Mobilki uważajcie na złodziejaszków, którzy kradną...

Mobilki uważajcie na złodziejaszków, którzy kradną anteny CB pod pchlim targiem. Ostatnio przejechał koło mnie gość na rowerze który miał w plecaku trzy anteny (nie sądze, że je kupił). Nie zdążyłem nawet zadzwonić na policje bo był szybki. Raz też widziałem kobietę handlującą antenami z bezczelnie obciętymi przewodami. Nie kupujcie takich anten bo jak skończy się popyt to może skończy się podaż. dziś my kupimy taką kradzioną antenę a za tydzień nam zabiorą.

7 komentarzy

negocjator

antena z przeciętym kablem nie nadaje sie do dalszego używania !

2 0
ID:29893

Swój

nadaje nadaje 4 metry kabla i się zestoi SWR-em

1 0
ID:29918

Pytanie

A moze to jest tak -zgineło ci radio ,idź na pchli ono tam już jest z pewnościa .....

1 1
ID:29928

dzonny_killer

z drugiej strony jeśli ktoś jest tak bogaty, że zostawia antenę na dachu i idzie sobie na zakupy... to stać go, aby sobie kupić kolejną... :p

1 1
ID:29950

Pytanie

Dzonny -ta uwaga dotyczy normalnego kraju ,czy ,,dzikiego kraju'' nad Wisłą ? Z moich obserwacji wynika ,że w Niemczech lub Anglii nikt nie chodzi z anteną CB pod pachą z obawy ,że ktoś mu ją ukradnie .Tam złodziejowi to się po prostu nie opłaca ....jak myślisz ,dlaczego ?

2 1
ID:29963

zxxc

Powiem tak, parkowałem swego czasu długo auto w BDG w bardzo nieciekawej okolicy z cyganami włącznie, i nie dość że antena zawsze była na dachu to jeszcze raz zostawiłem otwarty samochód i nic nie zginęło. Wróciłem tego samego dnia do Włocławka i zaparkowałem na chwilę na chmielnej (żeby do rowerowego wejść) 5 minut i po antenie ;) Kij że to chińskie IC-100 za 30zł było, a bez kabla to pewnie z 15 :) Najchętniej to wziąłbym ta antena i wybatożył po prostu. Może by się nauczył że nie ego to nie dotykać.

3 0
ID:30007

zxxc

Powiem tak, parkowałem swego czasu długo auto w BDG w bardzo nieciekawej okolicy z cyganami włącznie, i nie dość że antena zawsze była na dachu to jeszcze raz zostawiłem otwarty samochód i nic nie zginęło. Wróciłem tego samego dnia do Włocławka i zaparkowałem na chwilę na chmielnej (żeby do rowerowego wejść) 5 minut i po antenie ;) Kij że to chińskie IC-100 za 30zł było, a bez kabla to pewnie z 15 :) Najchętniej to wziąłbym ta antena i wybatożył po prostu. Może by się nauczył że nie ego to nie dotykać.

2 0
ID:30008


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA