chorobowe w szkołach to normalka ale żeby co trzeci...

chorobowe w szkołach to normalka ale żeby co trzeci nauczyciel chorował w jednym czasie to lekka przesada!co o tym myślicie ?

10 komentarzy

dzonny_killer

zrównać wreszcie prawa i obowiązki nauczycieli z normalnie pracującymi!!
http://biznes.onet.pl/kontrola-ubezpieczonego-na-zwolnieniu-lekarskim,18563,4241980,1,prasa-detal
:p

6 1
ID:29047

negocjator

nauczyciele to święte krowy ! im się wszystko należy ... ciągle płaczą że za mało zarabiają ... 13 -nastki , dodatki wakacyjne , pieniądze na święta pełen socjal , ciągle jakieś wyjazdy z dziećmi , ferie , wakacje , i inne święta mają wolne ... przyjdzie na parę godzin do pracy pościemnia i do domu ... a na chorobowe to standard ... może sobie wziąć nawet roczny urlop w pracy tzw chorobowy żeby odpocząć ... no żyć nie umierać ! a płaczą najwięcej jacy to oni są nieszczęśliwi !

5 1
ID:29052

kujawy

Jak czytam takie wypowiedzi, to żal mi ludzi piszących! W końcu nauczyciel to człowiek, który ma prawo do zwolnienia lekarskiego z powodu choroby! Ludzie zastanówcie sie, zanim napiszecie kolejną bzdurę!

2 5
ID:29053

KUNKEL

DLACZEGO MY POLACY NIE ZROBIMY PORZĄDKU Z .....???

1 1
ID:29054

normal

po takim wpisie negocjator zaraz zostanie zasypany odpowiedziami typu "a to mogłes zostać nauczycielem".Ja mogłem ale nie zostałem i nie żałuje.Nie widze tez powodu zeby wykonującym ten zawód czegokolwiek zazdrościć.Ale jesli ktos ciagle narzeka na swóją dole nauczyciela to tez można powiedzieć-zmień prace.W rodzinie i gronie znajomych własnie nauczycieli nie brakuje i wiem jak to sie pracuje bo normalne ze sie o tym rozmawia.A co do tematu zwolnień to wydaje mi sie ze to raczej urlop mzna sobie zaplanować żeby nie dublował sie z urolpami innych a zwlnenie lakarskie -zgodne ze stanem zdrowia a nie naciągane -to raczej nie ma opcji planowania.

3 0
ID:29057

antyolog

a najgorsze jest to że chorują od j.obcych. kujawy masz racje ale pomyśl że no niech chorują ale niech dyrektorzy dają nam zastępstwo bo nie każdego stać n korepetycje.nie moge sie uczyć z lekcji jak nauczycielka choruje przez siedem dni

1 0
ID:29058

świnka Peppa

Jak już kiedyś pisałam są nauczyciele i "nauczyciele". Ci drudzy robią złą opinię tym pierwszym. Niestety zazwyczaj maja oni tzw "plecy" a co za tym idzie są nie do ruszenia. Blokują w ten sposób miejsca ludziom młodym i/lub chętnym do pracy. Bo by być dobrym nauczycielem, naprawdę wiele z siebie trzeba dać. To nie jest ściemnianie przez kilka godzin i do domu. Oj nie. No ale póki będą się liczyły znajomości, póty będzie wielu przypadkowych ludzi w tym zawodzie. A bez odpowiedniego podejścia można naprawdę wyrządzić dzieciom krzywdę.

2 0
ID:29064

IP-szuja

@negocjator
Żeby ci kiedyś przyszło cudze dzieci uczyć.

2 0
ID:29066

dzonny_killer

ja np. uczyłem trudną młodzież historii w toruńskim gimnazjum ... i ja przeżyłem i oni... cztery strony były zadowolone (uczniowie, ich rodzice, dyrekcja i ja)... z różnych powodów zdecydowałem się na zmianę miejsca i rodzaju pracy...

Peppo masz rację, ale również chyba zgodzisz się, że grupa zawodowa nauczycieli jest uprzywilejowana ponad stan i może gdyby tak się nie sadzili, tak nie narzekali, do strajków/buntów nie wzywali to można byłoby przymknąć na ich przywileje oko...

2 1
ID:29071

szuja

Małpa killer.Jasny gwint ,to ty w jednej trojce z Prezydentem analfabetą i Tuskiem( przepalim bo uśniem).Prezydent to nawet tak jak ty uczył w seminarium trudną młodzież .

1 2
ID:29087


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA