Kochani, potrzebuję pomocy. W moim życiu ostatnio...

Kochani, potrzebuję pomocy. W moim życiu ostatnio wydarzyło się wiele złych rzeczy. W ciągu pięciu dni straciłam w różny sposób trzy osoby, które kochałam. Wiem, że sama nie dam sobie rady z tym wszystkim co się we mnie dzieje. Potrzebuję pomocy specjalisty. Czy znacie kogoś, kto pomógłby ułożyć swoje życie od nowa? W tej chwili widzę dla siebie tylko jedno wyjście. Nie mogę z niego skorzystać, bo został mi człowiek, dla którego muszę żyć. Chciałabym móc znów się uśmiechać. Jeśli ktoś pomógł Wam odzyskać radość życia, podzielcie się nim teraz ze mną. Proszę.

5 komentarzy

Pomocnik

Niech Pani zgłosi się do tak mądrych ludzi we Włocławku jak ks. dr hab Ireneusz Werbiński lub ks. dr Tomasz Kaczmarek. Obaj Panowie są na co dzień w naszym Wyższym Seminarium Duchownym przy Katedrze, tam ich Pani szuka i poprosi o pomoc.

2 5
ID:28443

Marek

Proszę niech Pani będzie rozsądną osobą i zwóci się o poradę do psychologa. Psycholog będzie najbardziej kompetentną osobą w takich sprawach. Można poprosić też lekarza pierwszego kontaktu.Proszę przyjąć moje najszczersze wyrazy współczucia.

4 0
ID:28447

negocjator

antydepresanty oraz rozmowa z psychoterapeutą

4 1
ID:28448

aras

Rozumiem w jakim stanie się znajdujesz i wiem, że w tej chwili żadne przekonywanie Cię, że będzie ok. nie ma sensu. Znajdowałem się w podobnej sytuacji, nie widziałem wyjścia, straciłem sens życia. Postanowiłem jednak dać sobie szansę i zacząłem się leczyć. Szczerze mogę polecić dr. A.Kiełpińskiego, który przyjmuje w Citomedzie w Toruniu, jest świetnym psychiatrą, pracuje również w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. To nie będzie łatwa sprawa ale warto. Życie jest dla każdego z nas czasami piękne, czasami okrutne, sztuką jest nauczyć się patrzeć na nie w taki sposób żeby skupiać się na dobrych, pozytywnych rzeczach i umieć przeczekać te gorsze chwile. Może mi teraz nie uwierzysz ale Tobie też odmieni się karta i będziesz się jeszcze uśmiechać. Nie poddawaj się, walcz :)

3 0
ID:28449

K

Witam
Do ''ja''
Głowa do góry.Jeśli to czytasz to widzisz też ile osób w tak krótkim czasie Ci odpisało,znaczy to ,że nie jesteś im obojętna - a to ważne.Wszyscy mamy lepsze i gorsze dni.Podźwigniesz się ale to wymaga czasu.
Póki co wysyłam Ci link.Czekam na odpowiedź czy skorzystałaś z niego

http://www.psycholog.wloclawek.pl/wloclawek.php

Pozdrawiam serdecznie

3 0
ID:28450


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA