Czcigodny Cyklusiu Pan Prezydent Horonziak w audycji w CW24...

Czcigodny Cyklusiu Pan Prezydent Horonziak w audycji w CW24 wyrazil chec skorzystania z Pana wiedzy oraz deklaracji pomocy z Panskiej strony. Jestem bardzo kontent z Panskiej postawy. Pozdrawiam. Wloclawianin.

6 komentarzy

dzonny_killer

z tym tytułowanie to bym nie przesadzał :p ale jeśli Szanowny Cyklista mógłby się przysłużyć komukolwiek przeciw karminowemu przypływowi to super :p

4 4
ID:28717

cykluś

Szanowny Włocławianinie Rambo.
Wyraziłem deklaracje pomocy z dziedziny budownictwa dla opozycji i słowa dotrzymam.
Mniemam,że wiedza jaka posiadam (od 35 roku życia byłem przez 19 lat biegłym sądowym -najpierw przy Sadzie Wojewódzkim,póżniej po zmianie reorganizacyjnej(odebrano mam województwo) przy Sadzie Rejonowym.
Po prostu budownictwoto nie tylko mój zawód ale moja pasja życiowa i hobby.
A jestem perfekcjonistą jeżeli chodzi o wykonywanie czegokolwiek zwiazanego z budownictwem.
Żałuję tylko jednego,że nie zrobiłem doktoratu a przwewód był juz otwarty.
Wódka może zniszczyć człowieka.
Na szczęście zę mam juz to za sobą.
Zatem pozdrawiam Czcigodnego Rambo.

5 2
ID:28719

LALA20

No, takich obiektywnych urzędników, co to, chcą bezinteresownie pomóc i przysłużyć się sprawie przeciw czerwonej i samolubnej zarazie w Włocławku potrzeba więcej , no i więcej odwagi .

3 3
ID:28723

cykluś

Czcigodny,Czcigodna LALA 20 nigdy nie byłem urzednikiem.Od początku pracy zawodowej zawsze moim terenem działania była budowa.
Po prostu 8 godzin za biurkiem by mnie zabilo.Tylko i wyłącznie świeże powietrze,współpraca z pracownikami wykonujacymi prace budowlane,pół szklaneczki musztardówki przy temperaturze -5 stopni Celsjusza i grzana na silniku dżwigu kaszanka poprawia w zimowy dzień podczas montazu konstrukcji samopoczucie..
No i oczywiscie zakończenie budowy czyli tzw,. "wiecha" zakrapiana ze wszytkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego zakończenie budowy.
Pozdrawiam.

4 2
ID:28726

negocjator

Cykluś ... mam sprawę i w zasadzie kłopot z zakresu budownictwa możesz do mnie wysłać e-maila [email protected] a ja się odezwę o czym mowa OK ?

1 0
ID:28729

cykluś

szanowny negocjatrze.
Nie widze problemu abym miał Tobie służyc pomocą.
Problemem jest wysłanie e-maila.Jak zdobyc twój adres ?
Pozdrawiam.

1 0
ID:28732


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA