Zapisalem sie do laryngologa, 4 miesiece termin. Okulista to...

Zapisalem sie do laryngologa, 4 miesiece termin. Okulista to samo. A po miescie jezdzi autobus oklejony reklamami MZOZ.
Az mnie sciska jak widze.

10 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Ludzie miesiącami czekają na stosunkowo proste, podstawowe w sumie badania... Inni umierają nie doczekawszy niezbyt skomplikowanych (a ratujących ludzkie zdrowie i życie!!) operacji - a jeżeli dożywają, to też czekają na nie dłuuuugachnymi miesiącami. Tymczasem lsd za jeden ze swoich priorytetów uznało refundowanie in vitro. Jak dla mnie to mocno pokręcone i niemoralne działanie.
Uwaga! Zaznaczam, że nie mam nic przeciw zabiegom in vitro. Jednak niech obowiązuje jakaś hierarchia! Czy będzie w porządku wobec całego społeczeństwa przeprowadzanie zabiegów in vitro, jeżeli w tym czasie ludzie będą umierać albo ślepnąć z powodu zaćmy oczekując w kolejkach np. rocznych..? Wg mnie to by było bardzo nie w porządku.

4 0
ID:30181

szuja

Niech żyje i rozkwita Katolicko Solidarnościowa Rzeczpospolita.Hahaha

3 11
ID:30183

dzonny_killer

a bo to tylko miejska spółka... zapamiętaj hasło: S woim L udziom D obrze... tam nie ma ani słowa o innych, a już tym bardziej o potrzebujących :p

2 2
ID:30184

Pagon

Bo te reklamy nie mają służyć pozyskowi klientów tylko wydawaniu pieniędzy. Po co reklamować firmę, która i tak nie wyrabia z pracą? Chyba tylko po too aby pomóc Zdzisiowi, Rysiowi...

1 1
ID:30192

negocjator

włocławek jest najgorszy w temacie czekania do lekarza ... nie wiedzieć czemu zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce .... ale w najdłuższym czekaniu na wizytę do lekarza !

2 0
ID:30196

Janek

NFZ majac Nasze pieniadze smieje sie z Nas. Chca , zebysmy leczyli sie prywatnie. Niech nie biora skladek na ochrone zdrowia. Przeciesz to takie proste. Natomiast My majac te pieniadze bedziemy leczyc sie bez czekania , wtedy lekarz bedzie czekal jak nie na Nas to napewno na Nasze pieniadze.

1 0
ID:30197

chultaj

moja mama zawsze mawia: "chcieliśta solidaruchów to mata"

1 2
ID:30203

zbuntowany_kaloryfer

chultaj, to mogłaby skumać się z niejakim szują;)))

4 2
ID:30206

szuja

@dzony
Zobacz na innych forach ile się czeka .Nadmieniam ,że rządzi tam prawica.Np.proszę
http://forum.gazeta.pl/forum/w,37412,120782241,120782241,Do_lekarza_Internisty_miesiac_oczekiwania_.html

@rozgarnięty kaloryfer Uważaj bo przyjdą po ciebie *ruscy* hahaha

1 7
ID:30209

Samanta

Tylko że: laryngologia i okulistyka to specjalistyka i MZOZ (lecznictwo podstawowe) to nie ta branża i nie otrzymuje na to pieniędzy z NFZ. Pretensje kierować do: Zespołu przychodni Specjalistycznych (założyciel- powiat ziemski włocławski). I tyle na temat obsmarowywania MZOZ.

0 0
ID:30628


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA