Czy zakup mebli we Włocławku musi wiązać się ze stresem...

Czy zakup mebli we Włocławku musi wiązać się ze stresem ? Czy kupujący musi znać się na ich składaniu ? Czy kupujący musi posiadać dodatkowy ,,załącznik'' dla wnoszących (Słowackiego) bo jak nie to usłyszy kilka ,,kulturalnie urywanych słów'' ? Czy wnoszący muszą wydzielać ,,woń'' alkoholu z kierowcą włącznie? Nie wspominam o długim oczekiwaniu od zamówienia do dostarczenia ,oczywiście po ,,przedpłaceniu'' za kota w worku ....Na długo wyleczono mnie z zakupu mebli ....-czy macie podobne doświadczenia ?

13 komentarzy

negocjator

łazisz gdzie nie potrzeba ! przecież tam się płaci za reklamę a nie za towar , który zresztą jest nie najlepszej jakości

5 2
ID:30213

kasia

Jestem bardzo zadowolona z usług sklepu meblowego z ulicy Smolnej ,tam pracują odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach .Wysoka kultura sprzedających jak i tych co meble rozwożą, nie czuć woni alkoholu , nie ma chamstwa.Pozdrawiam serdecznie .

1 4
ID:30214

dzonny_killer

wielu namawia mnie do mebli z IKEI, ale jakoś nie potrafię się do nich przekonać... :p

2 3
ID:30220

xyz

nawet sklepy dziela nas Dzonny :) bo ja lubie kupowac w IKEI.
A autorka powinna zadzwonic na Policje - alkohol w pracy to przestepstwo, wiec jesli bylo podejrzenie ze panowie popili wczesniej to nalezalo to zrobic.

2 1
ID:30225

zbuntowany_kaloryfer

Sympatyczna Pytanie jak zwykle ma problem. Taaaak.... Pytanie kupuje buty - problem. Meble? Problem. Czekam na cdn. problemów;)))
Ps. Wskaż Pytanie Miła sklep, w którym nie miałaś problemów. Wskaż mi biednemu żuczkowi taki sklep!;)))
Czytając Twoje wpisy można odnieść wrażenie, że problemów sama szukasz. Niestety.
Co na to Księga Przysłów Polskich? "Złej baletnicy to i wstążka we włosach przeszkadza";)))

8 4
ID:30232

Pytanie

Sezon grzewczy mamy już za sobą ,a kaloryferek (poniekąd sympatyczny) chce wciąż grzać i grzać i grzać ....czy ktoś zabrania tobie dzielić się swoimi problemami ...grzewczymi ...?A jakby tak Tobie cuchnacy wódą dryblas porysował ścianę przy wnoszeniu mebli i jescze domagał sie ,,załącznika'' -byłbyś zadowolony ?

3 3
ID:30244

normal

jakiś czas temu zmieniałem umeblowanie w dwóch pokojach i zakupu dokonałem w Papowie Torunskim w firmie "Boniek".Fakt że tamtędy czesto przejezdałem i miałem okazje porównać oferte i ceny.W keszeni zostało mi pare stówek licżac ile bym zapłacił za to samo we Włocławku.Cena transportu śmieszna jakbym brał transport we Włocławku to pewnie by było niewiele mniej.Wniesienie montarz ustawienie bezproblemowo wszystko w cenie mebli.Jeśli ktoś planuje jakieś wieksze meblowanie to naprawde polecam.Duży wybór mebli do wszystkich pomieszczeń.Zabudowy kuchenne również.

1 1
ID:30246

Pytanie

Normal ,dlaczego tego wcześniej nie napisałeś ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:30248

dzonny_killer

xyz... w IKEI lubię kupować... klopsiki z żurawiną :) i oczywiście je konsumować... jakieś pierdołki mają ok, ale mam obawy przed zakupem np. mebli, które miałyby dłuuugo posłużyć... :p

2 2
ID:30260

Tomek.L

O tym, że w firmie na Słowackiego montaż mebli kosztuje obsługa sklepu mówi przy zawieraniu umowy ( wiem bo tam kupowałem i w zależności od "skomplikowania" mebla "montaż biorę" lub nie). Jeżeli firma nie oferuje wniesienia mebli do domu to ta usługa pozostaje do dogadania między kupującym a dostarczającym towar. Na koniec pozostaje kwestia: czy Pytanie ma już takiego pecha (patrz np. buty - co tłumaczyło by jej zgorzknienie i pesymistyczny pogląd na wszystko ) czy też nie mogła się dogadać co do ceny i obsmarowała pracowników zarzucając im pracę pod wpływem alkoholu. Nawet gdyby tak nie było (czysto polskie złośliwe obsmarowanie) to i tak naraziła nas wszystkich na możliwość spotkania się z pijanym kierowcą na ulicy.
Do dzonnego: klopsiki niezłe, ale niektóre meble rzeczywiście nie sprawiają wrażenia takich przynajmniej na 3 lata.

4 5
ID:30283

Pytanie

Tomek , w/g twojego zdania czy ,,normal '' ,,obsmarował'' obsługę z Papowa Torunskiego ? Czy w takim razie piętnowanie naciągaczy a promowanie ludzi szanujących klientów to też ,,obsmarowywanie ''? Czy ty mając taki wybór wybierzesz naciagaczy czy solidna firmę ?

2 1
ID:30291

Tomek.L

Zadałem proste pytanie - jak było, jak się dogadaliście bądź też nie, i czy wynikiem tego braku "dogadania" nie był Twój wpis. Normal opisał jeden ze sklepów, ja o tym sklepie mam odmienne zdanie. Internet jest takim medium, w którym możemy napisać wszystko o wszystkich a jeśli moderator jest leniwy to nawet więcej.

3 2
ID:30296

normal

Tomek chętnie poznam Twoja odmienne zdanie na temat tej firmy.Być może nastąpiły tam jakies zmiany o któych warto wiedzieć.

0 0
ID:30312


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA