kochani! Musze sie podzielic ta informacja bo rozpiera mnie...

kochani! Musze sie podzielic ta informacja bo rozpiera mnie taka radosc ,ze pekne chyba....! Znajomi z Anglii{ aleto nie wspolczesna zarobkowa emigracja lecz polityczna} zalatwili dla mnie i meza WEJSCIOWKI na mecz finalowy 28 maja! Byc tam i uczestniczyc bezposrednio w tym meczu to cos wspanialego tym bardziej .ze miejsca tzw parter czyli 5,6 rzad..... I co wy na to????? Swiat jest piekny!!!!! i przyjazn cenna sprawa!!

8 komentarzy

anty

to strasznie fajnie.

1 1
ID:29605

witto

mam nadzieję że będziesz kibicować Manchesterowi.

0 2
ID:29606

szuja

No nie wiem czy piszesz prawdę?

0 2
ID:29609

seniorkaFC

o Boze! A niby dlaczego mialabym pisac nieprawde??? Wiecej wiary w ludzi nie wszyscy sa popaprancami Szujo! Co do kibicowania to mam problem bo liga angielska to moja ulubiona rozrywka a Manchester to szczegolnie> Maz kibicuje zawsze Barsie wiec nie ma problemu!! Wygra lepszy i bede szczesliwa ze zobacze to na ZYWCA a zawsze chcialam przezyc pobyt na WEMBLEY! Myslami przeniose sie do tych lat gdzie nasi liczyli sie w pilce ! Kocham pilke kocham ludzi jest okey!

3 4
ID:29614

szuja

A ja myślę ,ze chcesz się pochwalić. Jak prawda to skanuj i pokaż na forum!

4 4
ID:29635

seniorkaFC

Dobrze Szujo myslisz,owszem z radosci oglosilam to swiatu! Wejsciowka czeka na nas w Londynie to po pierwsze a po drugie niczego nie musze! Ty maszproblem nie ja! Nic na to nie poradze ze masz jakies fobie.....Czasami to mam wrazenie ze ktos zrobil Ci wielka krzywde.....ale to da sie leczyc choc w duzej mierze zalezy to od Ciebie .Nie chcesz nie wierz Twoj problem a ja jestem szczesliwa..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:29663

dzonny_killer

Moja zazdrość Seniorko jest jak najbardziej pozytywna... mam tylko nadzieję, że gdy Barca strzeli bramkę to pomyślisz o Kilerku? :)))

VISCA EL BARCA!!!

0 0
ID:29677

seniorkaFC

Alez oczywiscie ze pomysle i mam taki zgryz z tym kibicowaniem ze nie pytaj! Bede glosno kibicowala tak...ogolnie bo zaden "angol" w glowe mi nie zajrzy..na szczescie! Zobaczymy jak bedzie! Ciesze sie ze mam kumpla od pilki.. to mile! Trzymaj sie!

1 0
ID:29692


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA