kapitulna jest nieprzejezdna ?! dlaczego ? się pytam ?! dlaczego w mieście są dziury na drogach jak na księżycu ! dlaczego ulica warszawska / chopina od placu do wroniej to istne pobojowisko w samym centrum miasta ?! dlaczego stodólna , okrężna ,wiejska , droga na pchli targ nie są naprawiane ?! dlaczego wiadukt do Tesco od wroniej to istne sito !? wiele by tu wymieniać ? ciągle wszystko w tym mieście jest rozgrzebane ! a dług pyka coraz większy z godziny na godzinę ! potraficie tylko wystawić tabliczkę 30 albo 40 na godzinę i na tym polega wasza naprawa dróg !

4 2
ID:27846

sportowiec

@negocjator. Dlaczego? Bo tak się wybrało. Sie wybrało, sie ma!

2 2
ID:27848

Pytanie

To znaczy ,że DZIURA budżetowa Włocławka jest wprostproporcjonalna do pensji ,,najwyższych ''samorządowców ?

2 1
ID:27858

dzonny_killer

oj Panie Sportowiec... proszę tak nie szafować oskarżeniami... jestem pewien, że ani Pan Lepszy, ani Negocjator, ani Pan, ani Pytanie, ani tym bardziej ja nie zmarnowaliśmy swojego głosu stawiając krzyżyk w kratce przy nazwisku paootzkiego!!! Szkoda tylko, że niektórzy kandydaci po prostu wywalali kasę w błoto, nie mając najmniejszych szans na jakikolwiek sensowy wynik... szkoda, że Pan Kazimierczak wraz ze Zbonikiem nie dogadali się jeszcze przed pierwszą turą... wspólny front przeciwko wraz z sensowym programem i fachowcami zaproponowanymi na najważniejsze stanowiska mógłby przynieść sukces... a tak qqcki może tryumfować... kolejny raz Włocławek jest na najwyższym miejscu w rankingu ogólnopolskiej gazety... szkoda tylko, że kolejny raz jest wymieniany jako NAJGORSZE miasto!!! Ciekawi mnie, czy te 20.000 ciemnoty Włocławskiej głosującej na pałę już zdaje sobie sprawę jakie szczęśliwe i niezwykle "bogate" życie sobie zafundowali... no i ta sława... nie ma to jak pierwsze strony gazet... nieważne jak, byle by mówili... HAŃBA!

5 2
ID:27876

sportowiec

@dzonny: Pisząc (i mówiąc) "sie wybrało sie ma" próbuję możliwie dużej liczbie Włocławian uzmysłowić, jak ważne dla naszego funkcjonowania są wybory. I nie wiem czy śmiać się czy płakać, gdy widzę osobę, która niemalże wprost od urny do której wrzuciła głos na komunę, biegnie po pomoc i ratunek do opozycji (vide gimnazjum nr 6).

1 1
ID:27893


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA