To co dzieje na wieśławskich ulicach woła o...

To co dzieje na wieśławskich ulicach woła o pomstę.
Ilość remontów jest tak wielka że aby przedostać się z jednego końca miasta na drugi graniczy z cudem.
Osoba odpowiedzialna za remonty dróg powinna za to beknąć.
Nie ma co się oszukiwać- ktoś tak nieumiejętnie nadzoruje remonty dróg, że remontowane są nie dosyć że najważniejsze ulice na raz, to jeszcze ulice mniej ważne w ich sąsiedztwie- WSTYD!!!!! (nie wspomnę już o tym że po roku czasu nie ma już śladu po remontach).

A co do wykonawcy remontu/(modernizacji?) ulicy okrzei to ktoś ewidentnie sobie już z ludnością w... kulki ( nie napiszę tego co myślę dlatego że to się moderuje). Obłędem jest wykonywanie tak długo prac na głównej ulicy jak nie przelotowej miasta (nawet rzekłbym "logistyczną ulicę" - jeśli jeszcze u nas można o czymś takim mówić).
W Gdańsku np. podobną infrastrukturę robi się w mgnieniu oka- miesiąc góra dwa i podobne główne ulice są oddane do użytku!!!!!!!

17 komentarzy

zefir

piwosz bo to wszystko to iluzja ,robią niby wszystko a taka naprawdę za rok nic nie będzie widać tylko dziury , a taka niech nie oszukują ludzi i wy sie nie oszukujcie wołając lepszych dróg bo ich nie będzie jakoś od 40 lat nie ma porządnej drogi ,a dlaczego? dlatego ze komuś się opłaca ja budować a potem ja remontować czysty biznes a reszta to iluzja pozdrawiam

7 4
ID:28831

dzonny_killer

jest to peerelowski system pracy wzbogacony o kapitalizm... najlepiej oddaje go dowcip:
- panie majster łopata się złamała...
- to się oprzyj o betoniarkę... :p

Wypisz wymaluj wzór pracy przy remoncie DK1 we Włocławku... no ale w końcu musi być S woim L udziom D obrze!!!

3 8
ID:28833

ben Jakov

Są remonty - jest źle. Gdyby ich nie było? Wtedy wszelkiej maści pisjaniści, a ich włocławski guru, poseł Łukasz, protestant Melex- Zb. krzyczałby, że Pałucki nic nie robi...

9 7
ID:28836

negocjator

przecież tu chodzi tyko o teczki z pieniędzmi pod stołem ... a nie o remont drogi !

3 6
ID:28839

Loki

Dobrze, dobrze niech remontują. Ja codziennie jeżdżę po mieście i jakoś daje rade. I żaden to cud. Jak skończą będzie się jeździło przyjemniej.

9 3
ID:28842

Puzzel

Tylko nie chodzi oto, że "remontują" tylko o to, że to robią w takim tempie, że zanim skończą to już im się pewnie dziury na drogach pojawią. Ślimaki się z nich śmieją.

3 2
ID:28844

zbuntowany_kaloryfer

Szczerze mówiąc ja także daję radę i jakoś się przemieszczam. No i wszelkie remonty i modernizacje mnie cieszą. Pewnie, że są utrudnienia. Ale jak w domu remontujesz kuchnię czy łazienkę (a tym bardziej jak robisz bardziej kapitalny remont) to także one występują i trzeba liczyć się z utrudnieniami... Zatem należy "wziąć na wstrzymanie" i przeczekać spokojnie. Wszak "wszystko przemija - nawet najdłuższa żmija";)))

5 2
ID:28846

cykluś

Czcigodni Internauci.
Nie denerwujecie sie z tej przyczyny.Po prostu wejdzcie na strone Hamaru-jednego z głownych wykonawców i wszystko będzie jasne.Spółka zostałą zawiązana na rok przed przystąpieniemd do przetargu.

5 1
ID:28853

babsztylseniorka

narzekanie to nasz towar eksportowy! Do piet nam nie siegaja inne narody! Robia drogi zle bo dlugo nie robia tez zle bo nie robia... Zimno zle 36 stopni latem o co za upal tez zle! Ludzie! No nie jest u nas jak w bajce ale to nie powod do ciaglego utyskiwania na kazdy temat! Wychodzi na to ze Polska to kraj frustratow... Moze usmiechnijcie sie do siebie i ..polubcie zycie z jego blaskami i cieniami..latwiej zniesie sie te chwilowe niedogodnosci zapewniam..i USMIECHNIJ SIE JUTRO BEDZIE LEPIEJ!!

3 3
ID:28854

wadera

Rzeczywiście i babsztyl i seniorka.Kup sobie druty.

2 0
ID:28860

orinoko

druty to nic zlego tym bardziej ze to jest trendy! cos na bakier jestes z nowinkami. Do drutow trzeba miec polot wadero ale chyba u ciebie prozno tego szukac! A usmiech na twarzach Wloclawian to rzadki widok az przykro patrzec na te miny posepne ...fakt!

0 0
ID:28867

dzonny_killer

wiesz co Loki... codziennie po mieście jeżdżą tysiące Włocławian i nie tylko i wiesz co... wyobraź sobie, że oni również "jakoś" sobie dają radę... bo nie mają innego wyjścia!!! "jakoś" to będzie jest rozwiązaniem dla minimalistów... ja się do nich nie zaliczam... jaki gościu coś obiecuje, to niech to robi porządnie, a nie tylko udaje... najśmieszniejsze jest to, że wielu/wszyscy mówią/wiedzą o przekrętach a gościu śmieje się wszystkim w twarz.... jeśli to Cię Loki (i Tobie podobnym) nie wzrusza to dalej nadstawiaj "drugi policzek" lub pozwalaj sobie jawnie "pluć w twarz"... no chyba, że jesteś po "właściwej" stronie i jako "qkająca qqłka qkasz" pod rozkaz i dyktando... :p

Acha i Ty liczysz, że "oni" kiedyś skończą??? hahaha...

2 3
ID:28871

szuja

@killer atrapa co ty nie powiesz .Katolem chyba nie jesteś ?

1 4
ID:28882

peja

Każdy kto myśli inaczej jest katolem, godnym tylko uśmieszku wyższości, jak to Pan szuja prezentuje, ciągle wielki znawca koscioła.

3 1
ID:28913

szuja

@peja a ty robisz z siebie kaznodzieja!

0 2
ID:28955

dzonny_killer

Szujo... po polsku winno być "kaznodzieję", ale skąd Ty to możesz wiedzieć? :p

1 0
ID:28966

peja

Może się zdziwisz słysząc, że Jezus miał ulubionego kaznodzieję. Ja będę twoim.

1 0
ID:28971


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA