proszę o jakieś namiary do dobre wróżki proszę?

proszę o jakieś namiary do dobre wróżki proszę?

33 komentarze

negocjator

ania a w krasnoludki też wierzysz ? weź dorośnij ... wróżki to oszuści i manipulanci ! lepiej idź sobie pogadaj ze znajomymi lub do kina ,a nie na głupoty kase chcesz wydawać ...

8 7
ID:29557

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny negocjator, ja posiadam umiejętność wróżenia i nie jestem oszustem ani manipulatorem! Np. skaczącemu z 11p. uczciwie wywróżę, że na 99,999% nie wróci na kolację do domu. Podobnie z rzucającym się pod pociąg;) Schorowanemu inwalidzie napadającemu w centrum miasta na bank z tasakiem w ręku wywróżę, że zostanie obezwładniony przez ochronę;). Każdemu niewidomemu wywróżę, że na 100% nie przyjmą go do szkoły dla pilotów, a beznogiemu, że nie zostanie płetwonurkiem;). Wywróżę także, że jeden łyk mocnego kwasu solnego na 100% spowoduje "utratę głosu";)) I co? Nieuczciwy jestem? Nic, tylko dokonywać wpłat na moje konto i konkretnych wróżb słuchać;)))

5 9
ID:29558

negocjator

KALORYFER wierze we wszystko co powiedziałeś ... na pewno Ania sie do Ciebie zwróci o pomoc ... :)

8 4
ID:29560

seniorkaFC

Proponuje kupic kawe zbozowa ma grube fusy i sprobowac samej.. to nic trudnego trzeba silnej woli. Slyszalam ze to daje efekty! Jesli nie pomoze to juz raz radzilam zadzwon do CV i skontaktuja Cie z panem od kontaktow stopnia no powiedzmy 6????? Powodzenia a pan B na pewno pomoze toz to znawca.......

0 7
ID:29580

zbuntowany_kaloryfer

Pierwsza wróżba dla Ani jest gratis: Aniu miła - nie zostaniesz cesarzową Japonii!;)))

3 5
ID:29588

xXx

Ul. Tragutta
Bardzo dobra

17 20
ID:29596

marzena zwierzchowska

mozesz napisac numer telefonu na ul.traugutta jezeli jest bardzo dobra.potrzebuje pomocy

32 19
ID:40063

mimi37

Czy ktoś ma namiar do wróżki z ulicy Traugutta we Włocławku przydałby się numer telefonu albo chociaż numer bloku.Pilnie potrzebuję pomocy i z góry dziękuję

13 7
ID:44257

Renata

@~xXx: Ja też chce nr tel. lub adres do wróżki na Trauguta

18 11
ID:45334

Ewa Stokwisz

Ja też chciałabym iść do wróżki. Podajcie numer na Traugutta. Proszę.

34 23
ID:54353

gość-28639

@~xXx: ja bym teź chciała numer na maila prosze [email protected] miałam ale zgubiłam niestety

0 11
ID:67784

gosc c543

czy posiada ktoś numer do tej pani z traugutta? prosze o pilny kontakt

11 8
ID:68308

gość-34391

Ma ktos numer do tej wrozki?

9 9
ID:69714

gość 999

Też bym potrzebował kontakt do tej wróżki

5 1
ID:69988

gość-75011

Ma ktoś namiar na sprawdzonąwróżkę z Włocławka lub okolic

9 2
ID:70298

gość-56777

@zbuntowany_kaloryfer: witam czy może pani podać mi namiary do siebie. Pozdrawiam

0 1
ID:71528

gość-98622

Witam mam pytanie czy ta pani z Traugutta jest naprawdę dobra wróżką?Czy mogłabym prosić o jakieś namiary na tą panią. Ż góry bardzo dziękuję

0 10
ID:73649

Beata z Fabianki

Polecam Wróżbitę Kaspiana. Cztery miesiące temu miałam olbrzymi problem. Mąż zostawił nas dla kochanki. Zostałam sama z 1.5 roczną córeczką i kredytem hipotecznym. Nie wiedziałam czy mam się poddać, co będzie, czy skończyć ze sobą, bo i takie myśli miałam. Aby głupoty nie zrobić napisałam Email do Wróżbity Kaspiana z prośbą o wróżbę z kart Tarota. Zadałam pytania. Wiedziałam co robić i czego się spodziewać. Wiedziałam, jak męża ściagnąć i jak do niego podejść. Polecam tego człowieka! Namiary do niego to mam tylko email: [email protected]

34 3
ID:74126

gość-12998

Proszę o namiar na tego wrozbite z Traugutta z góry dziękuję. [email protected]

4 16
ID:74177

gość-58004

Fantastyczny jest pan Wrozbita Kaspian. Otrzymalam odpowiedz na moich 5 pytań. Sprawdza sie powoli ale o czas nie pytalam tak usilnie. Jak narazie jest super!

33 0
ID:74471

gość-70217

Polecam z serduszka Wróżbitę Kaspiana. Korzystałam już 3 razy u niego i za każdym razem wszystko to, co mi opisał sie sprawdziło. W jednym sie tylko milił. Napisał, że w marcu się coś coś wydarzy, a stało się w czerwcu br. Także z czasem on nie wstrzela się, ale reszta jest super! Warto!!!

33 2
ID:76763

gość-57123

Witam czy ma ktoś jeszcze namiar na wróżkę z ul. Traugutta

0 12
ID:76802

Alana1991-05-12

Ciągle traciłam partnerów,wciąż odchodzili, a starałam się. Przeżywałam to wszystko, bo nieraz i się zaangazowałam. Ostatni partner, przed tym, co teraz snuł ze mną jakieś poważniejsze plany, ale nic z tego nam nie wyszło. Nie rozumiałam tego wszystkiego. Dostawałm nawet na głowę, bo jak wytłumaczyć, że ktoś się z dnia na dzień pakuje, a ty nie wiesz czemu tak jest. Nie przypuszczałam,że stałam się ofiarą przekleństwa własnej matki.Ona raz już chciała mnie zabić, popełnić aborcję, ale tylko ze względu na dziadka tego nie zrobiła. Babka mnie też nie chciała. Owszem ona kiedyś opowiadała,że babcia była czarownica na wsi,że ludzie się jej bali, że zwierzęta czarowała.Matka moja chyba też coś czaruje, albo czarowała.Wyszło to na wróżbie od Wróżbity Kaspiana.Pomógł mi i mnie pooczyszczał.Muszę na siebie uważać, bo Kaspian nie bardzo chciał w to tak wchodzić, bo to siły demoniczne za tym stały. Mam teraz nowego faceta od 3 miesięcy.Polecam Kaspiana bardzo, bo jest bardzo skuteczny, skutecznie stosuje magię miłosną dla dobra ludzi, ja tego doświadczyłam.

28 1
ID:77822

Bogusławaa

Chciałam bardzo podziękować Wróżbicie Kaspiankowi za miły poranek, no i przede wszystkim za wróżby. Dowiedziałam się, że on czyta te wpisy jak ma czas.

21 1
ID:78720

Lucyna M.

Nie ma to pewnie znaczenia, ale ja dopiero od niecałego roku korzystam z jego pomocy kart. Nie mam więc tak jak inne z was nie wiem nawet 2 czy 5, a inne 7 letniego doświadczenia we współpracy z Kaspianem. Ja mam tylko za sobą rok bez dwóch tygodni, dokładnie. Jedno wiem, gdyby nie ten pan, gdyby nie jego pomoc rozstałabym się z moim teraz mężem, a wtedy narzeczonym. Uwierzyłam innej wróżce, która dla pieniędzy wmawiała mi, że mój narzeczony od 2 lat zdradza mnie, że jego niby wyjazdy związane z pracą nie zawsze są takie z dobrą intencją, zamawiałam jakieś u niej rytuału, odsuwałam się od niego. Potem przez przypadek będąc u koleżanki dowiedziałam się, że ona korzystała niedawno z pomocy wróżbity Kaspiana. I ja do niego napisałam. Miał bardzo dobre opinie u ludzi. Co się stało. Okazało się, że to, w co wierzyłam od tej wróżki, to nie jest prawda. Nie oddalał się T.M. ode mnie dlatego, że miał inną kobietę na boku, ale dlatego, że mu chorobliwie wmawiałam, że tak jest. Sprawdziłam, mój partner nie miał niokogo prócz mnie, kochał mnie i planował ze mną życie. Jesteśmy już po ślubie. Jeszcze nie mamy dzieci, ale ten rok według Kaspiana ma być tym, w którym poczniemy chłopca. Słowa mają moc! Trzeba uważać komu się ufa. Wrózbita Kaspian stał się moim duchowym przewodnikiem i naprawdę jak ktoś chce znać prawdę to tylko do niego piszcie na [email protected] Moja podróż, aby go odnalezc trwała dwa lata, ale mam swojego wróżbitę. I polecam warto jemu zaufć! Dla mnie jego umiejętności jesli mogę ja podać to 10/10, a może i nawet 100/100!!!!!

16 0
ID:79305

Ewa, łódzkie

Kaspian, Wróżbita Kaspian jest niezawodna zawsze dla mnie pomocą. Ludzie piszą prawdę. Rytuał miłosny zadziałał! Mój chłopak wrócił i mnie bardzo kocha! Polecam!

14 1
ID:79367

gość-72135

@~Lucyna M.: Korzystałam raz i teraz potrzebuję pomocy ale wszystkie maile wracają nie odebrane :(

0 1
ID:80524

gość-45879

A myślałam że tylko ja mam taki problem…czy ktoś ma może inny namiar na Kaspiana?@~gość-72135:

1 0
ID:80526

gość-43785

wróżka alicja to obecnie najlepsza wróżka jaką znam

0 3
ID:80947

gość-15487

od jakiegoś czasu w internecie dużą piszą o wróżbicie Mateo
ma stronę wrozbitamateo.pl na której można łatwo i bezpiecznie zamówić wróżbę na email lub zadzwonić o każdej godzinie
koleżanki z pracy są zaskoczone gdyż jego odpowiedzi są niebywale trafne, jednej wykonał rytuał miłosny i dosłownie 3 dni później były mąż wrócił do domu po zdradzie..jakie jest wasze zdanie wato zapytać faceta czy lepiej wróżki?

0 1
ID:80950

gość-60139

ja osobiście polecam wrozkaagnieszka.pl
bardzo szybko odpowiada

0 0
ID:80963

gość-84411

polecm wrozbite-rydzyka...ksywa tadeo-maybachus-torun.

0 0
ID:82469

gość-62386

@~gość-43785: dzień dobry, czy można prosić o namiar do wrozki Alicji? Z góry dziękuję

0 0
ID:84062


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA